Зустріч поколінь "Захисникам України присвячується"

З такою назвою сьогодні, 16 лютого, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-й річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Захід проводився за підтримки відділів сім’ї, молоді та спорту та освіти Лисичанської міської ради. Студенти вищих навчальних закладів І - ІІ рівня акредитації, професійних ліцеїв та школярі міста прийшли, щоб наживо поспілкуватися з очевидцями військових подій.

На зустріч були запрошені ветеран Другої світової війни Михайло Висоцький, ветеран Афганської війни, заступник голови Лисичанського міського відділення Спілки ветеранів Афганістану Сергій Горбенко та учасник неоголошеної війни на Сході України Ігор Машенцев. Кожен поділився своїми спогадами та розповів цікаві історії зі своєї військової служби. Сергій Горбенко поділився історією про гелікоптер і про те, як отримав першу медаль. Ігор Машенцев зазначив, що приємно бачити в очах присутніх спокій, бо там, де йде війна погляд людей зовсім інший, хвилюючий. Усі присутні із захопленням слухали виступи військових.

Вихованці ЦПРШМ підготували чудові вокальні номери. Школярі виконали власні вірші «Герої на сході моєї держави» (Дар’я Лобода) та «Ти поруч» (Єлізавета Мірошнеченко).

Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвет від імені всіх присутніх подякувала військовим за важливе та цікаве спілкування.

Зазначимо, що подібні заходи сприяють патріотичному вихованню молоді та шановному ставленню до ветеранів.