Юні лисичанські художники - переможці Міжнародного конкурсу "Сузір'я - Gold Europe"

У листопаді поточного року 10 учнів художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1 взяли участь у Міжнародному конкурсі «Сузір’я - Gold Europe», який відбувся у м. Харків.

В своїх малюнках діти виконали пейзажі рідного краю, натюрморти з чудовими квітами, сюжетні композиції на побутові та святкові теми та ілюстрації до літературних творів.

 

Відповідно до положення конкурсу, учні подали на розгляд журі по дві роботи, що були виконані у техніці - живопис. За результатами конкуру роботи учнів у номінації «Образотворче мистецтво» посіли призові місця, а саме:

І місце - Аліна Холоша, Станіслава Сисоєва, Ганна Терехова, Марія Танцура, Маргарита Федючек, Ксенія Шевченко, Дарина Полюшко, Іван Сикало, Валерія Шнайдер;

ІІ місце - Аліна Макодай.

Колекція робіт учнів художнього відділу Лисичанської ДШМ №1ї була різноплановою, виразною, цікавою та виконана на високому рівні.

Підготовили юних митців викладачі Наталія Мельникова, Ольга Агафонова та Анжеліка Горбачик. Разом із дипломами учні отримали медалі, а викладачі – подяки за професійність та натхнення під час підготовки дипломантів.

Відділ культури Лисичанської міської ради