Відділ по роботі з листами та зверненнями громадян

Відділ по роботі з листами та зверненнями громадян

Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації

Сєвєродонецького району Луганської області

Поштова адреса: вул. ім. М. Грушевського, 8, м. Лисичанськ, Луганська область, 93100

Телефон: (06451) 7-24-31

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Начальник відділу: Михайлів Світлана Іванівна, тел. (06451) 7-31-94

Фахівці відділу:

Головний спеціаліст Бондарук Оксана Володимирівна, тел. (06451) 7-24-31

Головний спеціаліст Шестакова Ольга Геннадіївна, тел. (06451) 7-24-31

Головний Спеціаліст Дорошкевич Надія Василівна, тел. (06451) 7-24-31

Головний спеціаліст Мірошниченко Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст Алтиншина Ірина Віталіївна (з місцем роботи у м. Привілля), електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Головний спеціаліст Кунченко Наталія Сергіївна (з місцем роботи у смт. Мирна Долина), електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Головний спеціаліст Малишко Віта Вікторівна (з місцем роботи у м. Новодружеськ), електронна пошта: [email protected]i.ua

Головний спеціаліст Скуратова Людмила Олександрівна (з місцем роботи у смт. Білогорівка), електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Головний спеціаліст Нечитайло Олена Віталіївна (з місцем роботи у смт. Малорязанцеве), електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Діловод відділу Петрушова Тетяна Вікторівна (з місцем роботи у смт. Вовчоярівка), електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Графік роботи:

  • понеділок — четвер з 08.00 до 17.00
  • п’ятниця з 08.00 до 16.00
  • перерва з 12.00 до 12.48
  • вихідний: субота, неділя

 Положення про відділ по роботі з листами та зверненнями громадян Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

Шановні мешканці міста!

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до ст. 40 Конституції України всі громадяни мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений чинним законодавством строк.

Звернення (заяви, скарги, пропозиції, зауваження) можна:

- подати особисто, або через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства, до відділу по роботі з листами та зверненнями громадян Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації за адресою: вул. ім. М. Грушевського, 8, кабінети №№34-37. З понеділка по четвер з 08.00 до 17.00, у п’ятницю з 08.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.45, вихідні: субота, неділя;

- надіслати поштою за адресою: 93100, м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 8;

- надіслати електронною поштою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ;

- створити електронну петицію на сайті: https://e-dem.in.ua/lisichansk;

- звернутися за телефонами: (06451) 7-24-31, 7-31-94.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання. Письмове звернення повинно бути підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати. 

Зразок заяви до Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації