Фильтр
 • Співробітниками СБУ затримано працівника одного із правоохоронних органів області

  Співробітниками Служби безпеки України затримано працівника одного із правоохоронних органів Луганської області, який сприяв діяльності терористичній організації «ЛНР».

  Встановлено, що громадянка О., будучи працівником правоохоронного органу, на виконання поставлених завдань, передавала учасникам терористичної організації «ЛНР» інформацію, яку отримувала під час виконання своїх службових обов’язків, а також відомості про місце розташування особового складу та військової техніки ЗСУ, тощо.

 • Діяльність Лисичанського міського відділу кримінально - виконавчої інспекції

  Кримінально-виконавча інспекція являє собою державний орган, який виконує покарання, не пов’язані з позбавленням волі, а також адміністративні стягнення у вигляді громадських та виправних робіт.

  Весь свій трудовий день працівник інспекції проводить у роботі з такою категорією осіб, яким необхідна найбільша увага, опіка та допомога. Йдеться про виправно-виховну роботу серед засуджених, яка є головним призначенням кримінально-виконавчої інспекції. Саме через якісну виправно-виховну роботу ми можемо повернути злочинця до законослухняного та загальноприйнятого способу життя.

 • День захисту дітей в Лисичанському МВ КВІ

  Міжнародний день захисту дітей в Україні та світі святкують 1 червня. Це свято встановлене Указом Президента України від 1998 року за ініціативи Міністерства України в справах сім’ї, молоді та спорту, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна — дітям» та інших суспільних організацій. За роки незалежності Україні вдалось розробити та прийняти законодавство про охорону дитинства, що відповідає європейським стандартам, Конвенції ООН про права дитини. Для одних це можливість мати власну точку зору в різних масштабах, для інших — головною проблемою є безвідповідальність дорослих.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2014 года

   

   

   

   

 • Очередной жертвой пагубной привычки стал 30 летний лисичанин

  Каждый день сводка происшествий пополняется все новыми жертвами огня вследствие беспечности людей. Так, 22 июня около 18 часов на пульт пожарно-спасательной части № 9 города Лисичанск поступило сообщение о пожаре в жилом доме, по адресу ул. Дибровка, 79. По приезду пожарных к месту вызова было обнаружено, что из окна этого дома валит густой дым. В считанные минуты спасатели взломали дверь в данном жилье и в ходе разведки обнаружили в выгоревшей комнате обгоревшего человека гражданина Л.,1987 г.р. После чего ему была оказана первая медицинская помощь и отправлен в больницу каретой «Скорой помощи».

 • Рятувальники провели профілактичну роботу з малечею міста Лисичанська

  З настанням спекотної погоди активно почався і пляжний сезон. Для рятувальників — це період підвищеної пильності, адже саме в цей період відбувається велика частина загибелі на водних об’єктах. Саме тому, в червні співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області проводили рейди по водним об’єктам. Почали рейд зі ставка, який знаходиться у м. Лисичанськ по вулиці Клубна (район другого виробництва заводу «Пролетарій»), в якому взяли участь 65 вихованців літнього пришкільного табору ЗОШ № 4 віком від 6 до 14 років.

 • У місті Привілля були знайдені вибухонебезпечні предмети

  Протягом минулої доби, 14 червня, піротехнічними розрахунками Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) було перевірено 1,94 га місцевості на території Луганської області , де виявлено та вилучено 112 одиниць вибухонебезпечних предметів, а саме: 19 артилерійських снарядів, 14 ручних мін, 8 одиниць інженерних боєприпасів, 42 підривника, 11 одиниць набоїв та 18 одиниць інших вибухонебезпечних предметів.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2011 года

   

   

   

   

 • "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

  14 червня в дитячому мовному таборі «The Sun Republic» КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8» відбулося свято в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На святі були присутні гості: головний спеціаліст відділу цівільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, майор служби ЦЗ Тамашевська О.Л., начальник караулу ДПРЧ № 9 (м. Лисичанськ), капітан служби ЦЗ Мартинюк Артем Ігорович та його бойовий караул, волонтери загону швидкого реагування Луганської обласної організації «Червоний Хрест», а також гість з Америки, мешканець Північної Кароліни Алекс Гавен.

 • Щодо виплати разової грошової допомоги до Дня Перемоги

  Шановні ветерани війни!

  На виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» управлінням праці та соціального захисту Лисичанської міської ради проводиться виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги.

 • Автоматизовані системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення

  З метою своєчасного виявлення на об’єктах підвищеної небезпеки загрози виникнення надзвичайних ситуацій та здійснення оповіщення персоналу та населення, яке потрапляє в зону можливого ураження Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє, що відповідно до статті 53 Кодексу цивільного захисту України на об’єктах підвищеної небезпеки передбачено створення та функціонування автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 5 месяцев 2011 года

   

   

   

   

 • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів у травні 2017 року

  Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом травня 2017 року проведена повідомна реєстрація 10 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій усіх форм власності та професійними спілками (трудовими колективами) і 7 змін та доповнень до них.

 • Рятувальники забезпечують мешканців міста водою

  Рятувальники завжди небайдужі до людей, котрі потрапили у складну життєву ситуацію. Так, з 29 травня і по теперішній час у деяких районах м. Лисичанськ припинено водопостачання у житлові будинки міста.

  У зв’язку з цим бійці Державної пожежно-рятувальної служби м. Лисичанськ щоденно починаючи з 31 травня забезпечують мешканців міста водою.

 • Щодо отримання монетизованої суми субсидії громадянам, які вели економне домогосподарство

  До уваги отримувачів житлової субсидії міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

  Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє: Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набула чинності з 01.05.2017р., громадянам, які вели економне домогосподарство, передбачається перерахування частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо/електропостачання для індивідуального опалення.

 • ДСНС попереджає про правила безпеки під час літнього відпочинку

  Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей.

 • До уваги отримувачів житлової субсидії!

  Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради інформує: відповідно до абз.11 п.14 порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово—комунальних послуг,

 • ДСНС попереджає. Будьте обережні на воді!

  Пам’ятайте!

  • 1. Не запливайте за обмежувальні буйки.
  • 2. Не пірнайте з берегу в невідомих вам місцях (глибина може бути недостатньою для пірнання).
  • 3. Не допускайте переохолодження тіла у воді, при появі судом негайно вийдіть з води.
  • 4. Стримуйте оточуючих від необережних вчинків.
  • 5. Не залишайте дітей без нагляду старших. Забороняйте самостійно заходити у воду.

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

   

 • Льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг!

  Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета обращает внимание получателей льгот и жилищных субсидий!

  Согласно Положению о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретения сжиженного газа, твердого топлива (ПКМУ от 21.10.1995 № 848) с 01.05.2016, в случае назначения субсидии, льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа не насчитываются.

 • Щодо забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями технічними та іншими засобами реабілітації

  Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відповідно до покладених повноважень та діючого законодавства організовує роботу з забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями технічними та іншими засобами реабілітації.

 • Щодо розрахунку розміру субсидії

  У зв’язку із закінченням опалювального періоду, управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської ради буде здійснено розрахунок розміру субсидії на літній період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, та з жовтня місяця — на новий опалювальний сезон.

 • До відома інвалідів та інших осіб, що потребують забезпечення протезами нижніх кінцівок

  Вчора, 31 травня, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбувся плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд».

  Наступний плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» відбудеться 23 червня 2017 року з 8.00 до 9.00 за адресою управління праці та соціального захисту населення: вул. Маліновського, 22а, каб. 43 та з 9.00 до 12.00 - вдома згідно заявок громадян.

   

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2013 года

   

   

   

   

   

 • О работе коммунальных предприятий города за январь-май 2012 года

  За 5 месяцев 2012 г. коммунальными предприятиями города выполнены следующие работы:

  КП «Лисичанский Дорремстрой»

  • по содержанию дорог на сумму 325,2 тыс. грн.
  • по содержанию тротуаров на сумму 219,3 тыс.грн.
  • по капитальному ремонту дорог на сумму 291,9 тыс.грн.
  • До уваги суб'єктів малого і середнього підприємництва

   Міністерством економічного розвитку і торгівлі України в рамках реалізації економічних реформ розроблено проект Концепції державної економічної програми розвитку малого і середнього підприємництва на період до 2020 року(додається).

   З метою удосконалення вітчизняного законодавства Лисичанська міська Рада звертається з проханням надати проблемні питання у сфері розвитку і діяльності підприємництва та шляхи їх вирішення на державному рівні для розгляду можливості включення їх в остаточний варіант проекту Концепції.

  • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2012

    

    

    

    

    

  • 2 июля презентация Международной программы развития ребенка

  • 30 червня міський забіг "Насильству немає виправдання!"

   афиша

  • Фестиваль Європейського кіно

  • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 5 месяцев 2010 года

     ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
   Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
   Начислено (тыс. грн.)                  
   Квартирная плата 1227,70 975,00 1507,80 601,00 281,50 4593,00 417,20 879,70 5889,90
   Льготы 65,90 62,90 55,20 26,70 14,20 224,90 0,00 60,30 285,20
   Субсидии 112,80 76,00 161,20 9,40 36,70 396,10 42,80 54,20 493,10
   Всего начислено 1406,40 1113,90 1724,20 637,10 332,40 5214,00 460,00 994,20 6668,20
   Оплачено (тыс. грн.)                  
   Населением деньгами 1152,40 718,00 1205,50 489,40 245,30 3810,60 411,30 664,00 4885,90
   Населением всего 1163,00 913,20 1337,10 531,00 245,30 4189,60 411,30 664,00 5264,90
   Льготы 74,30 35,10 26,00 27,40 8,40 171,20 3,50 24,50 199,20
   Субсидии 63,60 61,90 99,00 7,40 21,00 252,90 18,70 25,90 297,50
   Всего оплачено 1300,90 1010,20 1462,10 565,80 274,70 4613,70 433,50 714,40 5761,60
   % оплаты населением 95% 94% 89% 88% 87% 91% 99% 75% 89%
   % оплаты всего 92% 91% 85% 89% 83% 88% 94% 72% 86%
   Задолженность населения 1387,40 994,60 2739,30 675,00 301,80 6098,10 387,30 804,90 7290,30
   Задолженность по льготам 43,20 38,80 60,50 25,40 18,60 186,50 1,80 59,90 248,20
   Задолженность по субсидиям 82,70 33,60 120,00 6,30 27,10 269,70 73,20 40,90 383,80
  • Шановні волонтери та громадські організації

   Донецька облдержадміністрація — обласна військово-цивільна адміністрація звертається до вас з проханням надати допомогу у вигляді будівельних матеріалів та інвентарю для відновлення зруйнованих у результаті постійних обстрілів житлових будинків населених пунктів Донецької області.

  • Щодо недопущення зсувних процесів

   Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

   З метою недопущення розвитку зсувних процесів на території міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля управління капітального будівництва Лисичанської міської ради звертається до вас з наступним проханням:

   • не робити вирубування зелених насаджень по схилах ярів;
   • — не порушувати природний ухил ярів (розчищення і терасування під городи);
   • — не робити надмірний полив садів і городів на схилах;
   • — не виконувати будівництво на схилах;
   • — не пригружати борти ярів побутовим сміттям.

   Інженерно-геологічна служба управління капітального будівництва Лисичанської міської ради

  • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2010 года

     ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
   Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
   Начислено (тыс. грн.)                  
   Квартирная плата 267,10 210,60 334,20 121,40 63,80 997,10 85,50 265,90 1348,50
   Льготы 13,00 12,60 11,00 5,20 2,80 44,60 0,00 17,30 61,90
   Субсидии 0,10 0,00 -0,20 0,00 0,00 -0,10 7,40 0,00 7,30
   Всего начислено 280,20 223,20 345,00 126,60 66,60 1041,60 92,90 283,20 1417,70
   Оплачено (тыс. грн.)                  
   Населением деньгами 233,70 172,60 245,10 90,20 53,30 794,90 79,60 151,30 1025,80
   Населением всего 236,40 176,20 270,60 104,40 53,30 840,90 79,60 151,30 1071,80
   Льготы 4,20 3,80 10,30 1,00 2,60 21,90 0,00 7,10 29,00
   Субсидии 8,70 4,10 15,60 0,20 3,20 31,80 2,80 5,40 40,00
   Всего оплачено 249,30 184,10 296,50 105,60 59,10 894,60 82,40 163,80 1140,80
   % оплаты населением 88% 84% 81% 86% 83% 84% 93% 57% 79%
   % оплаты всего 89% 82% 86% 83% 89% 86% 87% 58% 80%
   Задолженность населения 1387,40 994,60 2739,30 675,00 301,80 6098,10 387,30 804,90 7290,30
   Задолженность по льготам 43,20 38,80 60,50 25,40 18,60 186,50 1,80 59,90 248,20
   Задолженность по субсидиям 82,70 33,60 120,00 6,30 27,10 269,70 73,20 40,90 383,80
  • Информация о работе коммунальных предприятий города за 5 месяцев 2010 года

   За 5 месяцев 2010 г. за средства, выделенные из городского бюджета коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   - по содержанию дорог на сумму 434,0 тыс. грн.

   - по содержанию тротуаров на сумму 188,4 тыс. грн.

   - по текущему ремонту дорог в объеме 5,8 тыс. м2 на сумму 656,1 тыс. грн.

   - по дорожной разметке на сумму 21,0 тыс грн.

   КП «Лисичанскгорсвет»

   - по содержанию линий наружного на сумму 505,1 тыс. грн.

   - по содержанию светофоров на сумму 43,0 тыс. грн.

   КП «Лисичанскзеленстрой»

   - по содержанию и текущему ремонту зеленых насаждений на территории города на сумму 216,0 тыс. грн. (в том числе выполнена формовочная обрезка 51 дерева, удалено 187 аварийных, посажено 1 673 м2 цветников, восстановлено 3 603 м2 газонов, произведен покос на площади более 66,8 тыс. м2 ).

   ЛКАТП № 032806

   - по содержанию городских туалетов – 14,3 тыс. грн.

   - вывезено от населения ТБО в объеме 66,9 тыс. м3, в том числе от жителей частного сектора – 9,3 тыс. м3.

   - по ликвидации 20 несанкционированных свалок на сумму 87,4 тыс. грн. (вывезено 2 374 м3 мусора, очищено 5 690 м2 территории города).

   КП «Лисичанская ритуальная служба»

   - по содержанию и благоустройству кладбищ на сумму 142,4 тыс. грн. (в том числе вывезено 591,2 м3 мусора с 55 несанкционированных свалок, расположенных на территории действующих кладбищ города).

   - по захоронению безродных и доставке трупов в морг 140,7 тыс.грн.

  • Зсувні процеси у Лисичанську (фото)

   Місто Лисичанськ розташоване на правому крутому схилі річки Сіверський Донець, порізаному численними ярами глибиною до 50 м і крутизною схилів до 30-40о. Це регіон, геологічна будова якого надзвичайно складна. На території м. Лисичанська отримали широкий розвиток небезпечні геологічні процеси — зсуви.

   Зсуви — зміщення порід на схилах під дією сили тяжіння в різноманітних формах, об’ємах, з різною швидкістю і на різні відстані.

  • Про організацію літнього відпочинку дітей у таборі "Джура"

   Шановні батьки! Головне управління Національної поліції в Луганській області запрошує на літній відпочинок дітей в оздоровчому таборі «Джура», який буде функціонувати влітку 2017 року у с. Лиман Старобільського району Луганської області.

  • Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

   Для організації належної та своєчасної підготовки енергетичного господарства підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр. інспекція Держенергонагляду вважає за необхідне звернути Вашу увагу, що тільки своєчасно розпочата та організаційно забезпечена робота може гарантувати його стале функціонування в зимовий період.

  • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

   Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості земельних ділянок за адресами:

   м. Лисичанськ, вул. П. Осипенко, 1, площею 0,1030 га;

   м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 245-б, площею 0,0061 га;

  • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про підсумки конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'ктів комунальної власності

   Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку орендної плати.

   За результатами конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності, який відбувся 31.05.2016 р, конкурсна комісія прийняла рішення визначити переможцями:

  • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про підсумки конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

   За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою, який відбувся 24.05.2016 р., конкурсна комісія з відбору виконавців робіт із землеустрою, землеоціночних робіт та виконавців земельних торгів прийняла рішення визначити переможцем приватне підприємство «Обласний центр впровадження «АГРОЦЕНТРНАУКА» для розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 89,3673 га в районі вул. Брестської.

   Управління власності Лисичанської міської ради

  • О работе коммунальных предприятий города за 5 месяцев 2011 года

   За 5 месяцев 2011 г. за средства, выделенные из городского бюджета, коммунальными предприятиями города выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   • по содержанию дорог на сумму 531,1 тыс. грн.
   • по содержанию тротуаров на сумму 217,3 тыс. грн.
   • по текущему ремонту дорог в объеме 7,9 тыс.м2 на сумму 632,9 тыс.грн.
   • Дорогі земляки!

    Вітаю вас із державним святом, яке засвідчує демократичний поступ та незалежність нашої держави, — Днем Конституції України!

    Поєднавши багатовікові конституційні традиції українського народу і кращий міжнародний досвід, Основний Закон став правовим дороговказом розвитку держави і суспільства.

    На рідній нам Луганщині, що разом із Донеччиною перебуває у зоні воєнного конфлікту, у мужньому спротиві зовнішній агресії захищаються базові конституційні принципи державного суверенітету і територіальної цілісності України.

    Там, де за право жити у незалежній, демократичній державі заплачено кров’ю військових і мирних жителів, де на собі відчули сваволю й беззаконня, народжується нова філософія. Це повага до прав і свобод людини, держави і закону, довіра один до одного і влади.

    Упевнений, нам вистачить сил і мудрості відновити мир на рідній землі.

    Хай у ваших родинах панує спокій і злагода, так само, як і на нашій прекрасній і неповторній, одній у світі Луганщині!

    З повагою,

    Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

   • Засідання Координаційної ради з питань патріотичного виховання відбулось у Лисичанську

    Вчора, 26 червня, відбулось засідання Координаційної ради з питань патріотичного виховання під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    На порядку денному розглянули питання про нові форми та осучаснення роботи з національно-патріотичного виховання та про роботу з національно-патріотичного виховання під час літнього оздоровлення.

   • Міжнародний день біженців, на жаль, став актуальним і для нашої країни, - Юрій Гарбуз

    На цьому акцентував увагу голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз під час сьогоднішньої зустрічі з керівником Регіонального офісу Агентства ООН зі справ біженців Мулусеу Мамо та представниками польового офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) Іваном Салєєвим і Олександрою Литвиненко.

   • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Конституції України

    17 червня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Айкідо, присвячений Дню Конституції України. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів.

    Призові місця розподілились наступним чином:

   • Депутати міської ради підтримали звернення чорнобильців щодо відкликання законопроекту від 22.05.2017 року №6480

    Вчора, 22 червня, під час засідання чергової 32-ї сесії міської ради депутати одноголосно підтримали звернення Громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» наступного змісту.

    Міська громадська організація «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» звертається з проханням підтримати наші вимоги щодо відкликання законопроекту від 22.05.2017 року № 6480, який не просто порушує, а повністю скасовує права ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

   • Зі Львівщини до Кремінського району прибула група вчителів та дітей

    Триває реалізація Угоди про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між облдержадміністраціями Луганщини та Львівщини.

    Так, за проектом «Змінимо країну разом», ініційованим головою Луганської обласної державної адміністрації — керівником військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом, до КУ «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» прибули львівські вчителі та діти.

   • Пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Айкідо, присвячений Дню Конституції України

    17 червня в спортивній залі КЗ «ЛМДЮСШ» пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Айкідо, присвячений Дню Конституції України. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів.

    2рнаодаывпвыапрыяымпвыпр

   • У Лисичанську відбулось засідання чергової 32-ї сесії

    Вчора, 22 червня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 32-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Привілля, керівники та співробітники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації .

   • В України створені додаткові можливості вступу до вишів абітурієнтів з непідконтрольних територій, - брифінг

    Також на брифінгу для ЗМІ, 20 червня, йшлося про діяльність на Луганщині освітніх центрів «Донбас-Україна».

    Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій Стецюк сказав, що учні, які за підсумками ЗНО подолали поріг «склав/не склав», зможуть стати студентами ВНЗ Луганщини та інших областей України.

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з бадмінтону

    З 16 по 18 червня в спортивній залі ЗОШ №13 пройшов чемпіонат Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2000р.н., 2007р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях.

   • Підбиті перші підсумки зовнішнього незалежного оцінювання на Луганщині

    20 червня про результати ЗНО випускників 11-х класів, абітурієнтів Луганської області на брифінгу для ЗМІ в облдержадміністрації розповів директор Департаменту освіти і науки ОДА Юрій Стецюк.

    Він нагадав, що основна сесія ЗНО тривала з 23 травня по 16 червня. Усі 22 пункти тестування, що працювали на території Луганщини, відповідали вимогам Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки України. Успішно зі своїми обов’язками впоралися і педагогічні працівники, які працювали на цих пунктах.

   • Про стан архівної справи в установах, організаціях, на підприємствах м. Лисичанська

    Сьогодні, 20 червня, під час чергового засідання виконкому начальник архівного відділу Лисичанської міської ради Олена Гайдук доповіла про стан архівної справи в установах, організаціях та на підприємствах м. Лисичанська.

   • Олімпійський день в таборі "Рекорд"

    З нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету та проведення всесвітнього Олімпійського дня, сьогодні, 19 червня, в дитячому оздоровчому таборі «Рекорд», який діє на базі міської ДЮСШ, пройшов Олімпійський день.

    50 вихованців табору зі спортивним ухилом стали учасниками різноманітних естафет, а саме:  «стрибки з обруча в обруч», «сіамські близнюки»«гонка м’ячів», «хто швидше».

   • Про хід реалізації програми житлових субсидій у Лисичанську

    Сьогодні, 20 червня, під час засідання виконкому Лисичанської міської ради заступник начальника відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) Лисичанської міської ради Світлана Паніна доповіла про хід реалізації програми житлових субсидій в опалювальний період 2016-2017 років.

   • Дорогі медики!

    Щиросердно вітаю вас із професійним святом!

    Благородство, жертовність і служіння – слова, якими можна охарактеризувати працю медиків.

    Ви супроводжуєте людей від першого до останнього подиху, приходите на допомогу у найскрутніші хвилини, зберігаєте найцінніше – здоров’я і життя. У ваших руках щодня опиняються десятки людських доль, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від вашої психологічної підтримки і проявленого милосердя.

    На передовій неоголошеної війни поруч із військовими – наші мужні і патріотичні медики, віддані обраному фаху й Батьківщині.

    Сьогодні в області нами багато зроблено у сфері охорони здоров’я. Але багато роботи ще попереду. Найбільше пишаюся модернізованою дитячою обласною лікарнею. Адже йдеться про врятовані життя маленьких луганчан. Нами відкрито нові відділення лікувальних закладів, придбано сучасне обладнання, оновлено санітарний автопарк. Наразі працюємо над масштабними проектами обласної лікарні та онкодиспансеру.

    Як людина, життя якої вже декілька разів рятували люди у білих халатах, низько вклоняюся перед вами. Дякую за щоденну благородну справу, за глибокі знання і добрі серця! Зичу вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, незмінного щастя, достатку і мирного неба над головою!

    Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

   • У Лисичанську працює дитячий табір "Рекорд"

    Дитячий оздоровчий табір (ДОТ) «Рекорд» при Лисичанській міській ДЮСШ розпочав свою роботу з 5 червня. Тривалість зміни — 14 днів (без урахування вихідного дня-неділі). На цей час у таборі проходять оздоровлення 50 вихованців відділення акробатичного рок-н-ролу.

   • У Лисичанську пройшло чергове засідання виконкому

    Сьогодні, 20 червня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

   • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста зі стрибків на батуті

    10 червня в спортивній залі КЗ «ЛМДЮСШ» пройшов чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), присвячений Дню молоді. В змаганнях взяли участь 20 спортсменів, що вибороли перемогу за своєю програмою:

   • Уточнення часу акредитації

    18839662_1480702708667088_5421712486069436248_oШановні журналісти, прохання надати ваші дані щодо відвідування репетиції та участі у брифінгу для ЗМІ лідеру гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука.

    Дані на акредитацію надсилайте на електронну пошту pr@okeanelzy.com до 12:00 четверга, 8 червня (підтвердження та інформацію щодо місця отримання бейджів «преса», часу прес-брифінгу та інше, буде розіслано акредитованим ЗМІ по завершені прийому заявок).

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Сьогодні, 20 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    В ході засідання були розглянуті номенклатури справ на 2017 рік, Положення про експертну комісію та архів КЗ «Лисичанський центр соціально-психологічної допомоги дітей», УПСЗН, ПП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь», ЛКСП «Лисичанськводоканал».

   • Будьте пильними до підозрілих предметів!

    Пам’ятайте, що розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.

    При виявленні вибухонебезпечного пристрою:

    • — негайно повідомте чергові служби органів внутрішніх справ, ДСНС (за тел. 101);
    • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики

     31 травня в місті Сєвєродонецьк відбулись змагання відкритого чемпіонату міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н., 2004-2005 р.н., 2006 р.н. та молодше.. В змаганнях взяли участь 50 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька..

     За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце – Олексій Алексєєв (біг 60 м, 200 м, 400 м, 800 м, стрибки у довжину, стрибки у висоту), Олександра Шеховцова (біг 400 м), Дарина Степаненко (біг 60 м, 200 м, стрибки у довжину), Віктор Титарев (біг 800 м), Богдан Дубовик (біг 400 м), Марія Токарева (біг 60 м), Ксенія Лазурко (стрибки у висоту), Михайло Касьянов (біг 800 м) ;

    • У Лисичанську відбулось позачергове засідання сесії

     Сьогодні, 19 червня, відбулось засідання позачергової 31-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

     В роботі сесії взяли участь 21 депутат (20 депутатів фракції «Опозиційний блок» та 1 позафракційний депутат). Депутати фракцій «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та Радикальної партії на пленарному засіданні були відсутні.

    • До відома всіх бажаючих потрапити на концерт гурту "Океан Ельзи" у Лисичанську

     9 червня рух автобусів на приміських та міжміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутах загального користування буде здійснюватися в повному обсязі з автостанцій, а також із зупинок, передбачених розкладом руху.

     За інформацією Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження ОДА, у разі потреби буде залучено додаткові автобуси та виконуватися додаткові рейси.

     Луганська обласна державна адміністрація

    • У Лисичанську засуджено злочинця, який вчинив розбійний напад

     Вироком Лисичанського міського суду визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст.187 ч.2 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров`я особи, яка зазначала нападу) та призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі із конфіскацією частини майно, що перебуває у приватній власності.

     Так, у грудні 2013 року, обвинувачений, який раніше вже був засуджений за вчинення аналогічних злочинів, перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, знаходячись на одній із вулиць міста Лисичанська, у вечірній час, погрожуючи застосуванням зброї, заволодів мобільним телефоном потерпілого, спричинивши останньому майнову шкоду.

    • В Лисичанську пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

     Сьогодні, 15 червня в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті наступні питання:

     — про встановлення дітям статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

    • Легендарний гурт "Океан Ельзи" 9 червня завітає до Лисичанська

     Концерт відбудеться о 20.00 на лисичанському стадіоні «Шахтар».

     Вхід до стадіону розпочнеться о 18:00.

     Відвідувачі концерту мають дотримуватись правил поведінки під час проведення масових заходів.

     Так, суворо забороняється:

     • — вхід до стадіону у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння;
     • — вживання алкогольних напоїв або наркотичних речовин на території стадіону;
     • — пронесення скляних пляшок, піротехнічних приладів та вибухонебезпечних предметів, вогнепальної або холодної зброї.

     На території стадіону буде здійснюватися продаж безалкогольних напоїв та продуктів харчування.

    • В Лисичанске состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения

     Сегодня, 13 июня, в Лисичанском городском совете состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения. Возглавил заседание заместитель городского головы Андрей Якимчук.

    • 9 червня у Лисичанську буде змінено рух транспорту

     У зв’язку із проведенням концерту гурту «Океан Ельзи» до його закінчення буде обмежено рух легкового та вантажного автотранспорту з 07.00 по вул. Сосюри від вул. Кронштадтської до Гарібальді, а також по проспекту Перемоги від вул. Гарібальді до стадіону «Шахтар».

     Також, з 12.00 у зазначених напрямках буде обмежено рух громадського транспорту.

     Об’їзд здійснюватиметься по вулицям Кронштадтській, Волгоградській та Канатній або по вулицям Кронштадтській та Карла Маркса.

     Сподіваємось на розуміння за тимчасові незручності.

    • В закладах культури Лисичанська відбулась низка заходів до Дня Конституції

     З нагоди святкування Дня Конституції України у закладах культури міста відбулась низка заходів, а саме: мультимедійна презентація «Конституція моєї Батьківщини» (центральна бібліотека), історична подорож «Конституція України: із глибини віків до сьогодення» (бібліотека-філія для дітей № 10), історико-хронологічна година «Основний закон України» (бібліотека-філія № 3), історична розповідь «Історичні витоки української Конституції» (бібліотека-філія сімейного читання № 5), інформина «Я — українець і у мене є право!» (бібліотека-філія для дітей № 7), інформаційний гід «Права та відповідальність дітей в Україні» (бібліотеці-філії сімейного читання № 8), історичний хроноскоп «Історія української Конституції» для дітей мікрорайону (ПК ім. В.М. Сосюри, бібліотека-філія № 9).

    • В Лисичанську відбулось позачергове засідання сесії

     Вчора, 12 червня, відбулось засідання позачергової 30-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

     В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Новодружеська, керівники та співробітники органів державної влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації .

     Також на сесії були присутні заступники голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко і Вадим Данієлян та директор Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віталій Сурай.

    • Шановні друзі!

     Від щирого серця вітаю вас із професійним святом — Днем журналіста!

     Свобода слова стала одним з головних надбань незалежної України. Непорушність цього базового принципу демократії залежить не лише від дотримання законності, але й від вимогливості журналіста до самого себе, від його відповідальності перед країною, суспільством.

     В умовах відкритої інформаційної війни проти нашої держави саме від вас залежить перемога у битві за свідомість та душі наших земляків.

     За можливість писати правдиво і об’єктивно вам часом доводиться ризикувати своїми життями.

     Сьогодні Луганщина — символ праведної боротьби українців за свою незалежність. Від наших спільних зусиль залежить, як нашу Батьківщину сприйматимуть завтра.

     Саме тому суспільство чекає від вас об’єктивного, пильного та небайдужого погляду на події у регіоні та вболівання за долю рідного краю.

     Тож, прийміть слова щирої поваги та вдячності за Вашу самовіддану працю. Бажаю Вам невтомного творчого пошуку у роботі, натхнення та журналістського чуття. Злагоди та добробуту Вашим родинам!

     Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

    • Бібліотеки Лисичанська долучилися до Фестивалю Європейського кіно

     27 червня за підтримки Представництва Європейського Сюзу (ЄС) в Україні разом з Українською бібліотечною асоціацією та кінодистриб’юторською компанією «Артхаус Трафік» бібліотеки міста долучилися до Фестивалю Європейського кіно.

    • В Лисичанську пройшло засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

     Вчора, 8 червня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Очолив засідання заступник міського голови Ігор Ганьшин.

    • Дорогі земляки!

     Рідна Луганщина підходить до святкування свого Дня народження у надскладних умовах. Територія розділена лінією зіткнення, населення дезорієнтоване і дезінформоване, відсутні візії майбутнього краю. Проте період кризи — це також період нових можливостей.

     Мої діди і прадіди поховані на цій землі, тут народилися мої діти. Тому я до останнього подиху буду боротися за єдність і добробут малої батьківщини.

     Успіх ввіреної мені в керівництво території, розбудова мирного життя на її теренах є найкращою контрпропагандою і запорукою об’єднання Луганщини.

     Ми обрали шлях консолідації зусиль влади і громадськості. На зміну політичним гаслам має прийти фахова дискусія. Голос тих, хто кожного дня своєю працею демонструє справжній патріотизм, має бути почутим.

     З вітальним словом та щирими побажання добра і миру звертаюся до кожного жителя області від Троїцького до Антрацита, від Мілового до Сватового. Луганщина у нас одна! І в наших силах змінити долю рідного краю, забезпечити гідну старість батькам і дати майбутнє дітям! Сподіваюся, що 80-ту річницю створення області ми святкуватимемо єдиним родинним колом в українському Луганську!

     Разом ми відновимо єдність Луганщини і змінимо країну! З Днем області!

     Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

    • Щодо безпеки життєдіяльності

     На сучасному етапі до рівня підготовки працівників у сфері цивільного захисту висуваються особливі вимоги, які пов’язані з вмінням успішно діяти в умовах надзвичайних ситуацій, приймати правильні рішення в обстановці, що швидко змінюється.

     Безпека на робочому місці кожного працівника має найвищий пріоритет. Безпека це фундаментальна потреба людини. Втрата освіти з безпеки може призвести до втрати основного інстинкту — інстинкту самозбереження.

    • Учні Новодружеської дитячої школи мистецтв провели канікули в творчому таборі "Кольорові Гори" на Прикарпатті

     З 15 по 25 червня завдяки творчій співпраці Новодружеської школи мистецтв з громадською організацією «ПЯТЕРНЯ» в рамках Всеукраїнської інтеграційної співдружності п`ятеро талановитих учнів відділення образотворчого мистецтва школи мистецтв відпочили в літньому дитячому творчому таборі «Кольорові Гори» на Прикарпатті, в мальовничому селі Нагуєвичі Львівської області, поряд із садибою Івана Франка.

    • У Лисичанську пройшло чергове засідання виконкому

     У Лисичанську пройшло чергове засідання виконкому Вчора, 6 червня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

     Члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

     Виконавчий комітет заслухав інформацію про роботу шкіл естетичного виховання міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, а також погодив розмір щомісячної плати за навчання в школах естетичного виховання мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля з 01.09.2017 року.

    • Вниманию граждан, получающих льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг!

     Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета обращает особое внимание всех без исключения получателей льгот на оплату жилищно-коммунальных услуг, твёрдого топлива, сжиженного баллонного газа!

     Постановлением Кабинета министров Украины от 27.04.2016 № 319 «О внесение изменений в некоторые постановления Кабинета министров Украины» внесено существенное изменение в Положение о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретения сжиженного газа, твердого печного бытового топлива, утверждённого Постановлением КМУ от 21.10.1995 № 848. Согласно этому изменению, с 01.05.2016 в случае назначения субсидии льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа лицам, которые зарегистрированы (фактически проживают) в жилом помещении (доме), в период ее получения не насчитываются. Информация о таких лицах подается предприятиям — поставщикам жилищно-коммунальных услуг и вносится в Единый государственный автоматизированный реестр льготников.

    • День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

     До цієї дати в історії нашої держави у закладах культури міста відбулася низка тематичних заходів.

     У музеї Бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу пройшли тематичні екскурсії для мешканців міста «Пам’ять зберігають живі» та вечір-зустріч «Шляхами пам’яті» з головою ветеранської організації заводу «Мехскло» Раїсою Зарайською. Гостя розповіла про початок та страшні роки війни, які їй довелося пережити у дитячому віці, про вимушену розлуку із батьками та відбудову міста після війни. Згадуючи пережите, Раїса Петрівна підсумувала, що беззахисні діти не загинули у воєнні роки тому, що їм допомагали небайдужі дорослі. Це почуття людяності та єднання вона пронесла у душі крізь роки.

    • У Лисичанську пройшло позачергове засідання сесії

     2 червня в Лисичанську відбулось засідання позачергової 29-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Новодружеська та заступник міського голови Привілля, керівники та співробітники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації .

    • Об изменениях в порядке назначения жилищной субсидии

     С 1 мая 2016 года Постановлением Кабинета Министров Украины от 27.04.2016г. № 319 внесены изменения в порядок назначения и предоставления населению жилищных субсидий. Изменения коснулись следующего:

     1. Гражданам льготных категорий, которые получают жилищную субсидию, льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг не начисляются. Если раньше субсидия назначалась с учетом предоставленной льготы, то теперь при расчете субсидии берется полная стоимость жилищно-коммунальных услуг. Размер субсидии при этом увеличивается, а размер обязательной платы не меняется.

    • Бібліотека для дітей № 1 одержала чергові подарунки в рамках проекту "Жива бібліотека"

     За підсумками інтерактивного культурно-освітнього проекту «Жива бібліотека» бібліотека для дітей № 1 одержала чергові цінні подарунки. На цей раз це комп’ютер, відеопроектор та принтер, а також приємні відгуки від організаторів та учасників проекту за надану гостинність, високий рівень професіоналізму та прагнення до постійного розвитку та творчого пошуку співробітників бібліотеки.

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

     Минулої п’ятниці, 26 травня, в Лисичанській міській раді відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

     Під час засідання члени комісії розглянули питання про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та заходи щодо попередження отруєнь дикорослими грибами населення мм.Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля; про стан системи оповіщення Лисичанської міської ради та заходи його покращення; про небезпеку зсувних процесів на території мм.Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

    • ДСНС попереджає про правила безпеки під час літнього відпочинку.

     Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуації за участю дітей.  У зв’язку з цим, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду!

    • Уважаемые жители гг. Лисичанск, Новодружеск, Приволье, проживающие в домах (квартирах) с печным отоплением

     Постановлением Кабинета Министров Украины от 27 апреля 2016 года № 319 внесены изменения в Положение о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины от 21.10.1995 № 848.

     Постановлением исключена норма назначения субсидии на приобретение твердого топлива и сжиженного газа без обращения граждан. С 1 мая 2016 года для назначения данного вида субсидии гражданам необходимо лично обратиться в управление труда и социальной защиты населения, заполнить заявление и декларацию.

    • В Лисичанском территориальном центре праздновали День Конституции Украины

     27 июня в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось мероприятие ко Дню Конституции Украины. Конституцию Украины утвердили в 1996 году. Согласно Основному Закону государства главную ценность представляет человек, его жизнь, здоровье и достоинство.

    • У Лисичанську відкрилась виставка "Дотик до кольору"

     17 червня у міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття першої персональної виставки живопису молодих професійних художниць з міста Рубіжне Марини Ковальової та Катерини Ткачук «Дотик до кольору».

     На виставці представлено близько сорока творчих робіт художниць, виконаних у техніках батік, акварельний та гуашевий живопис.

    • У Лисичанську пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

     Вчора, 31 травня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні були розглянуті наступні питання:

     — про визначення порядку участі батька у вихованні дитини;

    • ДСНС повідомляє!

     Останнім часом на території міст Лисичанськ ,Новодружеськ ,Привілля зросла кількість випадків пожеж в житлового сектору. Згідно зі статистичними даними з початку 2016 року зареєстровано 83 пожеж, внаслідок яких загинуло — 3 та травмовано 3 особи, прямі матеріальні збитки склали 897 тис. 200 гривень.

    • Душою молоды всегда!

     Душа никогда не стареет, несмотря на возраст. Именно поэтому, cегодня, 23 июня, в предверии Дня молодеди, в Лисичанском территориальном центре прошло праздничное мероприятие.

    • Вітаємо переможців міжнародних змагань з сучасної хореографії "GRANDPRIX"

     З 9 по 13 червня у м. Одеса проходили міжнародні змагання з сучасної хореографії «GRANDPRIX». Наше місто на змаганнях гідно представили три колективи: любительське об’єднання «StepForvard» (керівник Лідія Науменко, міський ПК), танцювальний колектив «Арт-Денс» (керівник Дар’я Коваленко, міський ПК) та зразковий хореографічний колектив «Street Dance» (керівник Вікторія Магомаєва, ПК «Діаманат»).

    • ДСНС закликає громадян!

     Співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку в екосистемах міста,а саме на природі, в скверах, парках та зелених зонах відпочинку, на водних об’єктах:

     · не розпалюйте вогонь в парках і скверах та зелених зонах;

    • В Лисичанском территориальном центре состоялась литературная встреча ветеранов с поэтом Михаилом Лисицким

     Сегодня, 21 июня, в Лисичанском территориальном центре состоялась литературная встреча подпечных терцентра с поэтом Михаилом Лисицким. Встреча посвящена «Дню скорби и чествования памяти жертв войны в Украине», который отмечается ежегодно 22 июня. Эта дата учреждена с целью всенародного чествования памяти украинцев, которые погибли в годы Второй Мировой войны.

    • Переможці конкурсу "Україна очима дітей АТО" здійснили подорож до міста Чернівці

     З 1 по 9 червня за підтримки Всеукраїнської громадської молодіжної організації «Молодіжний Рух «Здорова Україна» 17 учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної та Щастя — переможці конкурсу «Україна очима дітей АТО» — у супроводі викладачів здійснили чергову подорож до Західної України, на цей раз до файного міста Чернівці. До складу делегації увійшли шість учнів художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 у супроводі завідуючої відділом, викладача Ольги Тєлушкіної.

    • ДСНС міста Лисичанська нагадує!

     У місті Лисичанськ у червні 2016 року будуть проведенні заходи з відзначення Дня Святої Трійці та Дня Конституції України.

     Керівництво Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області акцентує увагу керівникам об’єктів з масовим перебуванням людей м. Лисичанська щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів під час проведення свят, а саме:

    • Лисичанська міська рада оголошує КОНКУРС

     на заміщення вакантних посад управління праці та соціального захисту населення:

    • Правила безпечної поведінки на воді (пам'ятка для батьків)

     Літо - це сонце, повітря і вода, це час відпусток, подорожей і оздоровлення дітей. Люди сім’ями вирушають на відпочинок до водойм.

     Але слід врахувати той факт, що такий відпочинок одночасно корисний, приємний, а й небезпечний, особливо якщо дитина не вміє плавати. Так, вода дуже корисна для здоров’я дитини: вона і загартовується, і активно проводить час, отримуючи свою порцію фізичного навантаження, і морально відпочиває, але разом з тим, вода - це дуже небезпечна стихія. Для того щоб уберегти дитину від біди, батьки повинні заздалегідь розповісти їй правила поведінки на воді для дітей.

    • У центральній бібліотеці пройшла творча зустріч з поетом та бійцем добровольчого батальйону "Золоті ворота" Петром Билиною

     11 червня у центральній бібліотеці Лисичанська за підтримки громадської організації «Відродження сходу» відбулася творча зустріч з бійцем добровольчого батальйону «Золоті ворота» Петром Билиною і презентація його книги «Війна кличе. Стань переможцем».

    • Відпочинок на воді повинен бути безпечним

     У місті Лисичанськ 28.05.2016р. до Державної пожежно-рятувальної частини № 9 ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення, що 700 метрів вверх по руслу річки Сіверський Донець від лодочної станції потонув хлопчик 2004 р. н. мешканець м.Лисичанська.

     До місця події негайно виїхав черговий караул ДПРЧ- 9 ГУ ДСНС України, а також представники обласної рятувально-водолазної служби. Прибувши до місця події, рятувальники спільно з водолазами приступили до пошуків дитини. 31 травня 2016 р. співробітниками Лисичанського МУ ГУ ДСНС України у Луганській області, за допомогою надувного човна та 2-х зв’язаних між собою палиць, транспортували потонулого до берега.

    • Лисичанська міська рада оголошує КОНКУРС

     на заміщення вакантних посад управління економіки:

    • Працівники закладів культури провели заходи для дітей пришкільних таборів

     Літо — улюблена пора року усіх дітлахів. Забезпечення цікавого та змістового відпочинку дітей під час літніх канікул є одним із головних завдань працівників закладів культури.

    • "В ногу со временем"

     Несмотря на то, что слушатели Университета третьего возраста находятся на каникулах, они продолжают активно посещать в территориальном центре все мероприятия, занятия и клубы по интересам. Совместно с Центром научно-технического творчества учащейся молодежи, под руководством руководителя кружка Арт-студии Оксаны Насниковой, для активных ветеранов и пенсионеров был проведен мастер-класс по песочной анимации.

    • ДСНС міста Лисичанська попереджає!

     До міської лікарні ім. Тітова міста Лисичанськ 30.05.2016 року та 03.06.2016 року у реанімаційне відділення госпіталізовано двох жінок мешканців м. Лисичанська з діагнозом — отруєння грибами.

     ДСНС міста Лисичанська попереджає! Шановні громадяни, ніколи не збирайте грибів: яких Ви не знаєте, поблизу транспортних магістралей, на пустирях, колишніх смітниках, з ушкодженою ніжкою гриба, старих, в’ялих червивих або ослизлих, пластинчатих грибів. Не куштуйте сирі гриби на смак. Ні в кому разі не пригощайте грибами дітей, літніх людей та вагітних жінок. Цінуйте життя, бережіть своє здоров’я!

    • Вітаємо Олександру Ісаєву з перемогою в ІV міжнародному фестивалі Bellydance!

     З 8 по 11 червня у м. Київ відбувся ІV міжнародний фестиваль Bellydance «Enigma of Arabia». Метою проведення фестивалю було визначення кращих виконавців східного танцю; стимулювання міжкультурного спілкування за допомогою популяризації та розвитку східних танців, як концентрованого прояву естетичних і духовних цінностей Сходу і Заходу; ознайомлення громадськості з красою східного танцю і тенденціями його розвитку в Україні та виявлення творчо обдарованих особистостей.

    • "Когда душа поет"

     Сегодня, 8 июня, подопечных Лисичанского терцентра посетили участники народного ансамбля народной песни «Вышиванка» городского дворца культуры.

     На встречу с ансамблем пришли те, кто желает отдохнуть душой и насладиться прекрасной музыкой.

    • День захисту дітей та акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти" у м. Лисичанськ

     День захисту дітей — то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення майбутнього української нації.

     Цього дня 1 червня на святково прибраному майданчику школи № 30 м. Лисичанська зібралися школярі шкіл № 30, 27, 13 та 12, а також вихованці дитячого садочку «Світлячок» з батьками і небайдужими гостями до майбутнього цієї малечі, а це заступник начальника державної пожежно-рятувальної частини № 64 Перепелицин О.А., заступник начальника Лисичанського міського управління ГСЧС Тимченко С.В., головний фахівець відділу ЦЗ Лисичанського міського управління ГСЧС Гриценко О.Л., представник групи піротехнічних робіт Чернявський С.П., завідуючий Лисичанських міських курсів цивільного захисту Сивак О.М., які вже традиційно відвідують навчальні заклади, щоб літо зустріти та День захисту дітей урочисто відсвяткувати, бо кажуть в народі: «Як справу розпочнеш з гарними людьми — то і успіх не забариться!». Свято розпочалося з вітальних слів гостей звернених до діточок.

    • Вітаємо призерів регіонального турніру зі спортивних бальних танців "SummerStars 2017"

     Традиційно на початку червня зала для глядачів Лисичанського міського Палацу культури радо зустрічає учасників щорічного регіонального турніру зі спортивних бальних танців «Summer Stars 2017».

     Нагадаємо, що турнір було започатковано керівником зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» Олександром Посошко у 2002 році.

     Відкриття турніру розпочалося зі святкового параду, в якому взяли участь понад 300 учасників з колективів міст Луганської та Донецької областей, а саме Лисичанська, Сєвєродонецька, Сватово, Слов’янська, Бахмута та Старобільська.

    • Подопечные терцентра отметили День журналиста

     Сегодня, 7 июня, в Лисичанском территориальном центре состоялось встреча с обладательницей «Золотой медали украинской журналистики», почетным ветераном г. Лисичанска, выпускницей Университета третьего возраста и просто замечательной женщиной Татьяной Сильванович.

     Татьяна Николаевна в своем выступлении рассказала об ее отношении к журналистике: «Эта профессия очень многогранна и до истины, порой, приходится идти долгим путем. У каждого журналиста есть свой почерк и изюминка, благодаря чему добиваешься успеха и признания».

    • Пожежі в природних екосистемах

     Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

     Причиною 90% пожеж в природних екосистемах є діяльність людини. Тому, відпочиваючи на природі, дотримуйтесь таких правил:

     • — не кидайте сірників, що горять, і недопалків;
     • Лисичани-переможці та призери Міжнародного конкурс-фестивалю "Сузір'я Святогір'я"

      3 червня у місті Миколаївка Донецької області відбувся XІІ Міжнародний конкурс-фестиваль «Сузір’я Святогір’я», в якому прийняли участь учні та викладачі шкіл естетичного виховання міст Лисичанськ та Привілля.

      Основною метою фестивалю є виявлення та підтримка молодих талантів, показ досягнень та сценічної майстерності дітей та молоді, естетичний розвиток підростаючого покоління.

     • В терцентре отметили 79-ю годовщину образования Луганщины

      2 июня, в преддверии празднования 79-й годовщины образования Луганской области, в терцентре состоялась литературная встреча с заслуженным работником культуры Украины, членом литературного объединения «Исток», поэтом, композитором и певцом Анатолием Алексеенко.

      В исполнении поэта звучали народные, патриотические и лирические произведения, а также прекрасные стихотворения о родном крае. Подопечные терцентра внимательно слушали каждую строку и награждали гостя бурными аплодисментами. Искреннее исполнение никого не оставило равнодушным. Царила теплая и доброжелательная атмосфера, а за чашкой чая каждый делился воспоминаниями о родном крае.

     • В мікрорайонах міста святкували День захисту дітей

      Традиційно, до Міжнародного дня захисту дітей, працівники закладів культури підготували яскраву розважальну програму для дітлахів міста.

      З самого ранку свята розпочалися біля Палаців культури міста: розважальна програма «Смурфики встречают гостей» (ПК ім. В.М. Сосюри), театралізоване свято «Дайте дітям награтися» (міський ПК), концертна програма «Сонячний карнавал» (ПК «Діамант»). Діти поринули в атмосферу казкових пригод і розваг. Герої мультфільмів дарували всім чудовий настрій, а допомагали їм у цьому учасники художньої самодіяльності Палаців культури міста. Наприкінці заходів всі присутні отримали солодкі подарунки від народного депутата України Сергія Дунаєва та політичної партії «Опозиційний блок».

     • У Лисичанську завершилась традиційна акція "У подарунках увічнена пам'ять"

      Вчора, 31 травня, завершилась традиційна акція «У подарунках увічнена пам’ять». Захід проводився з метою поповнення фондів міського краєзнавчого музею речовими, документальними та фотографічними матеріалами.

      Мешканці та гості міста взяли активну участь в акції, завдяки чому фонди музею поповнились цікавими експонатами:

     • Щодо отримання фінансової допомоги для створення робочих місць для працевлаштування інвалідів

      З метою сприяння працевлаштуванню інвалідів Луганське обласне відділення Фонду повідомляє наступне.

      Згідно чинних нормативно — правових актів Фонду соціального захисту інвалідів, зокрема: «Порядку використання суми адміністративно — господарських санкцій та пені за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, що надійшли до державного бюджету», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007р. № 70 «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів України»; «Інструкції з надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики за рахунок сум адміністративно — господарських санкцій та пені, що надходять до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів», затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 06.09.2010р. № 270; постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011р. № 1234 «Про внесення змін до Порядку надання дотацій роботодавцю за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів та створення спеціальних робочих місць для інвалідів, зареєстрованих у державній службі зайнятості» у роботодавців області існує можливість отримання фінансової допомоги, позики, дотацій за рахунок коштів Фонду на створення робочих місць для працевлаштування інвалідів.

     • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

      Лисичанський відділ поліції попереджає: марихуана, всупереч розповсюдженій в народі думці про її «легкість», все ж таки, є повноцінним наркотиком, як з медичної, так і з юридичної точки зору.

      За вживання та зберігання, а тим паче, розповсюдження вказаної наркотичної речовини, законодавством України передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність, а саме: за ст. 44 КУпАП, ст.ст. 307, 309 КК України.

     • До уваги жителів міст: Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ

      Зустрічі населення з керівництвом Лисичанського відділу поліції в червні поточного року відбудуться за наступним графіком:

      15.06.2016 о 12.00 в приміщенні адміністративної будівлі шахти «Привільнянська», яка знаходиться за адресою: м. Привілля, вул. Мінжинського, 53.

      28.06.2016 о 12.00 в приміщенні адміністративної будівлі ПАТ «Лисичанськвугілля» за адресою: м. Лисичанськ , вул. Малиновського, 1.

      Лисичанській відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Луганській області

     • Урядова «гаряча лінія»

      Для забезпечення оперативного реагування на звернення суб’єктів підприємницької діяльності щодо протиправних дій посадових осіб органів виконавчої влади на Урядовому веб-порталі www.kmu.gov.ua запроваджено «Гарячу лінію» — діалог з малим бізнесом, на яку можна зателефонувати за номером: 0-800-507-309. Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються відповідно до тарифів операторів мобільного зв’язку.

      Урядова «гаряча лінія» працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком: понеділок-п’ятниця — з 8 до 21 години, субота — з 8 до 19 години.

     • Графік прийому запитувачів публічної інформації у прокуратурі м. Лисичанська

      ПОНЕДІЛОК

      Ст. прокурор прокуратури

      Сичов Володимир Миколайович

      Ст. прокурор прокуратури

      Дергачов Максим Сергійович

      Прокурор прокуратури

      Можняков Роман Валерійович

      Прокурор прокуратури

      Коробейник Євгенія Юріївна

      Прокурор прокуратури

      Пухкало Ольга Олександрівна

     • Запрошуємо до участі у виставковій акції «Барвиста Україна»!

      У Національному комплексі «Експоцентр України» до Дня Незалежності України з 16 по 19 серпня 2011 року відбудеться щорічна загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращій вітчизняний товар року».

      «Барвиста Україна» — єдиний виставковий захід, під час якого один раз на рік одночасно презентуються всі регіони України, а виробники з усіх куточків країни мають змогу продемонструвати все найкраще, що надбане за останні роки.

     • Внимание, пожары!

      Нынешнее лето с самого своего начала держит Украину в непривычно жаркой атмосфере. Температурные рекорды, которые сменяют друг друга чуть ли не каждый день, заставляют украинцев жить в некомфортных условиях. Однако такая погода таит в себе еще большую опасность, чем просто жара — лесные пожары и стихийные возгорания!!!

      Основным виновником лесных пожаров является человек — его неосторожность при пользовании в лесу огнем во время работы и отдыха. Большинство пожаров возникает в местах пикников, во время охоты, от брошенной горящей спички и непотушенной сигареты, а также разведенного костра. Результатом подобной безответственности становятся гектары выгоревшего леса.

     • Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі «Кращий вітчизняний товар року»!

      У дні святкування 20-річчя Незалежності України на території Національного комплексу «Експоцентр України» буде проведена в рамках загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна» сьомий Всеукраїнський конкурс «Кращий вітчизняний товар року» (фінал конкурсу — 16.08.2011), завданням якого є сприяння просуванню та утвердженню вітчизняних виробників, їх торгових марок та товарів (продукції, робіт та послуг)на внутрішньому та зовнішньому ринках.

     • Представництво інтересів громадянина в суді з урахуванням нового Закону України "Про прокуратуру" від 14.10.2014 р.

      Функціональне спрямування сучасної прокуратури України визначається двома напрямами її діяльності: участь прокурора у сфері кримінальної юстиції та діяльність, що здійснюється поза межами кримінальної юстиції, з метою захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних і юридичних осіб, а також суспільства та держави, що узгоджується із європейськими стандартами.

      Новим Законом України «Про прокуратуру» встановлено вичерпний перелік громадян (громадяни України, іноземці та особи без громадянства), інтереси яких прокурор має право представляти в суді. Це, зокрема, неповнолітні, недієздатні та обмежено дієздатні.

     • Конфлікт Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з Луганським енергетичним - єднанням вийшов на критичний рівень

      Про це керівник Луганської ОВГА Юрій Гарбуз розповів кореспондентові Укрінформу.

      «Я вчора відправив досить жорстку телеграму Прем’єр-міністру та Президенту України. З вівторка я буду в Києві, тому що ситуація загострюється все більше і більше. Сьогодні були спроби відключення не тільки комунальних підприємств, але вже і гуртожитку. Слава Богу, протягом години вдалося відновити подачу електроенергії. Для мене, як для губернатора, це серйозна проблема, але, на жаль, вона вирішується не на території області, а в Києві», — зазначив Юрій Гарбуз.

     • Оголошено прийом абітурієнтів до Національної академії прокуратури України

      Національна академія прокуратури України (далі — Академія) оголошує прийом до Інституту підготовки кадрів на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» спеціальністю «Правознавство» (код спеціальності 8.03040101) в межах ліцензованого обсягу на денну форму навчання (за рахунок видатків державного бюджету) 150 місць.

      На денну форму навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються:

     • У зоні АТО дозволено змінювати керівників та склад засновників

      Як відомо, згідно із Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 № 1669-VII було заборонено змінювати керівників та склад засновників на території проведення антитерористичної операції у Луганській, Донецькій областях, м. Ізюмі, Ізюмському районі Харківської області.

      17.05.2016 Верховною Радою України прийнято Закон України № 1365-VIII «Про внесення змін до Закону України „Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції“ щодо безперешкодної діяльності органів місцевого самоврядування», який набрав чинності 08.06.2016.

     • Працівники прокуратури відвідали вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей

      У зоні АТО, попри загрози, які несе у собі життя на лінії фронту, прокурори не забули і про звичайні якості характеру: людяність, вміння співчувати тим, кого доля вдарила найболючіше, зокрема, про діточок, яких війна зробила найбільш ураженими та нещасними.

     • Особи, які проживають на територіях, тимчасово не підконтрольних українській владі, або у населених пунктах, що розташовані на лінії розмежування, отримали право вступу до вищих навчальних закладів області без проходження ЗНО

      В Україні набули чинності зміни до законодавства, згідно з якими особи, які проживають на територіях, тимчасово не підконтрольних українській владі, або у населених пунктах, що розташовані на лінії розмежування, отримали право вступу до вищих навчальних закладів області без проходження ЗНО.  Для того, щоб стати студентом, особам, які мають атестат про повну загальну середню освіту, необхідно просто приїхати з 1 по 24 липня до університету та скласти один іспит відповідно до обраної спеціальності.

     • Конкурс з регулярних перевезень пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування відбудеться 27 липня

      10 червня заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко провів нараду щодо питань взаємодії з підприємством Укртрансбезпека, у якій взяли участь керівники відповідних підрозділів облдержадміністрації і представники підприємств з перевезення пасажирів і вантажів на території Луганської області.

      Учасниками наради ухвалено рішення, що 17 червня буде оголошено новий конкурс з регулярних перевезень пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Луганської області, що відбудеться вже 27 липня поточного року.

     • Луганська область презентувала свою продукцію на ХХVIII Міжнародній агропромисловій виставці "Агро - 2016"

      8 червня відбулося відкриття ХХVIII Міжнародної агропромислової виставки «Агро — 2016» одного з найбільших та найпрестижніших заходів у сфері агропромислового комплексу.

      У церемонії відкриття взяв участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

     • FYI программа подготовки Frontend-специалистов среди переселенцев

      В рамках проекта ПРООН «Быстрое реагирование на социальные и экономические проблемы внутренне перемещенных лиц в Украине» при финансовой поддержке правительства Японии реализуется программа подготовки Frontend-специалистов среди переселенцев.

      Программа рассчитана на 4 месяца. Учиться можно онлайн из любой точки Украины.

      Старт обучения 14 июня 2016 года.

     • Програма святкових заходів до 78-ї річниці утворення Луганської області "ЛУГАНЩИНА - ЦЕ УКРАЇНА"

      04 червня 2016 року на площі Перемоги у місті Сєвєродонецьк відбудуться святкові заходи, присвячені відзначенню 78-річниці від дня утворення Луганської області.

      Святкові заходи розпочинаються о 7:00 святковим ярмарком на майданчику біля Льодового палацу спорту.

      О 12:00 у Льодовому палаці спорту відбудеться турнір зі змішаних єдиноборств «Територія сили».

     • Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу

      Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу в органы внутренних дел Украины в подразделение патрульной службы милиции особого назначения «Луганск-1» мужчин с полным средним или высшим образованием, в наличии имеют военный билет, не привлекались к административной, криминальной ответственности, годны по состоянию здоровья к работе в системе МВД, а также имеют хорошую физическую подготовку. За справками обращаться по телефонам 095-421-53-73, 099-464-53-28.

      Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

     • Лисичанский ГО ГУМВД Украины информирует

      10 июня 2015 года на базе Лисичанского ГО ГУМВДУ в Луганской области (г. Лисичанск, ул. Ленина, 71), в период с 14.00 до 17.00 будет проводить выездной прием граждан заместитель начальника ГУМВД Украины в Луганской области – начальник криминальной милиции Шовиков И.И.

      Предварительная запись на прием осуществляется по телефону в Лисичанском ГО ГУМВДУ (050) 526-51-91

      Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

     • УТСЗН

      Про колективно-договірне регулювання та порядок проведення реєстрації колективних договорів

     • Лисичанские оперативники задержали группу угонщиков автомобилей

      Оперативники Лисичанского горотдела милиции задержали группу лиц, которые совершали угоны автомобилей. В течение мая месяца воры завладели шестью автомобилями, часть из которых сожгли. Относительно похитителей открыто уголовное производство. Их ожидает наказание в виде лишения свободы на срок от 5 до 8 лет.

      В течение мая месяца текущего года в дежурную часть Лисичанского горотдела милиции поступали сообщения от местных жителей о совершении с их гаражей краж автомобилей.

     • В Лисичанске правоохранители задокументировали факт получения взятки врачом

      Сотрудники сектора противодействия преступлениям в сфере экономики Лисичанского горотдела милиции разоблачили врача, который за взятки выдавал фальшивые справки.

      21 мая Лисичанские оперативники задокументировали факт получения врачом городской больницы неправомерной денежной выгоды в сумме 2000 гривен за предоставление местному жителю справки о непригодности к несению военной службы. Врача задержали на основании ст. 208 УПК Украины.

     • На Луганщине отважная женщина-милиционер задержала грабителя на "горячем"

      21 мая в городе Лисичанске в аллее возле городской больницы капитан милиции Ладыченко Юлия задержала вора, который пытался ограбить пожилую женщину.

      73-летняя женщина, которая находится на стационарном лечении в центральной городской больнице им. Титова города Лисичанска, днем прогуливалась по аллее возле больницы. Неожиданно на нее напал мужчина, стал выкручивать ей руки и вырывать кошелек. Женщина начала кричать и звать на помощь.

     • Анонс культурних заходів з 3 по 9 липня

      З 3 по 14 липня ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на перегляд мультиплікаційних фільмів «Мультляндія».

      4 липня о 10.00 на дитячому майданчику біля бібліотеки-філії № 6 розпочнеться бібліо-огляд «Книга у садочок», а об 11.00 у бібліотеці-філії № 10 — конкурс дитячих малюнків «Чарівний світ казок».

      5 липня у бібліотеці-філії № 2 працюватиме книжково-ілюстрована виставка «Ні — торгівлі людьми».

     • Онлайн-виставка "Конституція України - символ незалежної держави"

      До 21-ї річниці Конституції України архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку архівних документів «Конституція України — символ незалежної держави».

      У виставці використані документи постійного зберігання фонду № 1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет» (фото 201-210, опис № 1-П справ постійного зберігання за 1956-2002 роки, справа № 1206) і фонду № 8 «Новодружеська міська рада та її виконавчий комітет» (фото 102-115, опис № 1 (продовження) справ постійного зберігання за 1977-1994 роки, справа № 59).

      Матеріали виставки можна знайти за наступним посиланням Онлайн-виставка «Конституція України — символ незалежної держави»

      Архівний відділ Лисичанської міської ради

     • 28 червня - День Конституції України

     • Анонс загальноміських заходів до Дня Конституції України

      26 червня о 14.00 в бібліотеці-філії № 10 проходитиме історична подорож «Конституція України: із глибини віків до сьогодення», а в меморіальному музеї В.М. Сосюри — тематичне заняття «Україна у творчості В.М. Сосюри».

      27 червня відбудуться наступні заходи:

     • Новый порядок предоставления населению льгот на оплату жилищно-коммунальных услуг

      Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета (далее УТСЗН) информирует.

      В связи с изменениями, внесенными в некоторые законы Украины (Закон Украины «О внесении изменений и признание такими, которые утратили силу, некоторых законодательных актов Украины» от 28.12.2014 № 76-VIII), с 01.07.2015 льготы отдельным категориям населения будут предоставляться или не предоставляться, в зависимости от величины среднемесячного совокупного дохода семьи в расчёте на одного человека за последние шесть месяцев. В 2015 году это 1710 грн., (1,4 прожиточного минимума).

     • Вода не прощает неосторожности и беззаботности

      Лето — пора отпусков, пора каникул, пора отдыха. Всем нам хочется, чтобы отдых был незабываемым. Но чтобы воспоминания были исключительно приятными, не следует считать отпуск временем без правил и законов, когда ради развлечения возможно все, или почти все. Для большинства людей отдых связан с плаванием, купанием и различными развлечениями. Вода всегда была для человека зоной повышенной опасности. Кто не любит искупаться и позагорать в жаркий летний день, полежать на горячем песке и снова кинуться в прохладную воду ? Что может быть приятнее такого удовольствия? Но нельзя забывать, что вода не прощает неосторожности и беззаботности.

     • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів

      Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом березня — травня 2015 року проведена повідомна реєстрація 8 колективних договорів, змін і доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій м. Лисичанська:

     • Вибухонебезпечні знахідки

      13 червня до ПЗЧ ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення, що при проведенні землерийних робіт в районі блокпоста, розташованого на автомобільній дорозі Лисичанськ-Артемівськ, були виявлені вибухонебезпечні предмети.

      Фахівцями Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України було встановлено, що ВНП являють собою гранати ВОГ-25 у кількості - 2-х одиниць із наколотими капсулами, які не спрацювали.

      Загибель та травмування населення не допущено.

     • Онлайн-виставка до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

      До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, який відзначається в нашій країні згідно з Указом Президента України від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000 «Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні», архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку.

     • ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ ВРОЖАЮ

      Пора жнив — це пожежонебезпечний період, під час якого суха спекотна погода, працююча хлібозбиральна техніка, людська недбалість та безвідповідальність створюють загрозливу обстановку. Щоб виростити та зберегти врожай без втрат, які може заподіяти вогонь, потрібен суворий контроль за дотриманням протипожежних правил. Адже всім відомо, що пожежа сама по собі не виникає. Не допустити пожеж у період жнив і зберегти хліб — наш спільний обов’язок!

      Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність з вогнем поблизу хлібних масивів, така як кинутий недопалок або іскра від сільськогосподарської машини може призвести до пожежі.

     • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська

      За статистичними даними станом на 01.05.2015р. загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська становила 42527,0 тис. грн., що на 23168,3 тис. грн. або 35,3 % менше, ніж на 01.04.2015р.

      В обсязі загальної заборгованості 87,1 % (або 37029,1 тис. грн.) боргу сформували економічно активні підприємства, з них основну частку боргу (51,5 %) склали підприємства, які змінили місце юридичної реєстрації до міста Лисичанськ у зв’язку з проведенням АТО у Донецькій та Луганській областях; на підприємства-банкрути припадає 11,8 % (або 5009,5 тис. грн.) заборгованої зарплати та 1,1 % (або 488,4 тис. грн.) — борг економічно неактивних підприємств.

     • 25 червня - День молоді

     • Горячая линия

      23 июня 2015 с 9.00 до 10.00 будет работать «горячая» телефонная линия с начальником Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС Украины в Луганской области С.Мазаловым. Задать свои вопросы Вы можете по телефону 7-12-86

      Лисичанське міське управління ГУ ГСЧС України в Луганській області

     • До уваги учасників антитерористичної операції (АТО)

      Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради інформує.

      Згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженого КМУ від 31.03.2015 № 200, інваліди та учасники бойових дій, які приймали безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції мають право на забезпечення безоплатними санаторно-курортними путівками, згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок.

     • Анонс загальноміських заходів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

      22 червня відбудуться наступні заходи:

      - в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу тематична екскурсія «Пам’ять зберігають живі»;

      - в бібліотеці-філії № 10 виставка-пам’ять «У граніті, в бронзі, у серцях»;

      - о 10.00 в бібліотеці-філії № 7 історичний набат «Найстрашніший день ХХ століття»;

     • Действия населения во время артиллерийского обстрела

      В связи с тем, что город Лисичанск находится вблизи проведения боевых действий, каждый житель города может оказаться в зоне артиллерийского обстрела. Поэтому он должен знать, как действовать в сложившейся ситуации.

      Рекомендуем не паниковать, лечь на землю и закрыть голову руками; сразу после взрыва, оглянитесь и поищите более надежное укрытие неподалеку, т.к. осколки в момент взрыва разлетаются на высоте не менее 30-50 см над землей. Не следует прятаться под стенами современных зданий. Постарайтесь находиться подальше от окон и больших витрин. Если есть возможность, заранее заложите окна в помещении мешками с песком или заставьте тяжелой мебелью.

     • 19 червня - засідання позачергової сесії міськради

      Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 19 червня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

      На розгляд сесії виноситься питання

      1.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

      Розпорядження міського голови від 16.06.2017р. № 205

     • Лисичанським міським управлінням ДСНС проведено розмінування місцевості

      26 травня особовим складом піротехнічного підрозділу аварійно-рятувальних робіт спільно зі співробітниками Лисичанського міського управління проведено розмінування місцевості в районі Лисичанської філії «Технотканини» ТОВ Корпорація «Гуматекс» та в районі ТДВ «Желатиновий завод».

      В ході роботи було вилучено 4 артилерійських снаряди (157 мм), 1 мінометну міну (50 мм) з часів ВВВ.

      Загибель та травмування населення не допущено.

     • Анонс культурних та спортивних заходів з 19 по 25 червня (оновлено)

      З 19 по 25 червня в меморіальному музеї В.М. Сосюри пропонуємо відвідати цикл тематичних екскурсій «Народжені світанком України», а в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу — цикл тематичних екскурсій «Шляхами подвигу і слави».

      19 червня о 10.00 бібліотека для дітей № 1 запрошує на літературну подорож «Казкова карусель».

      З 20 по 24 червня бібліотека-філія № 8 запрошує долучитись до акції-позитив «Життя без наркотиків».

     • 22 червня чергова сесія міської ради (оновлено)

      Засідання чергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 22 червня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

     • Шановні працівники проектних організацій та місцевих органів архітектури!

      Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем архітектури!

      Архітектура — це справжнє мистецтво, де необхідно натхнення та творчі здібності. Архітекторам притаманні вміння з’єднувати мистецьку красу та цікаві проектні рішення з технічними та естетичними конструкторськими можливостями. Адже такі якості споруди, як користь, міцність та краса мають завжди раціонально поєднуватись.

      Ваша робота полягає в розробці документації, визначанні території під будівництво споруд, під ландшафтні комплекси, зони відпочинку або ж інші об’єкти. Завдяки цьому місто стає гарнішим та більш комфортним для життя. В вашій справі важливо пам’ятати, що результат кропіткої праці має служити не одному поколінню нащадків.

      Бажаємо вам, шановні архітектори, творчої наснаги, вдалих та успішних проектів, правильної та справедливої оцінки вашої роботи. Ваше перспективне та творче бачення щодо формування життєвого середовища разом з забезпеченням збереження культурної спадщини нашого регіону завжди має отримувати позитивну оцінку та повагу городян.

      В цей святковий для вас день зичимо вам та вашим сім’ям миру, міцного здоров’я, успіхів та добробуту.

      Лисичанський міський голова Сергій Шилін

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • Оголошено конкурс по Програмі стажування молоді у Верховній Раді України

      alt

      Верховна Рада України

      Програма сприяння Парламенту України (II)

      Асоціація випускників

      Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади

      «Ліга інтернів»

      Запрошують Вас взяти участь у конкурсі на участь у

      Програмі стажування молоді у Верховній Раді України (2011 — 2012)

     • В Лисичанську святкували День Конституції

      Вчора, 28 червня, на площі Перемоги відбувся святковий захід, присвячений 21-й річниці ухвалення Основного Закону держави – Конституції України.

     • В Лисичанске отметили День Конституции

      ТРК “Акцент”

     • У Лисичанську пройшов святковий захід до Дня Конституції

      Сьогодні, 27 червня, до 21-ї річниці схвалення Конституції України у великій залі Лисичанської міської ради відбувся святковий захід.

      В урочистому заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступники, секретар та депутати Лисичанської міської ради, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та органів державної влади, керівники підприємств, установ, організацій різних форм власності, представники громадських об’єднань та засобів масової інформації.

     • Флаги над мемориалом "Танк" в Лисичанске

      ТРК “Акцент”

     • Уважаемые жители Лисичанска, Новодружеска и Приволья!

      Поздравляем вас с Днем Конституции Украины!

      21 год назад был принят Основной Закон нашего государства, который закрепил права, свободы и обязанности человека и гражданина, провозгласил Украину суверенным и независимым, демократическим, социальным, правовым государством, а единственным носителем и источником власти — украинский народ. За эти годы в Украине выросло новое поколение, сформировалось гражданское общество, которое активно влияет на политические, экономические и социальные процессы в нашей стране. Именно в этом сотрудничестве мы видим залог развития государства, в котором высшей ценностью являются человек, его жизнь и здоровье, честь и достоинство, неприкосновенность и безопасность.

      Конституция является определяющим фактором обеспечения государственного суверенитета Украины, консолидации общества, создания надлежащих условий для самореализации личности. Наша общая цель — воплощать на практике заложенные в Основном Законе принципы и ценности, укреплять национальное единство, бережно хранить историческое и культурное наследие. И никто, кроме нас самих, не сделает Украину более прогрессивной и сильной державой, более демократической и свободной страной. Государство начинается с каждого, кто в нем живет, работает, растет. Давайте помнить об этом и вместе делать все возможное для благополучия и процветания своей страны, в которой будут в полной мере обеспечены права человека, восторжествуют мир и единство, гуманизм и демократия, законность и справедливость — все то, что декларирует и гарантирует нам Конституция Украины.

      В этот праздничный день желаем вам, дорогие земляки, доброго здоровья, счастья, благополучия, уверенности в светлом и мирном будущем нашей страны. И пусть каждый день будет преисполнен новыми достижениями на пути к реализации нашей общей мечты об экономически развитой и политически стабильной Украине, где люди живут в мире и взаимопонимании!

      Городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Новое поколение лисичанского футбола. Матч на стадионе "Шахтер" (видео)

      ТРК “Акцент”

     • В Лисичанске праздновали День молодежи

      Вчера, 25 июня, на площади Победы состоялись мероприятия, посвященные Дню молодежи. Всех жителей Лисичанска ждала яркая, захватывающая развлекательная программа «Молодежная территория», где каждый мог не только наблюдать за происходящим, но и принимать активное участие в мероприятиях.

     • В Лисичанске обсудили критическое положение шахт "Лисичанскугля" (видео)

      ТРК “Акцент”

     • С Днем молодежи!

      Молодость — особая пора в жизни человека, время становления личности, время мечтаний и надежд, поиска своего жизненного пути, желания действовать, удивлять мир своими смелыми идеями и достижениями.

      Уважаемая молодежь! Сейчас перед вами лежат сотни дорог к успеху, открытиям, любви и счастью. Пусть каждый из вас выберет свою. Пусть она будет созидательной и плодотворной, поскольку от успешной самореализации каждого молодого человека зависит успешное будущее общества в целом. Современные, образованные и креативные, вы — настоящее и будущее нашего города и нашей страны. Ваша неисчерпаемая энергия и задор, оптимизм и настойчивость находят воплощение в производстве и бизнесе, в науке, спорте, искусстве, общественной и политической деятельности. Сегодня, как никогда, нашей стране нужны ваши успехи, ваша вера в будущее и стремление к лучшему. Нужны именно те качества, которые присущи молодости и молодым.

      От всей души поздравляем молодежь с чудесным праздником! Желаем крепкого здоровья и любви, мира и счастья, осуществления самых добрых надежд и достижения поставленных целей, неисчерпаемой энергии и оптимизма! Пусть прекрасное состояние молодости не покидает вас на протяжении всей жизни!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • 2 червня позачергова сесія міської ради

      Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 2 червня 2017 року о 13.00 у залі засідань міської ради.

      На розгляд сесії виноситься наступне питання:

      1. Про ситуацію на комунальних підприємствах м. Лисичанська.

       

       

     • Фестиваль Червона рута ищет таланты на Луганщине

      ТРК “Акцент”

     • В Лисичанске почтили память жертв войны в Украине

      Вчера, 22 июня, в День скорби и чествования памяти жертв войны в Украине в Лисичанске чествовали память украинцев, погибших во время Второй мировой войны.

      Отметим, что этот день — одна из самых печальных дат в истории военного времени. Он напоминает нам обо всех погибших в боях, замученных в фашистской неволе, умерших в тылу от голода и лишений, обо всех, кто ценой своей жизни подарил мир.

     • В Лисичанске поздравили медработников (видео)

      ТРК “Акцент”

     • Уважаемые медицинские работники и ветераны здравоохранения!

      Примите самые искренние поздравления с профессиональным праздником и слова благодарности за ваш благородный труд!

      Медицинский работник — больше, чем профессия, это призвание. Каждый день вы выполняете столь важную миссию: приходите на помощь тем, кому это необходимо, помогая сохранить самое ценное — человеческую жизнь и здоровье.

      Мы уверены что ваша преданность делу, профессиональный опыт, глубокие знания будут всегда сочетаться с искренним сочувствием к людям, милосердием и высокой ответственностью за здоровье общества.

      Низкий поклон всем работникам и ветеранам здравоохранения за добросовестный и неутомимый труд. Пусть сторицей возвращается к вам добро, подаренное людям. Пусть в ваших домах всегда господствуют счастье и благополучие. Крепкого здоровья, мира и добра вам и вашим близким!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет.

     • Памяти почетного жителя Лисичанска Петра Скорохода

      ТРК «Акцент»

     • В Лисичанске поздравили медицинских работников

      Ежегодно, в третье воскресенье июня, свой профессиональный праздник отмечают медицинские работники.

      Сегодня, 16 июня, накануне своего профессионального праздника, в центре внешкольной работы со школьниками и молодежью поздравления принимали лисичанские медики.

     • Обучение и отдых: пришкольные лагеря в Лисичанске

      ТРК “Акцент”

     • Уважаемые работники и ветераны легкой промышленности!

      Искренне поздравляем вас с профессиональным праздником!

      Легкая промышленность — одна из самых давних отраслей народного хозяйства, которая вносит значительный вклад в развитие экономики нашего государства. Ежедневно миллионы граждан пользуются товарами легкой промышленности. Благодаря профессионализму работников отрасли и их добросовестному труду развивается потребительский рынок, повышается качество и расширяется ассортимент продукции.

      Пусть у всех работников легкой промышленности будут только высокие показатели труда, технологии производства постоянно совершенствуются, а объемы продукции растут с каждым днем!

      В этот праздничный день желаем вам и вашим семьям мира и добра, здоровья и благополучия, любви и тепла семейного очага. Новых вам трудовых достижений, плодотворных идей и успешных решений, чтобы вы могли всегда радовать наших граждан качественными и доступными товарами!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Выставка собак в Лисичанске (видео)

      ТРК “Акцент”

     • В детском саду "Калинушка" отрыли сразу две новые группы

      Сегодня, 7 июня, в детском саду «Калинушка» в городе Приволье торжественно открыли сразу две новые, отремонтированные группы. Отметим, что детский сад находится на балансе шахты им. Г.Г. Капустина. В течение нескольких месяцев ПАО «Лисичанскуголь» за счет собственных средств делал ремонт помещений в соответствии с установленными требованиями.

     • День защиты детей и итоги фотоконкурса в Максим-парке

      ТРК «Акцент»

     • Літо стартувало: відпочинок - 2017!

      Сьогодні, 6 червня, гостинно розчинили двері для дітлахів 14 літніх мовних таборів з денним перебуванням на базах загальноосвітніх навчальних закладів №№ 2, 4, 5, 8, 12, 14, 24, 25, 26, 27, 29, 30, НВК «Гарант» відділу освіти Лисичанської міської ради.

      У червні 2017 року в літніх мовних таборах мають можливість відпочити за кошти місцевого бюджету 800 дітей пільгових категорій і 165 дітей за кошти батьків.

     • Вітаємо колектив газети "Новий путь" з перемогою у всеукраїнському конкурсі!

      В професійне свято — День журналіста — колектив міської газети «Новий путь» став переможцем всеукраїнського творчого конкурсу Національної спілки журналістів України в номінації «КРАЩА МІСЦЕВА ГАЗЕТА».

      На сьогоднішній день міська газета «Новий путь» успішно перетворилося з комунальної на приватне підприємство, засноване працівниками трудового колективу. Газета має збалансовану змістовну модель, є лідером за тиражем серед районних видань не лише Сходу країни.

      Зазначимо, що це звання присуджується щорічно кращим газетам країни за високопрофесійне систематичне висвітлення проблем рідного краю, соціально-економічного життя району, міста, області, регіону, виробництва, науки, освіти та спорту.

      Вітаємо весь колектив газети «Новий путь» із заслуженою перемогою!

     • Делегація із Лисичанська взяла участь у святкуванні Дня утворення Луганщини

      3 червня відзначили 79-річчя від дня утворення Луганщини.

      Дійство пройшло у місті Рубіжне. З самого ранку було організоване справжнє свято спорту на стадіоні ім. Виноградова. Там пройшов футбольний матч, а разом з тим веселі естафети та ігри для юнаків і дівчат.

     • Суб’єктам господарювання м. Лисичанська!

      alt

      alt

       

       

       

       

       

       

       

      До вашої уваги пропонується перелік продукції та послуг підприємств виправних колоній Луганської області.

      На теперішній час до складу управління ДПтС України в Луганській області належать 16 установ, з яких 10 — промислові.

     • Уважаемые работники средств массовой информации!

      Примите искренние поздравления с вашим профессиональным праздником — Днем журналиста!

      Ваша работа обеспечивает реализацию важнейших прав человека — права на информацию и права на свободу слова. Трудно переоценить вашу роль в формировании общественного мнения, освещении событий в нашей стране и родном городе. Поэтому примите в День журналиста слова признательности за благородный и ответственный труд, за искренние репортажи и статьи, за честную и добропорядочную позицию, за веское и аргументированное слово.

      В день вашего профессионального праздника желаем всем крепкого здоровья, добра, мира и благополучия, осуществления замыслов и мечтаний, успехов в реализации планов и идей. Пусть все ваши новости будут позитивными, а богатая аудитория и круг верных поклонников вашего таланта только расширяется. Острых тем, неисчерпаемого вдохновения и удовольствия от творчества!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • В Лисичанске городской голова поздравил детей с праздником

      Вчера, 1 июня, городской голова Сергей Шилин поздравил маленьких лисичан с Международным днем защиты детей.

      Дети — это самое ценное, это самое главное в жизни. Их озорные улыбки и солнечное настроение непременно зависят от нас, взрослых. Детство должно запомниться каждому только яркими эмоциями, радостью и счастьем, которое ребенок пронесет с собой всю жизнь.

     • До відома суб'єктів господарювання!

      Запрошуємо всіх суб’єктів підприємницької діяльності прийняти участь у 10-му ювілейному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» у 2013 року.

      Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» (далі Конкурс) проводиться відповідно до:

      • Указу Президента України від 13 липня 2005 року № 1105/2005 «Про заходи щодо вдосконалення діяльності у сфері технічного регулювання та споживчої політики»;
      • Указу Президента України від 23 лютого 2001 року № 113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції»;
      • Постанови Кабінету міністрів України від 16.11.2001 р. № 1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості»;
      • Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 89-р від 11.02.2013 «Про затвердження переліку виставок і ярмарок, що проводитимуться в Україні у 2013 році, яким надається статус міжнародних та національних».
      • "Майбутнє твориться сьогодні"

       Під такою назвою, вчора, 1 червня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшло свято шанування обдарованих дітей та педагогів, що працюють з ними.

       Піднятися на вершину слави здібним учням допомогли особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись та постійна допомога і підтримка справжніх фахівців своєї справи — талановитих вчителів.

      • Команда ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 переможець обласних змагань серед загонів юних інспекторів руху 2017

       І знову перемога! 30 травня у м. Кремінна відбувся фінал ХХХХІ обласних змагань серед загонів юних інспекторів руху (ЮІР 2017). Наше місто представляла команда Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

       Програма фіналу складалась із наступних конкурсів «Теоретичні знання Правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Велоестафета» (індивідуальне керування велосипедом), «Медична допомога», «Агітаційно-пропагандистський виступ команди», «Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху».

      • Как лисичанская детвора принимала поздравления с Международным днем защиты детей

       Детство — это самая прекрасная пора в жизни человека. Это самое беззаботное и веселое время. Счастливое детство — одна из самых больших удач в жизни человека.

       Сегодня, 1 июня, в чудесный детский праздник народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин и его заместитель Игорь Ганьшин, депутаты городского совета от партии Оппозиционный блок посетили центр социально-психологической реабилитации детей в г. Лисичанске, чтобы поддержать ребят, лишенных родительской ласки и подарить им частичку своего душевного тепла. К ним присоединились руководитель и сотрудники Лисичанского городского отдела полиции и городской прокуратуры.

      • Що робити, якщо Вам потрібні кошти для започаткування та ведення власної справи.

       Для отримання фінансової підтримки (мікрокредиту) Ви можете звернутися до банківської установи та Українського фонду підтримки підприємництва за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, к. 311, тел. (044) 286-11-81.

       Український фонд підтримки підприємництва надає на конкурсній основі мікрокредити за рахунок коштів Державного бюджету України на поворотній основі за умови забезпечення виконання зобов’язання щодо їх повернення та сплати відсотків за користування бюджетними коштами на рівні 1,5 облікової ставки Національного банку, яка діє на дату укладення договору про мікрокредитування, в розмірі:

      • Юні футболісти отримали подарунок до Міжнародного дня захисту дітей

       Сьогодні, 1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшла матчева зустріч з футболу серед юнаків. Хлопці завзято грали та з впевненістю йшли до перемоги.

       Привітати юних футболістів зі змаганнями та святом завітав депутат Лисичанської міської ради Дмитро Карауланов. Він побажав хлопцям успіху у спорті та яскравих літніх канікул та подарував футбольні м’ячі та смачний святковий торт.

      • В Лисичанську святкують Міжнародний день захисту дітей

       Сьогодні, 1 червня, на площі біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) відбулася концертно-розважальна програма, присвячена Міжнародному дню захисту дітей.

       Безліч дітей, від зовсім маленьких до старшокласників з усмішками на обличчі та гарним настроєм вітали оплесками всіх виступаючих, грали та водили хороводи.

      • Що робити, якщо до Вас прийшли з перевіркою

       1. З’ясуйте, хто до Вас прийшов і з якої причини:

       • вимагайте посадових осіб органу державного нагляду (контролю) пред’явити службове посвідчення та посвідчення (направлення) на проведення перевірки.

       Відповідно до ст. 7 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» посадова особа органу державного нагляду (контролю) без посвідчення (направлення) на здійснення заходу та службового посвідчення не має права здійснювати державний нагляд (контроль) суб’єкта господарювання.

      • С Днем защиты детей!

       В этот первый летний теплый день поздравляем всех ребятишек и их родителей с веселым солнечным праздником — Днем защиты детей! Это один из самых важных праздников нашей страны и всего мира. Ведь именно дети — наше продолжение, наше будущее, наше цветенье и развитие. Именно они привносят в нашу жизнь понятие настоящего счастья, безграничной радости, детской непосредственности и бескорыстной любви. И мы, взрослые, должны проявлять ответственность и заботу, опеку и ласку, чтобы каждый день в радости жил маленький человек. Пусть внимание к детям и их проблемам принесет свои плоды в виде счастливых взрослых судеб.

       Мы хотим пожелать всем детям на Земле жить в мире, расти в крепких здоровых семьях, проводить вечера в уютных домах и засыпать в теплых постелях. Чтобы в их жизни не было глубоких ран разочарования, обид и злобы, а лишь бескрайняя любовь, материнское тепло и человеческое добро.

       Лисичанский городской голова Сергей Шилин

       Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

      • Затверджені Ліцензійні умови для охоронної діяльності

       МВС видало наказ від 15.04.2013 р. № 365, яким затверджуються ліцензійні умови провадження охоронної діяльності, які визначають організаційні та кваліфікаційні вимоги у даній сфері.

       Для отримання ліцензії суб'єкт охоронної діяльності особисто або через уповноважений ним орган чи особу звертається до органу ліцензування із заявою про її видачу (зразок заяви наведено у додатку 1 до Ліцензійних умов).

      • Затверджено акти перевірки дотримання вимог санітарного законодавства

       Міністерство охорони здоров’я видало наказ від 10.04.2013 № 287 «Про затвердження уніфікованих форм актів, які складаються за результатами перевірок суб’єктів господарювання у частині дотримання вимог санітарного законодавства».

       Так, документом затверджено уніфіковані форми актів:

      • Лисичанские милиционеры раскрыли серию разбойных нападений и грабежей

       Сотрудники Лисичанской милиции задержали группу молодых людей, которые на протяжении нескольких месяцев совершали грабежи и разбойные нападения на женщин.

       На территории г. Лисичанска были зарегистрированы ряд разбоев и грабежей, совершенных в отношении женщин. Так, в начале марта в дежурную часть обратилась местная жительница 1975 г.р. с заявлением о том, что возле д. № 5, расположенного в квартале Молодежный г. Лисичанска двое неизвестных людей, применив к ней насилие, выхватили сумку, в которой находились личные вещи женщины, и скрылись. Данное заявление было внесено в Единый реестр досудебных расследований и начата проверка.

      • Лисичанские милиционеры вновь в гостях у воспитанников детского сада «Дюймовочка»

       Первое воспитательно-образовательное учреждение, куда отправляются маленькие «солнышки», «зайки» и «котики» — это, несомненно, детский сад. Там ребята учатся общению друг с другом, познают мир и все, что окружает их в повседневной жизни. Воспитатели вместе с родителями прививают им навыки поведения в тех или иных ситуациях, учат элементарным мерам безопасности.

       В рамках воспитательной программы у ребят также происходит первое знакомство с такими экстренными службами, как пожарная охрана, скорая помощь, милиция.

      • Звернення щодо протидії наркоманії серед дітей та молоді

       Серед гострих соціальних проблем, яких нам, на жаль, сьогодні не бракує, одна з найболючіших проблема наркоманії. В двадцять першому сторіччі хворобливий потяг до смертельного зілля набув широкого розмаху. Про наркоманію нині говорять у всьому світі. Щодня хтось вперше бере у руки шприц з отрутою, не замислюючись над тим, що з першою дозою буде наступна, а потім — прірва.

       Міністерством внутрішніх справ України в даний час здійснюються профілактичні заходи «Літо-2013», які націлені на забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми і відносно них, профілактику бездоглядності та інших негативних явищ під час літніх шкільних канікул.

      • Звернення працівників Державної автомобільної інспекції до водіїв

       У період літнього відпочинку більшість дітей буде проводити час на дитячих майданчиках, вулицях населених пунктів та в місцях масового скупчення людей.

       Працівники Державної автомобільної інспекції звертаються до водіїв транспортних засобів з проханням бути уважними та обережними під час керування автомобілем, не забувати, що на вулицях діти.

       Дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкість, адже за цим стоїть чиєсь життя.

       Давайте разом піклуватися про наших дітей.

       Лисичанський МВ ГУМВСУ України у Луганській області

      • Звернення до працівників торгівлі

       На теперішній час значної актуальності набула проблема пияцтва та тютюнокуріння серед дітей.

       У лютому 2010 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», яким внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до ст. 156, якою передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.

      • Лисичанские милиционеры поздравили ребят с международным Днем защиты детей

       63 года назад в более пятидесяти странах мира впервые отметили — международный День защиты детей. Этот праздник призван в очередной раз напомнить нам взрослым о существующих проблемах детей, о необходимости защищать их права: право на качественное лечение, достойное обучение, на жилье и просто право на беспечное детство и счастливое будущее.

       В силу своего возраста и небольшого жизненного опыта сами дети не могут еще потребовать что-либо в защиту своих прав, а многие просто не знают о них. И к сожалению, эти их права нарушают сами же взрослые, те, на плечи которых и возложена ответственность за маленькие жизни. Очень больно от того, что сотни и тысячи детей в какой-то момент оказываются просто не нужными своим родителям, лишенными любви мам и пап, брошенными в больницах, детских домах и приютах. Так получается, что эти дети просто лишены права выбора своей дальнейшей судьбы.

      • Понад 2 тисячі громадян Лисичанського регіону отримали реєстраційні номери

       «З початку поточного року в ДПІ у м.Лисичанську в державному реєстрі зареєстровано 2066 облікових карток, — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан. — Крім того, 9 громадян скористалися своїм правом і внесли відмітки до паспортів фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це орган ДФС».

      • З початку року Лисичанські платники перерахували до бюджету майже 225 тисяч гривень екоподатку

       «За п’ять місяців поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 224,6 тис. грн екологічного податку», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

      • Індивідуальні податкові консультації, що надані до 31.03.2017 року

       Підпунктом 5 пункту 135 Закону № 1797 підрозділ 10 розділу Х «Перехідні положення» Податкового кодексу України доповнено пунктом 39, відповідно до якого індивідуальна податкова консультація (ІПК), надана контролюючим органом у письмовій або електронній формі до 31.03.2017 року (включно), звільняє платника податків (податкового агента та/або його посадову особу) від відповідальності, включаючи фінансову (штрафні санкції та/або пеню), за діяння, що містять ознаки податкового правопорушення, вчинені до 31.12.2017 року (включно).

       З 1 січня 2018 року ІПК, надана контролюючим органом у письмовій або електронній формі до 31.03.2017 року (включно), не підлягає застосуванню.

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      • Депутати Лисичанської міської ради підтримали звернення міської громадської організації "Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська"

       Вчора, 23 червня, під час засідання чергової 11-ї сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення міської громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» до Адміністрації Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

       ЗВЕРНЕННЯ

       Ми, члени міської громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська», з обуренням і болем констатуємо, що до цього часу органами державної влади, передусім Кабінетом Міністрів України, не виконані вимоги, викладені у «Резолюції Всеукраїнської акції солідарності чорнобильців у боротьбі за свої права», що відбулася 23 березня 2016 року біля будинку Уряду України. Не прислухалися й народні депутати України до вимог, що містяться у «Рішенні Всеукраїнської акції протесту чорнобильців», яка проходила 12 травня 2016 року біля будинку парламенту України.

      • Операцій не має: чи друкувати Z-звіт?

       Пунктом 9 ст.3 Закону про реєстратори розрахункових операцій (РРО) передбачено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формах (із застосуванням платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані щоденно друкувати на РРО (за вийнятком автоматів із продажу товарів (послуг)) фіскальні звітні чеки в разі здійснення розрахункових операцій.

      • В Лисичанске состоялась одиннадцатая сессия Лисичанского городского совета

        

       Вчера, 23 июня, в Лисичанске состоялось заседание очередной одиннадцатой сессии Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина. В работе сессии приняли участие 31 депутат, городские головы городов Новодружеск и Приволье, руководители структурных подразделений Лисичанского городского совета, коммунальных предприятий, органов государственной власти, представители структурных подразделений ПАО «Лисичанскуголь», представители общественности и СМИ.

      • Підприємець-єдинник і пиво в роздріб. Чи потрібен РРО?

       Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995р. № 481/95-ВР (ЗУ № 481) пиво віднесено до алкогольних напоїв. Відповідно до ст.15 ЗУ № 481 роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися лише за наявності ліцензії. При цьому однією з умов отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (крім столових вин) є наявність належного зареєстрованого реєстратора розрахункових операцій РРО (КОРО).

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      • Депутати Лисичанської міської ради звернулися до Кабміну

       Сьогодні, 23 червня, під час засідання чергової 11-ї сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення до Кабінету Міністрів України що визначення суб’єктів перевірки достовірності зазначеної інформації, зазначеної в заяві, про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи. 

       Звернення депутатів Лисичанської міської ради до Кабінету Міністрів України

       Кабінетом Міністрів України 08 червня 2016 року прийнята постанова № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», якою удосконалена система призначення (відновлення) соціальних виплат та контролю за такими виплатами внутрішньо переміщеним особам.

      • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад 5 млн грн. плати за землю

       «За січень-травень 2017 року до місцевого бюджету надійшло 5 млн 376,1 тис. грн. плати за землю. — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми 4 млн 282,9 тис. грн. надійшло від платників податків — юридичних осіб та 1 млн 93,2 тис. грн. — від фізичних».

      • Заседание 11-й сессии Лисичанского городского совета (видео)

       Сегодня, 23 июня, в 14:00 началось заседание очередной 11-й сессии Лисичанского горсовета. Ход сессии - в онлайн трансляции ТРК Акцент.

      • З початку року лисичани сплатили до місцевого бюджету 166,6 тис. грн. податку на нерухомість

       «З початку року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 166,6 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких 31,6 тис. грн. сплачено фізичними особами. Це на 49,7 тис. грн. або на 42,5%, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова.

      • Щодо проведення засідання експертної комісії

       Сьогодні, 22 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

       На порядок денний були винесені наступні питання: розгляд описів справ постійного зберігання та з кадрових питань (з особового складу) Лисичанського державного медичного училища, Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області, КСП «Лисичанськводоканал», малих та приватних підприємств, актів про вилучення для знищення документів,

      • ДПІ відповідає на запитання

       ЗАПИТАННЯ: Чи має право фізична особа — підприємець на загальній системі оподаткування включити до витрат податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

       ВІДПОВІДЬ: Сплачений податок на нерухоме майно не можна включати до витрат підприємця-загальносистемника. Згідно з підпунктом 265.1.1 пункту 265.1 статті 265 Податкового кодексу України до складу податку на майно входить і податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, який сплачують її власники-юридичні і фізичні особи (у т.ч. у статусі підприємця).

      • В Лисичанске прошло заседание городского совета по вопросам безопасной жизнедеятельности населения

       Сегодня, 22 июня, состоялось очередное заседание городского совета по вопросам безопасной жизнедеятельности населения.

       Открывая заседание, заместитель председателя комиссии — заместитель начальника УТСЗН — начальник отдела труда Виктория Яковлева доложила о кадровых изменениях в составе комиссии.

      • Порядок застосування податкової знижки за іпотечним кредитом

       Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, — документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку — резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів-фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (ПКУ) (пп.14.1.170 п.14.1 ст.14 ПКУ).

       Згідно з пп.166.3.1 п.166.3 ст.166 ПКУ платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді частини суми процентів, сплачених таким платником податку за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до ст.175 ПКУ.

      • У зв'язку з реєстрацією серед населення м. Лисичанська випадків отруєнь дикорослими грибами, фахівці Держсанепідслужби України застерігають утримуватися від вживання дикорослих грибів.

       Грибний сезон — гаряча пора і для грибників і для медичних працівників, оскільки в Україні реєструються десятки випадків отруєнь грибами. Згідно з оперативними даними Держсанепідслужби України тільки за 5 місяців цього року вже зареєстровано 37 випадків отруєння грибами. За цей час постраждала 51 людина, одна з них померла внаслідок отруєння. В червні поточного року продовжують реєструватися випадки отруєнь в різних регіонах України. Усі випадки були зареєстровані у побуті. Найчастіше випадки отруєнь пов’язані з помилковим вживанням замість їстівних та умовно їстівних грибів блідої поганки. Слід також прийняти до відома можливість накопичення токсичних речовин в грибах із навколишнього середовища.

      • В Лисичанську відбулось засідання коміссії ТЕБ та НС

       Минулої середи, 15 червня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Шиліна С.І.

       Під час засідання члени комісії розглянули наступні питання:

       • — про попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з експлуатацією міських інженерних мереж за адресою м. Лисичанськ, кв. Центральний, 5а «Стихійний ринок заводу ГТВ»;
       • — про протипожежний стан ринків міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля;
       • — про стан джерел протипожежного водопостачання на території мм.Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

       З усіх питань прийняті відповідні рішення та доведенні до виконавців.

       Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

       Додаток: Протокол № 8 засідання комісії ТЕБ та НС

      • Порядок сплати і надання звітності по ЄСВ фізичною особою-підприємцем

       Згідно абзацу третьому п.1 частини першої ст.4 Закона України від 08.07.2010 № 2464 «Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є фізичні особи-підприємці і, зокрема ті, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, або за цивільно-правовим договором.

       Податковою адресою платника податків — фізичної особи є місце його мешкання (проживання), по якому він береться на облік як платник податків в контролюючому органі.

      • "Вечная память павшим героям и низкий поклон живым..."

       22 июня, в годовщину вторжения германских войск в СССР, в Украине отмечается День скорби и чествования памяти жертв войны.

       Памятная дата была установлена накануне 60-й годовщины начала Великой Отечественной войны указом Президента Украины от 17 ноября 2000 года «О Дне скорби и чествования памяти жертв войны в Украине».

      • В Лисичанске состоялось очередное заседание исполнительного комитета городского совета

       Сегодня, 21 июня, в Лисичанском городском совете состоялось очередное заседание исполкома городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина.

       Члены исполкома рассмотрели материалы органа опеки и попечительства, утвердили решения об учете и распределении жилья.

      • До уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів

       Нагадуємо суб'єктам господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів: Постановою кабінету міністрів України від 16.03.2017р №231 Уряд визначив Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Положеннями п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України та ст.9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено обов'язковість застосування РРО суб'єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

      • Мешканці міст Лисичанськ, Новордужеськ, Привілля долучайтесь до акціі "Квітуча Луганщина"!

       24-25 червня поточного року Луганська облдержадміністрація організовує проведення першої обласної екологічної акції «Квітуча Луганщина».

       Лисичанська міська рада пропонує підприємствам, установам, організаціям та мешканцям долучитись до акції та забезпечити впорядкування зелених зон та квітників нашого міста.

       Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

      • Утвержден десятый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

       Сегодня, 17 июня, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден десятый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

      • Якщо виникли питання щодо реєстрації або застосування РРО

       При виникненні необхідності, з питань реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) можна звернутись за телефоном 7-03-50, або безпосередньо в Центр обслуговування платників ДПІ у м.Лисичанську (м.Лисичанськ, вул. ім.Сосюри, 347) з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години.

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

        

      • В Лисичанском терцентре отметили светлый праздник Троицы

       День Святой Троицы — христианский праздник, отмечаемый на пятидесятый день после Пасхи. В этот день храмы и дома украшают ветками, травой, цветами. И это не случайно. Ведь зелень, цветы символизируют жизнь. И сегодня в преддверии Троицы подопечные пришли в Лисичанский территориальный центр с букетами цветов, чтобы отметить этот светлый праздник.

      • В Лисичанске состоялось заседание координационного совета по вопросам предоставления населению жилищных субсидий

       Вчера, 9 июня, в Лисичанском городском совете состоялось заседание координационного совета по вопросам предоставления населению жилищных субсидий под председательством заместителя городского головы Андрея Якимчука. В заседании приняли участие руководители структурных подразделений Лисичанского городского совета, предприятий и организаций разных форм собственности, а также специалисты, обеспечивающие электронный обмен информацией.

       В ходе работы координационного совета начальник УТСЗН Елена Ездакова подвела итоги работы по назначению субсидий за 2015 год и 5 месяцев текущего года. Кроме того, заместитель начальника УТСЗН Елена Галанова ознакомила присутствующих с изменениями в порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и печного бытового (жидкого) топлива согласно Постановления Кабинета Министров Украины от 27.04.2016 года № 319. (С изменениями можно ознакомится, переходя по следующей ссылке Вниманию граждан, получающих льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг!).

      • Індивідуальні податкові консультації на запити платників розглядаються за окремим Порядком

       ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: індивідуальні податкові консультації (ІПК) на запити платників, які надійшли з 01.04.2017 року розглядаються за окремим Порядком, який покликаний забезпечити єдиний підхід до розгляду та надання відповідей на звернення платників.

       Нагадаємо: з указаної дати набрала чинності оновлена редакція статті 52 та 53 Податкового кодексу України (ПКУ), які опікуються податковими консультаціями. Тож, «свіжі» ІПК вносяться до Єдиного реєстру індивідуальних податкових консультацій (Реєстр) згідно із затвердженим Державною фіскальною службою України (ДФСУ) Порядком і періодично (не рідше разу на тиждень) публікуються. Нині Реєстр доступний в Електронному кабінеті платника на веб-сайті ДФСУ: https://cabinet.sfs.gov.ua .

      • Осторожно на воде (правила поведения на воде)

       Лето — пора отпусков, пора каникул, пора отдыха. Для большинства людей отдых связан с плаванием, купанием и различными развлечениями. Вода всегда была для человека зоной повышенной опасности. Кто не любит искупаться и позагорать в жаркий летний день, полежать на горячем песке и снова кинуться в прохладную воду? Все мы знаем, чтовода чудодейственный способ оздоровления организма. Купание дает человеку физическое и моральное удовлетворение, помогает избавиться от стрессов. Но, к сожалению, для некоторых отдых возле воды заканчивается трагедией.

      • Утвержден девятый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

       Сегодня, 10 июня, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден девятый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

       Отметим, что на сегодняшний день 48 гражданам на их карточные счета, открытые в «Ощадбанке» уже перечислены денежные средства. Работа в данном направлении продолжается без задержки, с четким соблюдением регламента процедур, установленных законодательством.

      • Надходження військового збору склали майже 7 мільйонів гривень

       За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірини Філімонової: «За п’ять місяців поточного року сума військового збору, спрямована до державного бюджету платниками податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля складає 6 млн 578,5 тис.грн».

       Вона відзначила, що стабільні надходження збору на підтримку армії, це прояв справжнього патріотизму бізнес-спільноти регіону та нагадала, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи - нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

      • У Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань координації дій з попередження насильства в сім'ї

       Сьогодні, 7 червня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань координації дій з попередження насильства в сім’ї.

       В роботі комісії взяли участь начальники управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники дитячої міської лікарні, Лисичанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Луганській області.

      • Безпечні літні канікули (пам'ятка для дітей)

       Довгоочікувані літні канікули — це час, коли з’являється багато вільного часу, який можна використати для ігор на подвір’ї, розваг із друзями, цікавих мандрівок, відпочинку на природі тощо. Діти, щоб літній відпочинок подарував вам лише приємні враження та задоволення, слід неодмінно дотримуватися наступних правил безпечної поведінки:

       — пам’ятайте і дотримуйтеся правил дорожнього руху;

       — не грайтесь на тротуарі біля дороги;

      • За реєстрацією РРО - до Лисичанської ДПІ

       Як повідомила начальник відділу обслуговування платників Лисичанської ДПІ Ольга Богдан: «Протягом січня-травня 2017 року фахівцями відділу обслуговування платників ДПІ у м.Лисичанську зареєстровано 88 реєстраторів розрахункових операцій (РРО), 215 книг обліку розрахункових операцій (КОРО) та 92 розрахункові книжки».

       Вона акцентувала увагу що, скасування РРО регламентується Порядком реєстрації та застосування РРО, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547 (Порядок).

      • Вітаємо переможців ІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю "Сузір'я Святогір'я"

       З 10 по 12 червня у місті Святогірськ відбувся ІХ Міжнародний конкурс-фестиваль «Сузір’я Святогір’я», у якому взяли участь учні фортепіанного та вокально-теоретичного відділів (викладач Любов Штро Лисичанська дитяча школа мистецтв (ДШМ) № 1), хореографічний колектив «Веселка» (керівник Юлія Перепелиця Лисичанська ДШМ № 1) та народний жіночий вокальний ансамбль «Мрія» (керівник Валерій Сидоренко Лисичанський міський ПК).

      • Утвержден восьмой список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

       Сегодня, 7 июня, во время очередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден восьмой список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

       Отметим, что на сегодняшний день 48 гражданам на их карточные счета, открытые в «Ощадбанке» уже перечислены денежные средства. Работа в данном направлении продолжается без задержки, с четким соблюдением регламента процедур, установленных законодательством.

      • Боротьба з деградацією земель та опустелюванням - проблема, яка потребує розв'язання

       17 червня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами.

       Цього року він проходить під гаслом: «Землі належать майбутньому! Дозволь клімату підтвердить це!».

       Деградація земель та опустелювання є одними з найбільш серйозних викликів для сталого розвитку країни, які спричиняють істотні проблеми екологічного і соціально-економічного характеру.

      • 30 июня заканчивается срок уплаты:

       — НДС за май 2017г. плательщиками, уплачивающими его ежемесячно;

       — налога на доходы с начисленного, но не выплаченного дохода, за май 2017г.;

       — военного сбора с дохода, начисленного в мае 2017г., но не выплаченного;

       — налога на доходы с общей суммы процентов, начисленных за май 2017г, на суммы банковских вкладных (депозитных) или текущих счетов, сберегательных (депозитных) сертификатов, вкладов (депозитов) членов кредитного союза в кредитном союзе;

      • "Street Dance" отримав Гран - прі на Всеукраїнських змаганнях з сучасної хореографії

       4 та 5 червня у м. Одеса відбувались Всеукраїнські змагання з сучасної хореографії «Третий рейтинговый тур ГРАН-ПРИ World UCA». Місто Лисичанськ на цих змаганнях представляли учасники зразкового хореографічного колективу «Street Dance» Лисичанського ПК «Діамант» (керівник Вікторія Магомаєва). Змагання проходили у 4 категоріях: соло, дует, мала група та формейшен. За результатами участі у змаганнях колектив отримав Гран — прі, 14 нагород за І місце, 4 — за зайняте ІІ місце, а саме:

      • В Лисичанске состоялось очередное заседание исполкома городского совета

       Сегодня, 7 июня, в Лисичанском городском совете состоялось очередное заседание городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина.

       Члены исполкома рассмотрели материалы органа опеки и попечительства, утвердили решения об учете и распределении жилья.

       Также в ходе заседания были утверждены решения о проведении общегородских мероприятий, посвященных Дню скорби и чествования памяти жертв войны в Украине; о создании координационного совета по вопросам развития предпринимательства в г. Лисичанске; о ликвидации городского межведомственного координационно-методического совета, о награждениях и др.

      • 29 июня заканчивается срок уплаты:

       — единого взноса за май 2017 года горными предприятиями.

       Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

        

      • У Лисичанську відбулось відкриття виставки "Знищення польських еліт. Катинь-Акція АБ"

       4 червня у приміщенні Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулось відкриття виставки «Знищення польських еліт. Катинь-Акція АБ» за участю Віце-консула Республіки Польща у Харкові Йоанни Ланг та радника Голови Українського інституту національної пам’яті Олександра Зінченка. На заході були присутні заступник міського голови Ігор Ганьшин, секретар міської ради Едуард Щеглаков, керуючий справами Олександр Савченко, а також громадські діячі та творча інтелігенція міста.

       Виставку підготував Інститут національної пам’яті Польщі. Українська версія постала у співпраці із Українським інститутом національної пам’яті, яка присвячена 75-м роковинам Катинського злочину. Виставка складається з 36 інформаційних стендів, які представляють документи і фотоматеріали з польських, британських, німецьких та радянських архівів і розповідають про долі польських громадян.

      • Увага! Шахраї!

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську спільно з УВБ ГУ ДФС у Луганській області інформує, що останнім часом у місті Лисичанську зафіксовані випадки, коли невстановлені особи телефонують підприємцям від імені посадових осіб фіскальних органів та повідомляють про початок перевірки, а після цього вимагають гроші за її не проведення.

       У зв’язку з цим ДПІ у м. Лисичанську ГУ ДФС у Луганській області офіційно заявляє, що це – справа шахраїв і закликає підприємців бути пильними. У разі дзвінків з подібними «проханнями» рекомендуємо негайно звертатися до правоохоронних органів.

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      • Лисичани взяли участь в урочистостях з нагоди 78-ї річниці утворення Луганської області

       4 червня Лисичанська ЦБС, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, промислові підприємства міста, учасники зразкової театральної студії «Арлекін» (керівник Ірина Кабанова) та народна театр-студія «Лімпопо» (керівник Надія Бражникова) Лисичанського міського ПК взяли участь в урочистостях з нагоди 78-ї річниці утворення Луганської області, які проходили у м. Сєвєродонецьк.

      • Акцизні новації: внесено зміни до форми акцизної накладної та розрахунку коригування

       Внесено зміни до форми акцизної накладної та розрахунку коригування до неї. Їх доповнено ще одним типом причини, за якою документ не видають отримувачу пального, — «6» — виробництво пального в споживчій тарі ємністю до 2-х літрів (включно). Також викладено в новій редакції форму заявки на поповнення (коригування) залишку пального. Якщо пальне відвантажується на умовах статті 229 Податкового кодексу України, то у верхній лівій частині замість відмітки «Х» платники використовуватимуть тип причини «1».

       Довідково: згадані новації набируть чинності з дня їх офіційного оприлюднення (публікації). Станом на 01.06.2017р. — не опубліковано.

       Державна податкова інспекція м. Лисичанська

      • Ми діти твої, Україно

       Під такою назвою 1 червня на столичному Співочому полі відбувся концерт-реквієм, організований громадською ініціативою «Відновлення Донбасу». Акція була приурочена до Дня захисту дітей. В акції взяли участь 400 дітей з багатьох регіонів України, в тому числі і діти-переселенці зі східних областей. Місто Лисичанськ представляла учениця Новодружеської дитячої школи мистецтв Дар’я Ластовецька (викладач Вікторія Лаптєва), яка виконала пісню «Хочу жити без війни».

       Перед початком заходу для дітей були організовані майстер-класи з образотворчого мистецтва, аквагрим, та шоу мильних бульбашок.

      • Акцизні новації: внесено зміни до форми декларації акцизного податку

       ДПІ у м. Лисичанську інформує: внесено зміни до форми декларації акцизного податку. Зокрема, відкориговано розділ Д «Податкові зобов’язання з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» у зв’язку зі скасуванням з 01.01.2017р. роздрібного акцизу з реалізації пального.

       Державна податкова інспекція м. Лисичанська

      • Валерія Ратушна здобула 7 призових місць на Відкритому Чемпіонаті Київської області "Летний Эль Фаюм"

       4 червня у м. Київ відбувся Відкритий Чемпіонат Київської області по східним, індійським, циганським танцям і танцям народів світу «Летний Эль Фаюм», в якому взяла участь солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська, керівник Ірина Гончарова) Валерія Ратушна.

       Змагатися довелось, як завжди, з великою кількістю танцювальних клубів із різних міст України. Валерія підготувала до участі у Чемпіонаті 7 танцювальних програм і змагалась у номінації «Соло». Упорні тренування і жага перемоги принесли очікувані результати — 7 призових місць, а саме: І місце — 1; ІІ місце — 1; ІІІ місце — 5.

      • З початку року 6 громадян Лисичанська стали платниками ЕСВ добровільно

       «З початку поточного року, можливістю заключати договори добровільного страхування у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування скористалися 6 осіб» - повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

      • В центральній бібліотеці Лисичанська відбулась зустріч з Олексієм Толкачовим

       3 червня в центральній бібліотеці Лисичанська відбулась унікальна зустріч з Олексієм Толкачовим — яскравою особистістю, ерудованою людиною, відомим в Україні та поза її межами громадським діячем, публіцистом-просвітником, філософом, архітектором, засновником та головою Благодійного фонду «Омріяна країна». Саме за ініціативою цього фонду та за сприяння ГО «Відродження Сходу» відбулась презентація його книги «Омріяна Україна».

      • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

       на замещение вакантной должности главного специалиста - юрисконсульта юридического отдела.

       Основные требования:

       • высшее юридическое образование с образовательно-квалификационным уровнем специалиста или магистра;
       • стаж работы по специальности не менее 3 лет;
       • знание украинского языка;
       • умение работать на персональном компьютере.

       Желающие принять участие в конкурсе подают заявления на имя городского головы и следующие документы:

       • личный листок по учету кадров;
       • автобиографию;
       • копию документа об образовании;
       • декларацию о доходах;
       • медицинскую справку.

       Срок подачи заявления: до 02 июля 2010 года

       За справками обращаться по тел. 7-30-20.

       Документы подавать по адресу: г. Лисичанск, ул. Комсомольская, 10, отдел кадровой работы городского совета.

      • З початку року від платників Лисичанського регіону в бюджет надійшло понад 151 млн грн.

       «За п’ять місяців поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 151 млн 44,9 тис. грн, - повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. - До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 54 млн 997,9 тис грн, що на 8 млн 133,4 тис грн або на 17,4 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 96 млн 47,0 тис грн - до місцевого бюджету».

      • У Лисичанську відзначили Міжнародний день захисту дітей

       Щороку, у перший день літа, ми вітаємо наших наймолодших громадян з Міжнародним днем захисту дітей. Усміхнені личка, палаючі захопленням очі, довірливі обійми маленьких рук — це те, задля чого ми живемо на світі.

       Цікаві розважальні програми підготували працівники закладів культури для дітей міста.

       Біля Палаців культури відбулись святкові програми, під час яких діти приймали участь в іграх та конкурсах, а художня самодіяльність ПК вітали присутніх веселими піснями та танцями. Гарним сюрпризом і святковим подарунком для всіх дітей було морозиво та солодощі від депутатів Лисичанської міської ради.

      • Лисичанский городской совет объявляет КОНКУРС

       на замещение вакантных должностей:

       - специалиста I категории отдела бухгалтерского учета и отчетности управления труда и социальной защиты населения.

       Основные требования:

       - высшее экономическое образование с образовательно-квалификационным уровнем бакалавра или специалиста;

       - знание украинского языка;

       - умение работать на персональном компьютере.

       - главного специалиста – ревизора сектора обработки заявлений и принятия решений отдела социальной помощи управления труда и социальной защиты населения.

       Основные требования:

       - высшее экономическое образование с образовательно-квалификационным уровнем специалиста или магистра;

       - опыт работы по специальности бухгалтера или экономиста не менее трех лет;

       - знание украинского языка;

       - умение работать на персональном компьютере.

       За справками обращаться по тел. 7-31-13.

       Документы подавать по адресу: г. Лисичанск, ул. Малиновского, 22-а, кабинет № 5

       Срок подачи заявления: по 17 июля 2010 года включительно.

       Желающие принять участие в конкурсе подают заявления на имя городского головы и следующие документы:

       - личный листок по учету кадров;

       - автобиографию;

       - копию документа об образовании;

       - декларацию о доходах;

       - медицинскую справку.

      • Університет державної фіскальної служби України запрошує на навчання

       У зв’язку з початком 12 липня 2017 року вступної кампанії до вищих навчальних закладів України Департамент кадрової політики та роботи з персоналом інформує про зміни до порядку прийому на навчання до ВНЗ України та Університету державної фіскальної служби України (далі — Університет) у 2017 році.

      • ДПІ ВІДПОВІДАЕ НА ЗАПИТАННЯ

       ЗАПИТАННЯ: Які дії юридичної особи, якщо органами місцевого самоврядування, протягом звітного року, внесено зміни до раніше прийнятих ставок та пільг на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

       ВІДПОВІДЬ: Якщо органом місцевого самоврядування, в межах наданих йому повноважень, протягом звітного року внесено зміни до прийнятого рішення по встановлених ставках та пільгах з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, то юридичні особи протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення такого рішення мають право подати декларації з уточненими сумами податкових зобов’язань з податку.

       Державна податкова інспекція м. Лисичанська

      • 20 июня 2017 года заканчивается срок подачи:

       - декларации по НДС за май 2017г. плательщиками, у которых налоговый период равен календарному месяцу;

       - отчета по ЕСВ по ф.№ Д4 за май 2017г.;

       - декларации по плате за землю (земналогу и/или арендной плате за земучастки государственной либо коммунальной собственности) за май 2017г. плательщиками, избравшими месячный срок отчетности;

      • Отъезд детей Лисичанска в оздоровительный лагерь (видео)

       Репортаж ТРК «Акцент» от 20.06.2014г.

      • 20 июня 2017 года заканчивается срок уплаты:

       - авансовых взносов по единому налогу плательщиками единого налога I и II групп за июнь 2017г.;

       - единого взноса (кроме горных предприятий) за май 2017г.

       Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

      • Возложение цветов к к братской могиле советским воинам (видео)

       Репортаж ТРК «Акцент» от 20.06.2014г.

      • На відновлення податкового кредиту за послугами на підставі рахункe - 365 днів

       Відповідно до пункту 198.6 статті 198 Податкового кодексу України (ПКУ) у разі, якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість (ПДВ) на підставі отриманих податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН), таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складання податкової накладної/розрахунку коригування.

      • 68 сессия Лисичанского городского совета

       Репортаж от 12.06.2014г.

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • З 1 липня 2017 року працюватиме нова процедура зупинення реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування

       ДПІ у м. Лисичанську інформує: у новій редакції викладено Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних (ЄРПН), затверджений постановою від 29.12.2010р. № 1246. Документ увідповіднено до цьогорічних законодавчих новацій, зокрема, щодо механізму зупинення реєстрації податкових накладних (ПН) та розрахунків коригування (РК) в ЄРПН.

       Нагадуємо: фактично процедура зупинення реєстрації ПН та РК у разі їх відповідності критеріям «ризику» повинна запрацювати з 01.07.2017р. (пункт 57 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України). Довідково: згадані критерії наразі не затверджено — вони перебувають у стадії проекту.

       Державна податкова інспекція м. Лисичанська

      • Експорт товару за ціною нижче придбання: ПДВ доплата - відсутня

       До всієї суми операцій з експорту товарів застосовують нульову ставку обкладення податком на додану вартість (ПДВ), незалежно від співвідношення ціни придбання товарів та їх фактичної ціни експорту. До різниці між ціною придбання товарів та фактичною ціною їх вивезення за межі України в митному режимі експорту також застосовується нульва ставка ПДВ.

       Державна податкова інспекція м. Лисичанська

      • Энергосберегающий дом становится реальностью

       Только в 2015 году Ощадбанк выдал свыше 1 млрд. грн. на утепление домов и квартир.

       В Украине продолжается реформа энергоэффективности. Одной из успешных ее составляющих является общенациональная программа «Ощадний дім», реализуемая Ощадбанком. В ее рамках банк предоставляет кредиты на осуществление энергоэффективных мероприятий, как в отдельной квартире, так и в частном доме, а также в многоквартирных домах. Самыми популярными мерами по повышению энергоэффективности жилья является установка энергосберегающих окон, счетчиков тепла, утепление фасадов зданий.

      • Порядок сплати єдиного податку для 1 та 2 груп платників

       Згідно з пунктом 293.1 статті 293 Подоткового кодекса України (ПКУ) ставка податку для платників 1 групи встановлюється у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року, 2 групи — у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

      • Збройні сили України розшукують!

       За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

       • Андросов С.С.,
       • Запорожченко С.В,
       • Недосеков Д.А.,
       • Пономаренко В.М.,
       • Чернявский О.О.,
       • Федулов М.О.,
       • Хотенчан Б.В.,
       • Костін В.О.,
       • Ситенко О.М.

       Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

      • 15 июня заканчивается срок подачи

       - отчета об использовании КУРО (РК) (ф.№ ЗВР-1) за май 2017г.

       Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

      • ЛКСП "Лисичанськводоканал" повідомляє

       ЛКСП «Лисичанськводоканал» має намір змінити діючі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення та затвердження тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

       Відповідно до «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012року № 390, Лисичанське комунальне спеціалізоване підприємство з видобутку, обробки, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал» інформує про намір здійснити перегляд розміру діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та встановлення тарифів на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

      • Управління архітектури та містобудування Лисичанської міської ради інформує

       Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Лисичанська міська рада інформує мешканців міста Лисичанська що рішенням міської ради № 9/121 від 28.04.16р. виділені кошти на розроблення містобудівної документації «План зонування території (зонінг) м. Лисичанська Луганської області» та укладено договір з ТОВ «Інститут Харьківпроект» за № 17635 від 01.06.16р. про виконання цих робіт.

       План зонування розробляється на основі генерального плану міста Лисичанську з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

      • 9 июня заканчивается срок подачи

       • — отчета об объемах производства и реализации спирта (ф.№ 1-РС) за май 2017г.;
       • — отчета об объемах производства и реализации алкогольных напитков (ф.№ 2-РС) за май 2017г.;
       • — отчета об объемах производства и реализации табачных изделий (ф.№ 3-РС) за май 2017г.;
       • — отчета об объемах приобретения и реализации алкогольных напитков в оптовой сети (ф.№ 1-ОА) за май 2017г.;
       • — отчета об объемах приобретения и реализации табачных изделий в оптовой сети (ф.№ 1-ОТ) за май 2017г.

       Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

      • Поддержим нашего земляка Дениса Соболева

       Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье.

       Наш земляк, выпускник Лисичанской многопрофильной гимназии, студент Киевского Национального университета им. Т. Шевченко, выпускник программы «Интершкола» 2015-2016 года Денис Соболев защищает свой дипломный проект. Теперь слово за зрителями.

       Предлагаем посмотреть и оценить его дипломную работу «Савант» на сайте http://inter.ua/ или переходя по следующей ссылке «Савант».

       На сайте http://inter.ua/ в рамках фестиваля «Интерфильмфест» представлены три работы молодого, начинающего режиссера Дениса Соболева и его команды, которые также представлены для голосования:

       1. Love happens — Інтерфільмфест — 2016

       2. Дорога додому — Інтерфільмфест — 2016

       3. Рушковський. Людина поза часом — Інтерфільмфест — 2016

       Давайте поддержим своими голосами нашего земляка!

      • Запрошуємо взяти участь у Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості "Веселка миру"

       Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради інформує, що Всеукраїнська молодіжна організація «Серце до серця», Словацька громадська організація «Амос» спільно з мерією міста Стара Любовня (Словацька Республіка) з 15 по 18 вересня 2016 року проводить Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру» (далі Фестиваль).

       Метою фестивалю є популяризація європейських цінностей, зокрема здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього.

       Фестиваль відбудеться в місті Стара Любовня (Словаччина), в ньому візьмуть участь діти і молодь України та Словацької Республіки.

      • В Україні проводиться національний молодіжний відео фестиваль PLURAL+UKRAINE

       Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради інформує, що за підтримки Мінмолодьспорту з нагоди 65-ї річниці Міжнародної організації з міграції (МОМ) та 20-річчя роботи представництва МОМ в Україні проводиться національний молодіжний відео фестиваль PLURAL+UKRAINE, який є частиною глобальної спільної ініціативи Альянсу Цивілізацій ООН та МОМ «Молодіжний відео фестиваль PLURAL+».

       Метою фестивалю є залучення молоді до створення оригінальних і креативних відео на тему міграції, розмаїття та соціальної інтеграції. Підтримуючи і розповсюджуючи відео, створене молоддю, PLURAL+ визнає, що саме молодь має потужний вплив на позитивні соціальні зміни у світі, якому притаманні нетерпимість, культурне та релігійне протистояння.

      • Лисичанська міська рада пропонує розглянути пропозицію "Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Вогник Буковини"

       Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» для ознайомлення з літньою компанією оздоровлення дітей у 2016 році Лисичанська міська рада Луганської області пропонує розглянути пропозицію «Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник Буковини», який розташовано у с. Валя-Кузьмина Глибоцького району Чернівецької обл.

       Мальовничі краєвиди, чисте і свіже повітря, зелені ліси, джерельна вода — важливі чинники при оздоровленні та відпочинку.

      • Щорічний регіональний турнір зі спортивних бальних танців "Восходящая звездочка 2016"

       20160611_161429В суботу, 11 червня, Лисичанський міський Палацу культури зустрічав щорічний регіональний турнір зі спортивних бальних танців «Восходящая звездочка 2016», організатором якого є керівник зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» Олександр Посошко.

       Традиційно, турнір розпочався зі святкового параду конкурсантів, в якому прийняли участь 219 учасників з різних міст Луганської та Донецької областей. До складу журі увійшли керівники та спеціалісти з бальних танців з міст Харків, Маріуполь, Бахмут, Сєвєродонецьк та Краматорськ. Турнір проходив у два тури, учасники якого змагались у різних вікових категоріях.

      • В Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з вольної боротьби серед юнаків та дівчат 1999-2003р.р.н.

       В п’ятницю, 10 червня, в Лисичанській міській ДЮСШ відбувся чемпіонат Луганської області з вольної боротьби серед юнаків та дівчат 1999-2003р.р.н., в якому взяли участь 76 спортсменів з міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, Старобільськ та смт. Шульгінка.

       Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

       серед юнаків 2001-2003р.р.н.:

       І місце — Олександр Назаров (32 кг), Данило Зеленяк (35 кг), Володимир Самарський (42 кг), Данило Карєєв (53 кг), Ілля Лифар (53 кг), Володимир Малєєев (85 кг);

      • Лисичанські спортсмени сред переможців чемпіонату України Української федерації Косікі карате

       4 червня у м. Селідове Донецької області пройшов чемпіонат України Української федерації Косікі карате. У змаганнях взяли участь більш ніж 150 учасників, з 7 областей України. Наша область була представлена спортсменами з двох міст: Лисичанськ та Попасна.

       Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

       І місце — Богдан Бутенко, Андрій Русов, Роман Ветров, Марія Путря, Віталій Олейнік, Юлія Руденко, Анастасія Набойченко.

      • Лисичанські спортсмени стали призерами V Спартакіади школярів Луганської області з легкої атлетики

       4 та 5 червня в м. Кремінна пройшла V Спартакіада школярів Луганської області з легкої атлетики, в якій взяли участь близько 100 спортсменів із міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кремінна, Старобільськ, Станиця Луганська, Щастя.

       Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

       • Владислав Гуртовий — ІІ місце — біг 1500 м, ІІ місце — біг 800 м;
       • Анастасія Лагутєєва — І місце — біг 400 м, ІІІ місце — біг 200 м;
       • Владислав Шевцов — ІІІ місце — біг 800 м;
       • Світлана Тремполець — ІІІ місце — біг 100м.

       Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменів тренери Олександр Осколков, Дмитро Савченко та Віталій Ляшенко.

       Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

      • Лисичанські легкоатлети взяли участь у командному чемпіонаті Луганської області

       4 та 5 червня в м. Кремінна пройшов командний чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001р.н. та молодше, в якому взяли участь близько 100 спортсменів із міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кремінна, Старобільськ, Станиця Луганська, Щастя.

       Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ посіли наступні місця:

       • Єлизавета Григор’єва — ІІ місце — біг 800 м, ІІ місце — біг 400 м;
      • У Лисичанську запрацював дитячий табір зі спортивним ухилом "Рекорд"

       1 червня на базі Лисичанської міської ДЮСШ відбулося відкриття дитячого табору зі спортивним ухилом «Рекорд». До Міжнародного дня захисту дітей у таборі було проведено різноманітні спортивні конкурси, естафети та змагання. Всі «рекордівці» отримали подарунки та солодкі призи від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради.

      • Лисичанські боксери взяли участь у Відкритій першості міста Сєвєродонецька

       28 та 29 травня в м. Сєвєродонецьк пройшла Відкрита першість міста з боксу, присвячена Дню міста. У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів із міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Старобільськ, Кремінна, Щастя та смт. Мілове

       Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

       І місце — Олександр Корнєв (38,5 кг), Павло Жуков (41 кг), Володимир Хурт (46 кг), Іван Ямпольський (45 кг), Микита Кравченко (52 кг), Владислав Пукало (53 кг).

      • Геннадій Москаль поклав квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку

       З нагоди відзначення 19-ї річниці прийняття Конституції України на Луганщині проходять святкові заходи. У Сєвєродонецьку, 26 червня, за участю керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля, його заступників, керівників структурних підрозділів адміністрації відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. До відзначення державного свята приєдналися військовослужбовці сил АТО, керівники правоохоронних органів області.

       До заходу долучилася й небайдужа громадськість краю, яка теж поклала квіти до пам’ятника Кобзаря.

      • На Луганщині по лінії розмежування вогню триває відновлення розбитих обстрілами навчальних закладів

       У трьох прифронтових районах Луганської області — Попаснянському, Новоайдарському та Станично-Луганському — триває відновлення пошкоджених обстрілами шкіл. Кошти на ремонт виділені з обласного бюджету розпорядженням керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля. Як ідуть відновлювальні роботи в Стаханівці та Золотому, Г.Москаль пересвідчився особисто під час робочої поїздки в ці населені пункти.

       Загальноосвітню школу в селищі Стаханівець обстрілювали двічі, тут вибуховими хвилями повибивані вікна, а осколками пошкоджений дах і фасад. Зараз усі вікна вже замінені на металопластикові, триває перекриття колишнього шиферного даху металочерепицею.

      • На Луганщині цього року успішно працюють чотири дитячі оздоровчі табори у Кремінній, Сватівському та Марківському районах

       У Кремінній, 25 червня, урочисто відкрили дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія», де зараз перебуває 153 дитини з Луганської області, серед яких дітлахи з сімей пільгових категорій та 25 дітей-тимчасових переселенців. На захід завітала заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик. Вона зазначила, що завдання керівництва області — влаштувати всі умови для гарного відпочинку та оздоровлення дітей Луганщини.

      • Шановні жителі Луганської області! Дорогі земляки!

       Вітаю вас із державним святом — Днем Конституції України!

       Дев’ятнадцять років тому, 28 червня 1996 року, прийняття Конституції України стало епохальною віхою в новітній історії молодої суверенної держави та дало новий поштовх до її подальшої розбудови.

       Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії. Вона відкрила для Української держави нові перспективи поступу в майбутнє, визначила народ як єдине джерело влади в країні, а головне — дала право самому керувати власною долею.

      • Їх розшукують Збройні Сили України

       Аніка Я.Г.

       Нєдосєков Д.А.

       Чернявський О.О.

       Нечаюк О.Є.

       Бурба І.О.

       Зеленко Є.М.

       Коробков О.В.

       Південне територіальне управління Військової служби правопорядку

       Лисичанський міський військовий комісаріат

      • Шановні медики Луганщини!

       Прийміть теплі вітання з вашим святом — Днем медичного працівника!

       У світі немає більш благородної та мирної професії, ніж професія лікаря. Глибокі знання, новітні досягнення в галузі, вагомий досвід українських медиків заслуговують на велику вдячність і пошану наших співвітчизників.

      • У Луганській області розпочалась реалізація проекту Адвентистського Агенства Допомоги та Розвитку в Україні для внутрішньо переміщених осіб

      • Да будет вода!

       11 июня по инициативе КСП «Лисичанскводоканал» состоялась встреча представителей предприятия и управления по осуществлению политики Лисичанского городского совета в области ЖКХ с жителями частного сектора улиц Гарибальди, Малиновского, П. Морозова и Орловской по поводу отсутствия воды в кранах.
       Как рассказали жители, ситуация такова, что уже более трех лет в их домах был очень слабым напор воды (чтобы набрать ведро, требовалось не менее 20-30 минут), причем вне зависимости от времени года — и зимой, и летом. Но жители терпеливо продолжали потихоньку запасаться водой и как-то существовать в таких условиях.

      • Проведена презентація проекту Перспективного плану формування територій громад Луганської області

       17 червня в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації спільно із Офісом реформ проведена презентація проекту Перспективного плану формування територій громад Луганської області, який було ухвалено розпорядженням керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Москаля Г.Г. за № 234 від 10.06.2015 року.

       У заході прийняли участь близько 70 осіб: керівники райдержадміністрацій, міські, селищні та сільські голови — керівники потенційних центрів спроможних територіальних громад, члени Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад області, члени Асоціації міст України Луганської області, представники Офісу реформ та засобів масової інформації.

      • ОСТОРОЖНО БЕШЕНСТВО!

       Ежегодно в мире от бешенства умирает 45-60 тысяч человек, а 10 миллионов человек получают антирабические прививки после укусов животных. Источником бешенства являются дикие животные: лисы, волки, шакалы, барсуки, еноты, летучие мыши, грызуны и т. д., а от них заражаются домашние: собаки, кошки, коровы, свиньи, козы, лошади и т. д. В последнее время в Украине регистрируются вспышки бешенства среди лисиц. Основным источником бешенства для человека являются собаки (95% случаев бешенства у людей связано с их укусом).

      • У Луганській обласній військово-цивільній адміністрації обговорили питання продовольчої безпеки

       Минулого тижня заступник голови Луганської обласної ВЦА Юрій Клименко провів нараду з питань співпраці провідних виробників продуктів харчування з торговельними мережами. У ході наради порушувалися питання реалізації продовольчої продукції підприємств Луганщини на території області.

       «Продовольча безпека — це одне із завдань агропромислового комплексу. Більшість підприємств, які виробляють молочну продукцію, залишилися на території, підконтрольній Українському Уряду. Вони мають великий потенціал, але не працюють на повну силу.

      • КАК УБЕРЕЧЬСЯ ОТ УКУСА КЛЕЩА

       Клещевой энцефалит и Лайм боррелиоз — инфекционные заболевания вызываемые укусом клеща А. Первые случаи этих инфекций выявляются в апреле месяце, последние — в ноябре. Пик же заболеваемости приходится на июнь-август. Заболевания встречаются у людей в возрасте от 3-х до 80 лет. В 30% случаев болеют ими горожане, в 70% -жители села.

      • Шановні громадяни!

       Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

       — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

       — жінок — віком від 18 до 50 років.

       Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

      • На Луганщину з робочою поїздкою завітали 4 члени Кабміну

       До Луганщини 9 червня з робочими поїздками завітали члени Кабінету Міністрів України: Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі, заступник Міністра соціальної політики України — керівник апарату Віктор Іванкевич, перший заступник Міністра фінансів України Ігор Уманський. Урядовці зустрілися з очільником області Геннадієм Москалем та обговорили питання щодо діяльності міністерств на території Луганської області. Звертаючись до Міністра охорони здоров’я України Геннадій Геннадійович попросив допомогти із забезпеченням обласних лікувальних закладів необхідним медичним обладнанням для надання повноцінної медичної допомоги населенню. Були питання в очільника області й до Міністра інфраструктури.

      • О предотвращении отравления дикорастущими грибами 02.06.2015

       Лисичанское горрайонное Управление Главного управления Госсанэпидслужбы в Луганской области информирует, что в Луганской области ежегодно регистрируются случаи отравления дикорастущими грибами.

       В г.Лисичанске с 2000 по 2012 годы зарегистрировано 62 случая отравления дикорастущими грибами; умерло 11 человек. В 2011г., 2012г. зарегистрировано по 1 семейному случаю отравления дикорастущими грибами с двумя пострадавшими (взрослые). С 2013 года случаи отравления дикорастущими грибами в г.Лисичанске не регистрируются.

      • Проект "Економічне і соціальне відновлення Донбасу" реалізується в Луганській області

       У рамках співробітництва між Програмою розвитку ООН та Урядом України реалізується проект «Економічне і соціальне відновлення Донбасу», який фінансується Урядом Японії (далі — Проект). Відповідно до доручення керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Москаля Г.Г. 11 червня 2015 року відбулась робоча нарада під головування заступника голови облдержадміністрації Голуба О.І. за участю експертів Проекту з метою визначення та вивчення об’єктів на території Луганської області для подальшого фінансування на загальну суму близько 850 тис. долл. США.

       Проект спрямовано на відновлення економіки, створення можливостей для працевлаштування та отримання доходу для населення у Луганській області.

      • На Луганщині Департаментом соцзахисту населення ОДА розповсюджується брошура з питань сімейної та гендерної політики

       У рамках співпраці Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) виготовлено черговий дайджест із тематики соціального захисту різних категорій громадян. У новій брошурі відображено актуальну інформацію сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та сирітства.

       Брошура містить детальну інформацію щодо пільг для багатодітних сімей, які родини мають право на отримання зазначеного статусу. У дайджесті також відображено інформацію щодо попередження насильства в сім’ї, профілактики сирітства, а також гендерної рівності.

      • Діти з обмеженими фізичними можливостями зі Сходу України відпочивали та вчилися долати стресові ситуації

       Цього року саме на це була спрямована робота Луганського обласного учбово-адаптаційного табору «Формування лідерських якостей для підлітків та молоді з обмеженими фізичними можливостями», який працював в Києві з 2 до 5 червня.

       Організатори учбово-адаптаційного табору — управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації та Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями.
       У роботі табору взяли участь близько 60 осіб. Це діти та молодь з обмеженими фізичними можливостями, групи ризику, вимушені переселенці. Крім цього, до заходів, що проводились у таборі, кожного дня додатково долучалися дітлахи та молодь з проблемами здоров’я з Луганської та Донецької областей, їх родини, супроводжуючі, які, вимушено залишивши рідні домівки, мають надзвичайну потребу в психологічній та правовій допомозі, в адаптаційних і реабілітаційних програмах.

      • Луганчанка виборола золото на чемпіонаті світу з гирьового спорту

       З 23 по 25 травня, у місті Вормс (Німеччина) пройшов чемпіонат світу з гирьового спорту серед юнаків та дівчат та чемпіонат Європи серед ветеранів (39+).

       Збірна команда України була сформована з чотирьох спортсменів з Луганської, Запорізької, Львівської та Чернігівської областей.

      • 6 червня запрошуємо на святкові зоходи, присвячені 77-річниці утворення Луганської області

        

      • Шановні жителі Луганської області!

       Вітаю вас із 77-ю річницею утворення Луганської області!

       Я полюбив цей край ще майже десять років тому, коли очолював Луганську облдержадміністрацію. Мене щиро вразила його багата природа, талановиті працьовиті люди, славетна історія, міцний промислово-економічний комплекс. Маючи таке розмаїте багатство, Луганщина мала перетворитися в розвинений регіон, якому б заздрила уся Україна. Але не сталося.

       Безчесні колишні «лідери» Луганщини, постійно грабуючи її, стали надбагатіями, а потім, завдяки ідеологічним химерам, ввели в оману частину довірливих луганчан. Унаслідок таких злочинних дій кілька територій стали суцільним хаосом, з безладом і пануванням ворогуючих між собою бандугруповань.

      • Делегація Луганської області взяла участь у заходах з нагоди 154-ї річниці з дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі

       Темою традиційного брифінгу для ЗМІ в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації стала участь делегації Луганщини в урочистих заходах з нагоди 154-ї річниці від дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі в місті Каневі Черкаської області. Про це розповіли заступник начальника управління — начальник відділу охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації Володимир Виборний, учні загальноосвітніх закладів області, їх вчителі української мови, які перебували в складі делегації. 25 школярів з 10 районів (Кремінського, Міловського, Новопсковського, Білокуракинського, Старобільського, Новоайдарського, Марківського, Троїцького, Сватівського, Біловодського) та міст Лисичанська, Сєвєродонецька і Рубіжного взяли участь в цій подорожі, що відбулася на запрошення черкащан та за підтримки Геннадія Москаля.

      • Відбулося засідання регіонального міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб

       26 травня 2015 року відбулося засідання регіонального міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції. У заході взяли участь співголова штабу, заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, керівники структурних підрозділів обласної держадміністрації та центральних органів виконавчої влади, представники міжнародних гуманітарних організацій. Учасники розглянули питання оновлення складу штабу, проект плану його роботи на 2015 рік, а також заслухали результати спільної оцінки УВКБ ООН в області щодо найпоширеніших проблем внутрішньо переміщених осіб та шляхів їх вирішення.

      • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати у м. Лисичанську

       Питання стану погашення заборгованості із заробітної плати, платежів до Пенсійного фонду України обговорено 20 червня п. р. на черговому засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості з заробітної плати та іншим соціальним виплатам за участю представників місцевої влади, членів комісії та запрошених суб’єктів господарської діяльності.

      • Уважаемые инвалиды войны

       Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета информирует.

       Порядок обеспечения санаторно-курортными путевками некоторых категорий граждан органами труда и социальной защиты населения, утвержденный Кабинетом Министров Украины от 22.02.2006 № 187, предусматривает ежегодное обеспечение инвалидов войны бесплатными санаторно-курортными путевками.

      • Информация для граждан, желающих временно выехать из Луганской области в другие регионы Украины

       Для решения вопросов, связанных с временным пребыванием граждан в других регионах, необходимо обратиться по телефонам, круглосуточно:

       0-800-507-309 — правительственная «горячая линия» (бесплатно со стационарных телефонов);

       050-169-12-94 «горячая линия» Департамента социальной защиты населения Луганской облгосадминистрации (МТС).

      • Олег Голуб: Мы не должны оставаться безразличными, безразличие - это самое страшное

       В Лисичанске обсудили повышение тарифов на услуги ЖЭКов. В минувшую пятницу в Лисичанском городском совете состоялась совещание с председателями домовых комитетов и представителями общественности. Причиной встречи послужила необходимость повышения тарифов на услуги ЖЭКов. В мероприятии приняли участие заместитель городского головы Олег Голуб, начальник управления по осуществлению политики городского совета в области ЖКХ Игорь Корякин, начальники ЖЭКов, председатели домовых комитетов и общественность города.

       На сегодняшний день, тарифы на содержание домов и придомовых территорий остаются на уровне 2008 года. Для полноценной деятельности жилищно-эксплуатационных контор необходимо повышение тарифов. На официальном сайте городского совета были размещены предполагаемые тарифы для обсуждения.

      • В Лисичанске обсудили выполнение Программы профилактики преступности

       На состоявшемся сегодня, 16 июня, очередном заседании исполнительного комитета Лисичанского городского совета управляющий делами Лисичанского городского совета Игорь Кирсанов проинформировал присутствующих о ходе выполнения городской Программы профилактики преступности на 2011 — 2015 годы за период с июня 2014 года по июнь текущего года.

       В своем докладе Игорь Николаевич в частности отметил, что Программа направлена на обеспечение эффективного осуществления согласованных с правоохранительными, контролирующими и хозяйствующими субъектами всех форм собственности мер и действий по профилактике правонарушений и устранения причин, способствующих совершению противоправных действий.

       В реализации Программы задействованы правоохранительные органы, управления и отделы городского совета, а также другие службы города: городской центр занятости, управление юстиции, налоговая инспекция, Лисичанский ГО уголовно-исполнительной инспекции.

      • В Лисичанске состоялось очередное заседание исполкома городского совета

       Сегодня в Лисичанском городском совете состоялось очередное заседание исполкома под председательством секретаря городского совета Михаила Власова.

       В ходе заседания члены исполкома рассмотрели проекты и утвердили решения по вопросам об учете и распределении жилой площади и рассмотрели материалы органа опеки и попечительства.

       С докладам о ходе выполнения решения «Об усовершенствовании организации работы управления труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета и коммунальных предприятий города по назначению жилищных субсидий по упрощенному порядку в соответствии с требованиями Постановления КМУ от 14.07.2010 № 621 «Об усилении социальной защиты населения во время оплаты жилищно-коммунальных услуг» выступила начальник отдела социальной помощи УТСЗН Елена Галанова.

      • Очередное заседание комиссии по вопросам ТЭБ и ЧС состоялось в Лисичанске

       9 июня в Лисичанском городском совете состоялось очередное заседание городской комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций под председательством заместителя городского головы Олега Голуба.

       Члены комиссии рассмотрели вопрос о неотложных мероприятиях по обеспечению противодействия массовым пожарам зеленых зон гг. Лисичанска, Новодружеска, Приволье в летний период 2015 года, утвердили План мероприятий по предотвращению гибели людей на водных объектах на территории гг. Лисичанска, Новодружеска, Приволье на протяжении купального сезона 2015 года и План действий по предупреждению и ликвидации пожаров в зеленых зонах гг. Лисичанска, Новодружеска, Приволье в пожароопасный период 2015 года.

      • Татьяна Бабич: основными качествами работников Красного Креста является человечность и доброта

       Вчера, 2 июня, в Лисичанском городском совете состоялась отчетно-выборная конференция городской организации Общества Красного Креста (ОКК). В мероприятии приняли участие заместитель городского головы Максим Головнев, руководители и сотрудники структурных подразделений Лисичанского городского совета, органов государственной власти, предприятий города всех форм собственности, вице-президент Национального Общества Красного Креста Украины, председатель областной организации Ольга Кудаева.

       Согласно установленной норме представительства на городскую отчетно-выборочную конференцию Общества Красного Креста избрано 117 делегатов.

      • Акценты дня № 21 (видео)

       Выпуск № 21 от 6.06.2012 г.

        • День защиты детей в Лисичанске.
        • Танцуют все. Юбилей «Юнлиса».
        • «Фармация» радует жителей г. Кременная.
        • Колбасный праздник.

       ТРК «Акцент»

      • Актуальное интервью (цифровое телевидение)

       Цифровое телевидение: кто имеет право на получение бесплатного тюнера и о механизме получения тюнера для просмотра цифрового ТВ (заместитель начальника УТСЗН Лисичанского горсовета Юлиана Гасанбекова).

      • Акценты. Итоги недели № 22 (видео)

       • Выпуск № 22 от 15.06.2012 г.
       • Вандализм на объектах горводоканала.
       • Асфальтирование: работа над ошибками.
       • В школах устанавливают новые окна.
       • Отдых детей в пришкольных лагерях.
       • Пресс-тур в Польшу.
       • День медработника.
       • Матери-героини получили заслуженные награды.

      • Акценты. Итоги недели № 21 (видео)

       Выпуск № 21 от 8.06.2012 г.

        • С.Дунаев подписал Договор о сотрудничестве с г. Первомайск.
        • Экологическая конференция в Лисичанске.
        • На стадионе «Шахтёр» прошло шоу каскадёров.
        • В школе № 28 приступила к работе волонтёр Корпуса Мира.

       ТРК «Акцент»

      • Акценты. Итоги недели № 22 (видео)

       • Выпуск № 22 от 14.06 2013 г.
       • Торжественные мероприятия ко Дню медика.
       • Диалог общественных активистов и городской власти.
       • Новое оборудование на «Пролетарии».
       • Кабины для судов от лисичанского стеклозавода.
       • Встреча нардепа с коллективом «СВЗ».
       • Выставка работ Евдокии и Инны Гудковских.

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • Міжнародний фестиваль "Південні маски 2015"

       З 5 по 15 червня у місті Миколаїв відбувся Х відкритий Міжнародний фестиваль молодіжних театрів «Південні маски 2015». В цьому році у фестивалі прийняли участь 37 театральних колективів з міст Миколаїв, Одеса, Київ, Харків, Вінниця, Чернігів, Львів, а також колективи з Польщі. Луганську область на фестивалі представляла зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» ПК ім. В.І. Леніна.

      • Благодійна вистава для дітей "Кицик-Мицик" відбулась у Лисичанську

       6 червня в глядацькому залі Центра позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулась благодійна вистава для дітей «Кицик-Мицик» Черкаського академічного театру ляльок.

       Увазі маленьких глядачів була представлена вистава про неймовірні та веселі пригоди мишенятка Мицика та його друга кота Кицика. Діти із задоволенням дивилися виставу, аплодували і сміялися.

       Відділ культури Лисичанської міської ради

      • Лисичанськ відвідала Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г.І. Майбороди

       13 червня м. Лисичанськ відвідала Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г.І. Майбороди. Концерт відбувся у приміщенні Центра позашкільної роботи зі школярами та молоддю.

       Національна заслужена капела бандуристів – це унікальне явище культурної спадщини українського народу, яка заснована ще в далекому1918 році. Основою репертуару капели служать українські народні пісні, колядкі та щедрівки. Хоровий спів у супроводі ніжного сріблястого тембру бандур, театралізація кожної пісні створюють незабутнє враження, полонять серця і душі всіх, хто хоч раз доторкнувся до джерел української пісні у виконанні Національної заслуженої капели бандуристів України.

      • Міжнародний День друзів

       9 червня біля Палацу культури ім. В.І. Леніна відбулась розважально-пізнавальна програма «Друг — яке чудове слово», присвячена Всесвітньому Дню друзів.

       Для малюків були організовані командні ігри, естафети та танцювальні розминки.

       Закінчилась розважальна програма дружнім флешмобом.

       Діти залишились з гарними враженнями та отримали задоволення від проведеного часу.

       Відділ культури Лисичанської міської ради

      • Лисичанськ посів друге місце в обласному фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності

       6 червня під час урочистостей з нагоди 77-ї річниці утворення Луганської області підведені підсумки обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності «Луганщина – світанок України», який відбувся у березні. За підсумками фестивалю м. Лисичанськ посіло 2 місце та нагороджено дипломом за вагомий внесок у розвиток української культурної самобутності, відродження національної самосвідомості, підтримку та розвиток різножанрового мистецтва Луганської області.

       Відділ культури висловлює подяку усім творчим колективам, майстрам декоративно-ужиткового мистецтва, керівникам закладів культури за підготовку та проведення звітного концерту, високу виконавську майстерність, якісну реалізацію творчих задумів, відданість своїй справі.

       Відділ культури Лисичанської міської ради

      • "Луганщина - це Україна"

       6 червня майстри декоративно-ужиткового мистецтва та учасники художньої самодіяльності міста взяли участь в урочистостях з нагоди 77-ї річниці утворення Луганської області, які проходили у Сєвєродонецьку.

       Лисичанськ, як і інші міста та райони Луганської області, представив свої роботи у “місті майстрів”, що розташувалося на центральній площі.

      • В Лисичанську відбулась зустріч з відомою українською письменницею Світланою Талан

       4 червня у приміщенні Лисичанського міського краєзнавчого музею за підтримки громадських організацій «Відродження Сходу» та «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» відбулась благодійна творча зустріч жителів Лисичанська з відомою українською письменницею, членом Національної спілки письменників України Світланою Талан.

      • У Лисичанську відбувся звітний концерт художньої самодіяльності

       29 травня в ПК ім. В.І. Леніна відбувся звітний концерт колективів художньої самодіяльності «Зоряний розсип».

       В концерті прийняли участь усі творчі колективи та солісти палацу культури ім. В.І. Леніна. Гостей зустрічали учасники зразкової дитячої театральної студії «Арлекін». Запальним флешмобом святковий концерт продовжили хореографічний колектив «Арт-Денс».

      • У Лисичанську відбувся регіональний турнір з бальних танців

       31 травня в концертному залі Палацу культури ім. В.І. Леніна відбувся традиційний щорічний регіональний турнір з бальних танців «Восходящая звездочка-2015», в якому прийняли участь колективи з різних міст Луганської області, а саме: зразковий колектив бального танцю «Юнліс» (м. Лисичанськ), колективи бального танцю «Еврика» та «Престиж» (м. Сєвєродонецьк), колектив бального танцю «Олером» (м. Сватове), колектив бального танцю «Нараяна» (м. Артемівськ) та інші.

      • "Kramatorsk - Вellydance - city - 2015"

       Під такою назвою 24 травня в м. Краматорськ відбувся Всеукраїнський рейтинговий фестиваль східного танцю, в якому прийняли участь учасники студії східного танцю «Атлантіс»: Олена Карпова, Анастасія Ремігайло, Карина Ткаченко, Олександра Куриленко. За підсумками змагань наші танцівниці зайняли 9 призових місць, а саме: чотири перших, чотири — других та одне третє місця.

       Відділ культури Лисичанської міської ради

      • Подпишись на газету в редакции "Новый путь" - выиграй приз!

       В пятницу 26 июня — последний день подписки на второе полугодие 2015 г.
       Все, кто в этот день придет в редакцию газеты «Новый путь» с 9.00 до 15.00 и оформит подписку на «НП» до конца года, примут участие в беспроигрышной лотерее.
       Стоимость подписки — 60 грн.(+ 1 грн. за услугу оформления).
       Справки по тел.: 7-36-65,7-35-02.

       Редакция газеты «Новый путь»

      • До уваги вимушених переселенців

       Всесвітня продовольча програма ООН та АДРА Україна розпочинають реалізацію проекту з надання ваучерів вимушеним переселенцям для придбання продуктів харчування в Луганській області. Ваучери можна буде отоварити в мережі магазинів «Брусничка». Запрошуємо для отримання ваучерів ВПО, які проживають в м. Лисичанськ. Ваучери можна буде отримати з 22.06.2015 по 26.06.2015 в місті Сєвєродонецьк (Льодовий Палац з 10-00 до 16.00).

       Критерії відбору на проект:

      • Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України інформує

       В рамках реалізації державної програми підтримки населення (власників індивідуальних будинків, ОСББ та ЖБК) до впровадження енергоефектшших заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 231 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 і від 17 жовтня 2011 р. № 1056», Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України розроблено енергоефективний калькулятор (економічний калькулятор встановлення нового котла).

      • До уваги юридичних осіб, політичних партій, інших об’єднань громадян

       Юридичні особи, політичні партії, інші об’єднання громадян, зареєстровані на день набрання чинності Закону України № 317-УІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», у разі порушення його вимог зобов’язані протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом привести свої установчі документи у відповідність із вимогами цього Закону.

      • Змінено номер гарячої лінії Держгеокадастру та графік її роботи

       Відтепер гаряча лінія працює щоденно крім вихідних та святкових днів з 8.00 до 20.00 за номером 0 800 300 808 (дзвінки ці стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні).

       Управління Держземагентства у м.Лисичанську

      • Луганський обласний військовий ліцей "Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії" запрошує на навчання

       До кадетського корпусу приймаються юнаки, які закінчили 9 класів, фізично здорові та не мають оцінок початкового рівня.

       Абітурієнти надають до приймальної комісії наступні документи:

       — копію свідоцтва про народження;

      • Підстави відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

       Власникам землі та землекористувачам відшкодовуються збитки, заподіяні внаслідок:

       а) вилучення (викупу) сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників для потреб, не пов’язаних із сільськогосподарським і лісогосподарським виробництвом;

       б) тимчасового зайняття сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників для інших видів використання;

       в) встановлення обмежень щодо використання земельних ділянок;

      • До уваги мешканців міста Лисичанська

       Управління власності Лисичанської міської ради повідомляє, що станом на 01.06.2015 року для передачі в оренду є тимчасово вільні нежитлові приміщення за адресами:

       -м.Лисичанськ, вул.Карбишева, 1-ж, площею 103,1 кв.м.

       -м.Лисичанськ, вул.Карбишева, 1-з, площею 170,6 кв.м.

       -м.Лисичанськ, вул.П.Морозова, 50, площею 80,8 кв.м.

      • Справи міські (01.06.2013 р. відео)

       Аппаратное совещание

      • 9 июня с 08:00 до 18:00 будет прекращена подача воды в центральную часть Лисичанска

       9 июня с 08:00 до 18:00 будет прекращена подача воды в центральную часть города Лисичанска, города Новодружеск и Приволье, а также поселок Шипилова.

       В связи с проведением ремонтных работ по воздушной линии электропередач 35 кВ «Ямы-соль» будет обесточена ПС «Белогоровская — 35/6 кВ».

      • Акценты. Итоги недели № 20 (видео)

       Выпуск № 20 от 31.05 2013 г.

       • Прием граждан прокурором Луганской области
       • Радужное знамение при установке купола на Свято-Илиинский храм
       • Сергей Дунаев принял участие в сессии Первомайского горсовета
       • Операция «Автобус-2013» в Лисичанске
       • «Мобильные» мошенники
       • Концерт под открытым небом (ДК им. Ленина)

        

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • Управління Держземагентства у м. Лисичанську інформує

       Відповідальність органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за видання актів, які порушують права власників земельних ділянок

       1. У разі видання органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування акта, яким порушуються права особи щодо володіння, користування чи розпорядження належною їй земельною ділянкою, такий акт визнається недійсним.

      • Щодо довгострокових пільгових кредитів населенню за програмою "Власний дім"

       «Обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» надає державні довгострокові пільгові кредити населенню за програмою «Власний дім».

       БАЗОВІ ВИМОГИ ДО ПОЗИЧАЛЬНИКА:

       — громадянство України. Проживання в населених пунктах Луганської області, підконтрольних Українській владі;

       — трудова зайнятість з можливістю офіційного підтвердження доходів за попередні 12 місяців, або пенсійне забезпечення.

       НАПРЯМКИ КРЕДИТУВАННЯ ТА РОЗМІР КРЕДИТУ:

      • Відповідальність органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за порушення права власності на землю

       1. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування без рішення суду не мають права втручатись у здійснення власником повноважень щодо володіння, користування і розпорядження належною йому земельною ділянкою або встановлювати непередбачені законодавчими актами додаткові обов’язки чи обмеження.

       Стаття 154 ЗК України спрямована на забезпечення власнику земельної ділянки встановленої Конституцією України гарантії щодо юридичної самостійності у здійсненні прав володіння, користування і розпорядження земельною ділянкою.

      • Акценты дня № 22 (видео)

       Выпуск № 22 от 30.05 2013 г.

       • В Лисичанске отметили День пограничника
       • Последний звонок в Кременской школе-интернате
       • В университете третьего поколения – первый выпуск
       • Лисичанскому педколледжу – 75
      • Анонс культурних тв спортивних заходів з 27 червня по 3 липня

       27 червня

       • — о 10.00 бібліотека-філія для дітей № 7 запрошує на патріотичну годину «Краса країна — моя Україна!»;
       • о 14.00 бібліотека-філія для дітей № 10 запрошує на інформаційно-історичну годину «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо»;
       • о 17.00 на площі біля ПК відбудеться святковий концерт до Дня Конституції України

       28 червня, в День конституції України, мешканців міста запрошуємо:

      • 25 червня - Кінофестиваль "Відкрита ніч"

       Print

      • В Лисичанске состоялась сессия городского совета

       Сегодня, 26 июня, состоялось заседание 69-й очередной сессии Лисичанского городского совета, под председательством секретаря городского совета Татьяны Винник. В сессии приняли участие депутаты городского совета, руководители управлений, отделов и служб органов местного самоуправления, руководители коммунальных предприятий, члены инициативной группы.

       По уже сложившейся традиции присутствующие поздравили своих коллег Игоря Кирсанова и Леонида Вихрицкого с днем рожденья. С пожеланиями крепкого здоровья, мирного неба, удачи и исполнения желаний Татьяна Винник вручила именинникам цветы.

      • Мешканці міст Лисичанськ, Новордужеськ, Привілля долучайтесь до акціі "Квітуча Луганщина"!

       24-25 червня поточного року Луганська облдержадміністрація організовує проведення першої обласної екологічної акції «Квітуча Луганщина».

       Лисичанська міська рада пропонує підприємствам, установам, організаціям та мешканцям долучитись до акції та забезпечити впорядкування зелених зон та квітників нашого міста.

       Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

      • В Лисичанске зарегистрирована Народная муниципальная дружина

       Сегодня, 17 июня, в ходе заседания исполкома Лисичанского городского совета было принято решение о регистрации общественного формирования по охране общественного порядка в г. Лисичанске «Народная муниципальная дружина».

       Как отметил один из инициаторов общественного формирования, члены дружины будут патрулировать улицы нашего города совместно с нарядами патрульно-постовой службы с целью не допустить нарушения общественного порядка. Такая совместная работа общественности с сотрудниками милиции по обеспечению общественного порядка будет намного эффективнее, чем работа, проводимая ранее.

      • План общегородских культурно-массовых и спортивных мероприятий, посвященных Дню молодежи, Дню Конституции Украины

       23 июня в 10.00 на стадионе «Шахтер» состоится матч-встреча по футболу, приуроченный Дню молодежи.

       24 июня в 14.00 в большом зале Лисичанского городского совета состоится празднично-торжественное мероприятие, посвященное Дню Конституции Украины.

       26 июня приглашаем жителей города принять участие в следующих мероприятиях:

       • с 14.00 до 15.30 — в велопробеге по улицам города (сбор участников на перекрестке улиц им. Сосюры и Первомайской). По окончанию велопробега участникам будет предложена полевая каша;
       • Депутаты Лисичанского горсовета провели внеочередную сессию

        Вчера, 11 июня, в большом зале заседаний исполкома состоялась внеочередная сессия Лисичанского городского совета. Провела сессию секретарь Лисичанского городского совета Татьяна Винник. В заседании приняли участие представители инициативной группы города Лисичанска, депутат областного совета Владимир Марченко, представители городских общественных организаций и средств массовой информации.

       • Анонс культурних та спортивних заходів з 20 по 26 червня

        З 21 по 30 червня запрошуємо відвідати:

        • — книжкову виставку «Конституція: минуле і сьогодення» у центральній бібліотеці;
        • — тематичну виставку із фондів музею та архівного відділу Лисичанської міської ради «Конституція — оберіг нашої державності» та виставка значків «Геральдика Донбасу» в Лисичанському міському краєзнавчому музеї.

        22 червня відбудуться наступні заходи:

        • о 10.00 біля ПК «Діамант» — акція «Свіча пам’яті»;
        • На заседании исполкома

         На очередном заседании исполнительного комитета Лисичанского городского совета,  члены исполкома рассмотрели ряд вопросов, касающихся жизнедеятельности города. В частности, речь шла  об обеспечении аптечной сети города медикаментами.

         Заместитель Лисичанского городского головы Максим Головнев проинформировал о ситуации, сложившейся на сегодняшний день в данной отрасли:

         -  Аптеки города работают в обычном режиме. Поставка препаратов осуществляется два раза в неделю.  Основным крупным  реализатором  медикаментов  на рынке Лисичанска является торговая сеть «Фармация», которая способна  обеспечить  в полном объеме потребности лисичан.

         На заседании были заслушаны руководители аптечных сетей «Сана», «Элефант» и «Фармация», которые заверили членов исполкома в том, что они делают все для стабильной работы данных структур. Заведующий центральной городской аптекой  № 43 г. Лисичанска  коммунального предприятия «Луганская областная «Фармации»  Геннадий Горбенко  рассказал, что все аптеки «Фармации» работают  полный рабочий день, произведен запас медикаментов  на 7 млн. грн.

         - Если нет в продаже какого-либо препарата, то мы предлагаем клиенту его аналог, -  сказал Геннадий Иванович.  На случай неординарной ситуации мы готовы открыть собственное инфузионное производство.

        • ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ ЛУГАНЩИНИ!

         16 червня 2016 року об 10.00 в Сєвєродонецькому міському Палаці культури відбудеться ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОРУМ ОСББ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ БУДИНОК МАЙБУТНЬОГО».

         У заході приймуть участь керівництво області, виконавча дирекція та муніципалітети Луганського регіонального відділення Асоціації міст України, керівники структурних підрозділів ЛОВЦА, районних державних адміністрацій, районних рад, органів місцевого самоврядування, підприємств, громадських організацій та інших організацій.

        • Совещание в исполкоме горсовета

          Сегодня,  3 июня,  в малом зале заседаний исполкома состоялось совещание руководителей предприятий по вопросу подготовки защитных сооружений, находящихся на балансе предприятий Лисичанска, Новодружеска и Приволья. В совещании приняли участие секретарь Лисичанского городского совета Татьяна Винник,  заместитель Лисичанского городского головы Олег Голуб и начальник УЖКХ Игорь Корякин.

         Поставлены задачи. О проделанной работе будет доложено начальнику УЖКХ И.В.Корякину.

         Адреса защитных сооружений, подготовленных к использованию по назначению,  будут сообщены дополнительно.

        • Он-лайн виставка архівного відділу Лисичанської міської ради до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

         До 22 червня — Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні архівний відділ Лисичанської міської ради підготував он-лайн виставку із документів довідково-інформаційного фонду та фонду № 1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет».

         Зображення №№ 1–4: ДІФ; Книга пам’яті України: Луганська область, том 15;

         Зображення №№ 5–9: ДІФ; Книга скорботи України: Луганська область, том 1;

         Зображення №№ 10–13: ДІФ; Списки мирних мешканців мм. Лисичанська, Новодружеська, Привілля, які загинули у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.;

         Зображення №№ 14–16: ДІФ; Списки загиблих воїнів під час Великої Вітчизняної війни, які були призвані Лисичанським військовим комісаріатом (комп’ютерні роздруківки Центральних військових архівів), т. 3, т. 5;

         Зображення №№ 17–20: Ф. № 1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет», опис № 1-П справ постійного зберігання за 1956-2002 роки, справи №№ 810, 813.

         Фото (20 шт.) у фотогалереї

        • Даниил Боснюк стал победителем чемпионата Украины по бадминтону

         С 23 по 27 июня в г. Днепропетровске проходил чемпионат Украины по бадминтону среди юношей и девушек 2000 г.р. и младше, в котором приняли участие более 200 спортсменов из всех областей Украины.

         Воспитанник Лисичанской городской ДЮСШ Даниил Боснюк стал победителем в 3-х категориях: одиночной, парной и смешанной.

         Победитель награжден Кубками, медалями и грамотами.

        • Избран новый секретарь Лисичанского городского совета

             Секретарь городского совета 

           

         29 мая в связи со сложившейся сложной социально-политической обстановкой в городе Лисичанске  была созвана внеочередная сессия Лисичанского городского совета.  В связи  с досрочным прекращением полномочий секретаря Лисичанского городского  совета Михаила Власова на эту должность была избрана депутат Лисичанского городского совета от Компартии Украины Татьяна Винник.

          

        • 23 червня - засідання чергової 11-ї сесії Лисичанської міської ради

         23 червня 2016 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради відбудеться засідання чергової одинадцятої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання.

         На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

         1. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 р.

         2. Про підсумки роботи комунальних підприємств та установ міста в опалювальний період 2015-2016 рр. та затвердження заходів щодо своєчасної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр.

        • В Лисичанске прошли показательные выступления по Айкидо

         20 июня в спортивных группах Айкидо прошли показательные выступления, приуроченные к празднованию Дня Конституции Украины.

         Дети различных возрастных категорий выполняли программу из техник в трех положениях: сувари ваза — кокью хо, ханмихантача ваза-кокьюнаге, и тачи ваза — икё, а также показали степень владения страховками и перемещением для своих родителей и приглашенных.

        • Лисичанські спорстмени прийняли участь у Відкритому Чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное

         З 1 по 15 червня в м. Ковель відбувся Відкритий Чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат 1999-2000 та 2001-2002 рр. народження. В змаганнях прийняли участь 565 спортсменів у складі 31 команди.

         Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ посіли 28 загальнокомандне місце. Наші спортсмени прийняли участь в наступних дисциплінах змагань:

        • Акценты дня № 23 (видео)

         • Выпуск № 23 от 05.06 2013 г.
         • Школьные выпускные-2013.
         • Общество Красного Креста Украины — 95 лет милосердия.
         • Установка детских площадок в регионе.
         • Благотворительный пейнтбольный турнир.
         • День защиты детей в Лисичанске.
         •  
        • Наші спортсмени взяли участь у Кубку Луганської області зі спортивної гімнастики

         З 11 по 13 червня в місті Сєвєродонецьк відбувся Кубок Луганської області зі спортивної гімнастики серед дорослих по програмі МС, в якому прийняли участь команди з міст: Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна.

         Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ зайняли наступні місця:

         по програмі МС:

         — Вікторія Усцова — ІІІ-місце;

         по програмі КМС:

         — Аліна Чепєлєва — ІІІ-місце;

        • Акценты. Итоги недели № 21 (видео)

         Выпуск № 21 от 07.06 2013 г.

         • Презентация внутриобластной программы кооперации.
         • Ремонт насосной станции «Лесная дача».
         • В Лисичанске орудовала банда подростков-грабителей.
         • Всеукраинской организации инвалидов по зрению — 80 лет.
         • Майданс в УВК «Гарант».

          

        • На Всеукраїнському турнірі із дзюдо наші спортсмени здобули призові місця

         З 6 по 10 червня в м. Очаків відбувся Всеукраїнський турнір із дзюдо «Пам’ять» серед юнаків та дівчат до 15 років, у якому прийняли участь 150 учасників з 6 областей України. Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ посіли наступні місця:

         І-місце:

         — Володимир Сєчкарьов — до 35 кг;

         — Ілля Парамонов — до 60 кг;

         ІІ-місце:

         — Маргарита Птушка — до 60 кг;

        • Акценты дня № 24 (видео)

         Выпуск № 24 от 12.06 2013 г.

         • Ремонт магистральных трубопроводов.
         • «Мертвая» вода: в каких водоемах Лисичанска опасно купаться.
         • Трижды два: у лисичанки родилась третья двойня.

          

         По материалам сайта ТРК «Акцент»

        • 11 червня - Регіональний турнір зі спортивних бальних танців

         11 червня о 10.00 в Лисичанському міському ПК відбудеться Регіональний турнір зі спортивних бальних танців "Восходящая звездочка". 

        • Наші спортсмени здобули призові місця на Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо

         З 3 по 5 червня  в м. Очаків відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Слава» серед юнаків та дівчат до 15 років, у якому прийняли участь 150 учасників з 6 областей України. Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ зайняли наступні місця:

         І-місце:

         - Володимир Сєчкарьов – до 38 кг;

         - Маргарита Птушка – до 59 кг;

         - Ілля Парамонов – до 59 кг.

        • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

         У неділю, 12 червня 2016 року, о 17.00 біля кінотеатру «Дружба» відбудеться концертна програма за участю українських виконавців під гаслом «Єдина Соборна Україна», присвячена 20-й річниці Конституції України.

         Заходи відбудуться з ініціативи міністра внутрішніх справ України та при підтримці Головного Управління Національної поліції в Луганській області.

         Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.

        • Відбулась Спартакіада серед працівників державної служби та посадових осіб місцевого самоврядування

         13 червня в м. Кремінна відбулись зональні змагання в рамках Спартакіади Луганської області серед працівників державної служби та посадових осіб місцевого самоврядування, в яких прийняли участь команди з міст: Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, а також Попаснянського, Кремінського та Сватівського районів.

         За підсумками змагань наші спортсмени посіли наступні місця:

         — волейбол —ІІ місце (Ігор Ганьшин, Олександр Некрасов, Віктор Погорєлов, Антоніна Рєпка, Михайло Мельник, Віктор Курдюков, Ванда Подолюх);

         — настільний теніс —ІV місце(чоловіки: Максим Соловей — V місце, жінки: Ольга П’яткова — V місце);

        • Акценты дня № 26 (видео)

         Выпуск № 26 от 26.06.2013г.

         • Замена Белогоровского водовода.
         • Сезон-2013 в лагере «Восход».
         • Детская площадка своими руками.

          

         По материалам сайта ТРК «Акцент»

        • Лисичанські самбісти стали переможцями чемпіонату України

         З 29 травня по 1 червня в с. Кароліно-Бугаз відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат до 15 років, у якому прийняли участь більш ніж 400 учасників з 22 регіонів України. Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ зайняли наступні місця:

         І-місце:

         —Мирослава Савченко — до 47 кг;

         — Ілля Парамонов — до 59 кг;

         ІІ-місце:

         — Маргарита Птушка — до 59 кг.

        • Акценты дня № 25 (видео)

         • Выпуск № 25 от 19.06.2013г.
         • Внеочередная сессия горсовета.
         • Новые правила вызова «Скорой помощи».
         • ЧП на лисичанском рынке.

          

         По материалам сайта ТРК «Акцент»

        • Щодо безкоштовного оздоровлення дітей з багатодітних сімей в профільних санаторіях України

         Одним із напрямків роботи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради є створення сприятливих умов для повноцінного соціального, культурного, морально — психологічного і духовного розвитку сім’ї; підтримка соціально — незахищених та багатодітних сімей, організація оздоровлення дітей соціально незахищених категорій.

         У зв’язку з цим відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради повідомляє, що міська дитяча лікарня має можливість достатньої кількості путівок для безкоштовного оздоровлення дітей з багатодітних сімей в профільних санаторіях краєвидних міст України: Одеса, Бердянськ, Яремча, Трускавець.

        • Лисичанські футболісти стали бронзовими призерами етапу Чемпіонату Луганської області

         31 травня у Сєвєродонецьку відбувся етап Чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2001-2002 р.р. народження, в якому взяли участь команди з Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжного. За підсумками змагань лисичанська команда зайняла ІІІ місце. Підготував спортсменів Микола Кравець.

         Відділ з питань сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

        • Акценты. Итоги недели № 23 (видео)

         • Выпуск № 23 от 21.06.2013г.
         • 22 июня. Траурные мероприятия.
         • Фестиваль к юбилею освобождения Лисичанска.
         • Инициатива против курения в общественных местах.
         • В Лисичанске ограбили пенсионерку.
         • Соревнования санпостов предприятий.

          

         По материалам сайта ТРК «Акцент»

        • Поддержим нашего земляка Дениса Соболева

         Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье.

         Наш земляк, выпускник Лисичанской многопрофильной гимназии, студент Киевского Национального университета им. Т. Шевченко, выпускник программы «Интершкола» 2015-2016 года Денис Соболев защищает свой дипломный проект. Теперь слово за зрителями.

         Предлагаем посмотреть и оценить его дипломную работу «Савант» на сайте http://inter.ua/ или переходя по следующей ссылке «Савант».

         На сайте http://inter.ua/ в рамках фестиваля «Интерфильмфест» представлены три работы молодого, начинающего режиссера Дениса Соболева и его команды, которые также представлены для голосования:

         1. Love happens — Інтерфільмфест — 2016

         2. Дорога додому — Інтерфільмфест — 2016

         3. Рушковський. Людина поза часом — Інтерфільмфест — 2016

         Давайте поддержим своими голосами нашего земляка!

        • У Лисичанську відбувся Чемпіонат міста з класичного пауерліфтінгу

         30 травня у Лисичанську відбувся Чемпіонат міста з класичного пауерліфтінгу серед юнаків та юніорів, у якому взяли участь 30 спортсменів.

         За підсумками змагань перші місця зайняли:

         - Богдан Гетьман (до 59 кг);

         - Владислав Момот (до 66 кг);

         - Олександр Кобзарь (до 66 кг (юніори);

        • 10 июня - Фестиваль мастер-классов

         Лисичанский центр научно-технического творчества учащейся молодежи (СЮТ) приглашает всех желающих принять участие в Фестивале мастер-классов, который состоится 10 июня в 16.00 возле «Максим-парка».

         Мастер-классы проводят педагоги-мастера ЛЦНТТУМ. Вы научитесь делать сувениры из соленого теста, освоите технику канзаши, сделаете для себя или для близких народный оберег-мотанку, вас увлечет яркий водоворот народной писанки. А еще откроете для себя скрапбукинг, научитесь делать птиц из обыкновенной веревки. Попробуете свои силы в изготовлении и запуске самолетов, интересных сувениров из дерева.

        • Анонс культурних та спортивних заходів з 6 по 12 червня (оновлено)

         6 червня

         об 11.00 в бібліотеці-філії для дітей № 10 відбудеться природознавчий експрес «Нащадкам — квітучу землю»;

         о 15.00 в бібліотеці-філії № 3 відбудеться презентація творчого портрету «Сторінками біографії Іванна Миколайчука».

        • Програма святкових заходів до 78-ї річниці утворення Луганської області "ЛУГАНЩИНА - ЦЕ УКРАЇНА"

         04 червня 2016 року на площі Перемоги у місті Сєвєродонецьк відбудуться святкові заходи, присвячені відзначенню 78-річниці від дня утворення Луганської області.

         Святкові заходи розпочинаються о 7:00 святковим ярмарком на майданчику біля Льодового палацу спорту.

         О 12:00 у Льодовому палаці спорту відбудеться турнір зі змішаних єдиноборств «Територія сили».

        • Своєчасне звернення до лікаря рятує життя!

         Головним джерелом розповсюдження сказу є лисиці, вовки, єнотовидні собаки, борсуки, куниці, ласки, тхорі, коти і т.п.

         Поява диких тварин у населених пунктах, особливо вдень — одна з характерних ознак захворювання їх на сказ. У них відсутній страх перед людиною. Особливо небезпечно, коли тварина лащиться, веде себе як свійська, а зовнішні прояви хвороби ще відсутні. Хворого хижака треба вбити і негайно сповістити у найближчу ветеринарну установу. Фахівці заберуть труп для дослідження на сказ. Забороняється брати хворих у руки, знімати з них шкуру: на шерсті може бути збудник вірусу сказу.

        • Вода ошибок не прощает

         Для большинства людей слово «лето» ассоциируется с плаванием, купанием, нырянием и другими развлечениями на воде.

         Все мы знаем, что вода чудодейственный способ оздоровления организма. Купание дает человеку физическое и моральное удовлетворение, помогает избавиться от стрессов. Но, к сожалению, для некоторых отдых возле воды заканчивается трагедией. Несчастные случаи чаще всего случаются при нарушении правил безопасности на воде. Вода всегда была для человека зоной повышенной опасности.

        • Про стан заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах Лисичанська

         Проблема несвоєчасної виплати заробітної плати – одна з найгостріших та найболючіших соціальних проблем, яка до цього часу на жаль не розв`язана.

         Так, загальна сума невиплаченої заробітної плати по підприємствах м. Лисичанська, охоплених статистичним спостереженням, на 01.06.2010 року становить 21005,9 тис. грн., з них 53,6% боргу утворено на економічно активних підприємствах, 46,3% припадає на підприємства-банкрути та 0,1% - на економічно неактивні підприємства. Про це повідомляє управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради.

        • Анонс культурних та спортивних заходів з 29 червня по 04 липня

         29 червня почне працювати виставка-роздум «У зоні насильства» у межах роботи програми протидії торгівлі людьми та тендерної рівності у бібліотеці-філії № 5.

         01 липня у центральній бібліотеці міста почнуть працювати виставка-роздум «Україна – сторінки історії» у межах святкування 20-ї річниці прийняття Декларації про Державний суверенітет України та виставка-перегляд «Автограф на епосі: біля джерел легенди» у межах святкування 75-ї річниці Стаханівського руху.

         02 липня о 18:00 у межах міського фестивалю концертно-розважальних програм «Зірки літніх ночей» на площі біля ПК ім. В.М. Сосюри відбудеться конкурсно-розважальна програма «Час веселых затей».

         03 липня о 18:00 на стадіоні «Шахтар» у рамках Чемпіонату області з футболу зустрічатимуться ФК «Лисичанськ» та ФК «Попасна»

         04 липня о 19:00 відбудеться музична ігрова розважальна програма, що проходитиме у межах міського фестивалю концертно-розважальних програм «Зірки літніх ночей» на площі ПК ім. В.І. Леніна.

         Окрім того, 2 та 3 липня заплановано проведення туристичного зльоту серед команд трудових колективів (міська водна станція).

        • Фоторепортаж

         27 июня в Максим-парке прошли городские мероприятия, посвященные Дню молодежи и Дню Конституции Украины.

          

        • Поздравляем победителей!

         Вчера, 29 июня, в г. Луганске состоялась игра Чемпионата области по футболу среди команд «Заря – 2» (г. Луганск) и ФК «Лисичанск». По итогам встречи, со счетом 6:1 наша команда одержала победу. Поздравляем победителей!

         В июне финишировала зональная областная Спартакиада студентов высших учебных заведений 1-2 уровней аккредитации города Лисичанска за 2009-2010 учебный год. В соревнованиях по таким видам спорта, как волейбол, баскетбол, мини-футбол, шахматы, настольный теннис и легкая атлетика приняли участие Лисичанские горный техникум – ЛГТ, медицинское училище – ЛМУ, педагогический колледж – ЛПК и нефтехимический техникум – ЛНХТ.

        • Берегите зеленые зоны города от пожара!

         Сейчас установилась очень жаркая погода. Жители городов на выходные, да и в будние дни отправляются в зеленые зоны на отдых.

         Одно из ценнейших богатств нашей планеты — это зеленые насаждения. Деревья, образно говоря, являются этой зеленой фабрикой, которая восстанавливает живительную силу воздуха. Мы должны быть благодарны удивительной способности зеленых насаждений поглощать отработанные газы и выделять при этом кислород.

        • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати у Лисичанську

         altЗа оперативними даними щомісячного моніторингу станом на 01.06.2011 року загальна сума заборгованості із заробітної плати в м. Лисичанську у порівнянні з попереднім місяцем зменшилася на 727,5 тис. грн., або на 5,1% і становила 13505,6 тис. грн.

         Всього протягом січня-травня поточного року борги з виплати заробітної плати на підприємствах міста скоротились на 3083,8 тис. грн. або 18,6%.

        • Чтоб прикольным было лето, посети все части света

         В Лисичанске открылись загородные детские оздоровительные лагеря «Восход» ЗАО «Лисичанский стеклозавод «Пролетарий» и «Приволье» ОАО «Лисичанскуголь», несмотря на многочисленные трудности в работе этих предприятий.

         Сегодня хочется более подробно рассказать о ДОЛ «Приволье», директор в котором Григорьева Алла Ивановна. На протяжении нескольких лет подряд Алла Ивановна с огромной ответственностью подходит к выполнению своих обязанностей и решению вопросов, связанных с организацией досуга и питания детей, санитарного и эстетического состояния лагеря и других не менее важных вопросов. Вместе с ней ни один год работают Елена Алексеевна Панова – методист лагеря и Александр Николаевич Кустов – старший воспитатель, а также высококвалифицированные педагоги.

        • Влияние солнца не всегда полезно

         Солнечные лучи благотворно влияют на наше физическое и психическое здоровье: солнце лечит много кожных заболеваний, улучшает стояние волос, ногтей, зубов и костей, поднимает настроение, придает заряд бодрости, позволяет чувствовать себя молодыми, сильными и счастливыми.

         Но, при длительном пребывании на солнце можно получить тепловой и солнечный удары.

         Тепловой и солнечный удар — это состояния, возникающие в результате значительного перегревания организма человека, при котором происходит тяжелое поражение нервной системы и ее важнейших центров головного мозга. Это происходит в тех случаях, когда затрудняется отдача тепла, поступающего в организм извне и образующегося в самом организме.

        • Вокальный ансамбль «Обрий» награжден дипломом и медалью Михаила Матусовского

         9 июня состоялась церемония награждения победителей областного конкурса «Человек года», который проводит Луганский областной благотворительный фонд поддержки региональных инициатив, отмечая, таким образом, вклад в развитие региона самых достойных из земляков.

         В номинации «За особый вклад в развитие культуры и искусства Луганщины» дипломом и медалью Михаила Матусовского был награжден народный мужской вокальный ансамбль «Обрий» (руководитель Борис Малышев) Лисичанского городского Дворца культуры им. В.И. Ленина.

         Отдел культуры Лисичанского городского совета

        • В ПК ім. В.М. Сосюри привітали медпрацівників

         16 червня в глядацькій залі Палацу культури ім. В.М. Сосюри відбувся святковий концерт, присвячений Дню медичного робітника. На свято були запрошені працівники лікарні ПТО № 2. Зі сцени колег привітала кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, головний лікар другої міської поліклініки Шепіленко В.І. Найкращі працівники були нагороджені грамотами. На свято були запрошені також ветерани медичної служби.

         Свої святкові поздоровлення медичним робітникам дарували учасники художньої самодіяльності ПК ім. В.М. Сосюри В. Смирнова, Р. Бовкун, А. Долженко, Н. Апухтіна, вокальний ансамбль «Чарівниця» та інші.

        • Лисичанское КАТП завоевало две золотые награды от Союза национальных бизнес-рейтингов

         Лисичанское коммунальное автотранспортное предприятие заняло высокие позиции в национальных бизнес-рейтингах (НБР) и завоевало два золота среди предприятий Украины по сбору безопасных отходов по показателям «Прибыльность всех активов», а также среди предприятий Луганской области по сумме четырех номинаций финансово-хозяйственной деятельности.

        • 28 июня лисичане отметили День Конституции Украины (фото)

         Вчера, 28 июня, с государственным праздником — Днем Конституции Украины жителей города поздравили участники художественной самодеятельности Дворцов культуры города.

         Давно замечено психологами, что при звуках украинской мелодии ноги сами бросаются в пляс, а красивое вокальное исполнение поднимает настроение и бодрость духа. Но когда артисты выкладываются самозабвенно, так что у зрителей «мороз по коже», возникает такой эмоциональный подъем, или как сейчас модно говорить: «драйв», что хочется парить в облаках.

        • «Магия Исиды»

         9 июня в музыкальном училище г. Северодонецка состоялся третий региональный фестиваль исполнителей восточного танца «Магия Исиды». В фестивале принимали участие коллективы и исполнители из городов Лисичанск, Северодонецк, Рубежное, Кременная, Алчевск.

         Наш город представлял коллектив студии современного и восточного танца «Атлантис», руководитель Гончарова Ирина Геннадиевна.

         Главная цель фестиваля не состязание, а возможность показать гостям города все разнообразие Востока, стимулировать население быть активными и заниматься спортом. В конце фестиваля всем участникам были вручены грамоты — благодарности за поддержку и участие в фестивале.

         Отдел культуры Лисичанского городского совета

        • День молодежи отметили в Лисичанске (фото)

         В минувшее воскресенье, 26 июня, лисичане отметили День молодежи. Праздничные мероприятия были подготовлены и проведены отделом по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета совместно с компьютерной локальной общегородской сетью LuReNET. По улицам города прошел велопробег, в котором приняли участие 60 велосипедистов из Лисичанска и Северодонецка. По окончанию велопробега участникам была предложена полевая каша.

         Молодежь города поздравил с праздником городской голова Сергей Шилин. «От всей души поздравляю вас с замечательным праздником — Днем молодежи. Этот праздник близок и молодым, и вполне состоявшимся людям, потому что молодость — это не только определенный отрезок жизни, но, прежде всего, состояние души. Молодость — когда чувствуешь в себе огромный резерв творческих сил, строишь смелые планы и веришь, что все намеченное тебе по плечу.

        • Збільшено розміри щомісячної грошової компенсації на дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи

         Шановні громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС!

         Грошова компенсація на дітей, евакуйованих із зони відчуження, дітей, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, і тих, які проживали у зоні безумовного (обов’язкового) відселення з моменту аварії до прийняття постанови про відселення і які не харчуються в їдальнях навчальних закладів, а також за всі дні, коли перелічені особи не відвідували ці заклади, до досягнення ними повноліття виплачується відповідно до постанов КМУ від 08.02.1997 р. № 155 «Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи» ( із змінами, внесеними постановами КМУ від 14.02.2007 р. № 211 та від 13.04.2011 р. № 442) та від 25.05.2011 р. № 533 «Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.1997 р. № 155».

        • Подопечные территориального центра отметили День Конституции Украины

         28 июня в нашей стране отмечается государственный праздник — День Конституции Украины.

         Принятие Конституции стало важным шагом в обеспечении прав человека и содействовало поднятию международного авторитета Украины на мировой арене.

         Накануне 20 годовщины Основного Закона Украины в Лисичанском территориальном центре состоялся праздничный концерт с участием ветеранов войны и труда, пенсионеров и фольклорного ансамбля «Мельничанка».

        • Про проведення робіт в умовах підвищеної температури

         До відома роботодавців!

         Протягом останніх років з настанням високої температури повітря в Україні збільшується кількість нещасних випадків під час проведення газонебезпечних робіт та інших робіт підвищеної небезпеки на підприємствах і організаціях різних галузей.

         З метою попередження виробничого травматизму, який може бути пов’язаний з аномальним підвищенням температури повітря, звертаємо увагу на необхідність вжиття з урахуванням специфіки виробництва невідкладних заходів, щодо забезпечення відповідного рівня безпеки праці під час проведення робіт підвищеної небезпеки, зокрема пов’язаних зі спуском у колодязі, підземні прохідні канали, рекреації, інші водопровідно-каналізаційні системи та споруди, при наявності в робочої зоні небезпечних і шкідливих робочих факторів.

         Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

        • В Лисичанске прошли мероприятия ко Дню Конституции (фото)

         Сегодня, 24 июня, накануне празднования 20-й годовщины со дня принятия Конституции Украины в большом зале Лисичанского городского совета состоялось торжественно-праздничное мероприятие.

         Приветствуя присутствующих, городской голова Сергей Шилин отметил: «Принятие Конституции Украины двадцать лет назад, 28 июня 1996 года, — стало знаменательным моментом в истории нашего государства и дало новый толчок к его дальнейшему развитию. Но конституционные нормы, какими бы передовыми и демократическими они не были, сами по себе не изменят жизнь к лучшему. Поэтому нам всем нужно чувствовать личную ответственность за все, что делается в государстве, поскольку Украина начинается с каждого из нас. И нам по силам построить общество, в котором будут созданные условия для всестороннего развития каждой личности, где господствовали бы гуманизм, демократия, закон, справедливость и высокий уровень жизни человека — все то, что декларирует и гарантирует нам Конституция Украины.

        • Субсидии на приобретение твердого топлива и сжиженного газа

         Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск и Приволье.

         Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета напоминает, что продолжается прием документов на назначение субсидии на приобретение сжиженного газа и твердого печного топлива.

        • Лисичане завоевали две бронзовые медали на Всеукраинском турнире по самбо

         11-13 июня 2010г. в Алчевске состоялся Всеукраинский турнир по борьбе самбо среди младших юношей. В соревнованиях приняли участие более 120 юных спортсменов из Киева, Луганской, Донецкой, Харьковской, Сумской, Днепропетровской, Винницкой областей, а также команда из Абхазии. Об этом сообщает отдел по вопросам физической культуры и спорту Лисичанского городского совета.

         В активе лисичанской команды две награды – бронзовые медали Иннокентия Катина (43кг.) и Даниила Антонова (48кг.).

         Подготовили спортсменов Виктория и Геннадий Тростянские.

        • С днем молодежи!

         Дорогие друзья! От всей души поздравляем вас с замечательным праздником — Днем молодежи. Этот праздник близок и молодым, и вполне состоявшимся людям, потому что молодость — это не только определенный отрезок жизни, но, прежде всего, состояние души. Молодость — когда чувствуешь в себе огромный резерв творческих сил, строишь смелые планы и веришь, что все намеченное тебе по плечу.

         От успешной самореализации каждого молодого человека, от его активной жизненной позиции и деятельного патриотизма зависит успешное будущее нашего родного Лисичанска и Украины в целом. Всегда идите вперед к намеченной цели, не останавливайтесь на достигнутом, не бойтесь трудностей, ответственности и преград — и тогда все у вас получится! Мы верим в вас, в ваши добрые помыслы и пытливый ум.

         Желаем всем, кто молод, успехов в делах и начинаниях. Пусть прекрасное состояние молодости не оставляет вас на протяжении всей жизни! Любви, оптимизма, творческого вдохновения и неуемной силы духа! Пусть вас всегда окружают настоящие преданные друзья, а ваша жизнь будет наполнена светом познания и радостью созидания!

         Городской голова Сергей Шилин, Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

        • З Днем Конституції України!

         Шановні жителі міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! 

         Щиро вітаємо вас із визначним державним святом — Днем Конституції України!

         Двадцять років тому, 28 червня 1996 року, прийняття Конституції стало епохальною віхою в новітній історії молодої суверенної держави та дало новий поштовх до її подальшої розбудови. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

         Але ж конституційні норми, якими б передовими і демократичними вони не були, самі по собі не змінять життя на краще. Тому усім нам потрібно відчувати особисту відповідальність за все, що робиться у державі, оскільки Україна починається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної особистості, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість та забезпечений належний рівень життя людини — все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.

         Упевнені, що запорукою розквіту України є суспільна злагода, громадянське порозуміння, єдність українців та щоденна наполеглива праця, а Конституція завжди залишатиметься гарантією незворотності системних демократичних перетворень у нашій державі.

         Вітаємо всіх, хто вкладає в розбудову рідного міста та України свою працю та інтелект, хто боронить і захищає Батьківщину від ворога, хто примножує її багатства і славу!

         Бажаємо всім миру і злагоди, міцного здоров’я і щастя, родинного затишку і добра, впевненості у світлому і мирному майбутньому, втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Нехай кожен новий день буде сповнений високими здобутками заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни — народовладдя, гуманізму та законності.

         Давайте разом будувати сильну державу, частиною якої є наші рідні Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

         Міський голова Сергій Шилін, Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

        • Лідія Тарарива - переможниця конкурсу "Молода людина Луганщини 2016" (фото)

         DSC_1538Сьогодні, 24 червня, у Луганській обласній державній адміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина Луганщини 2016». Організаторами конкурсу виступили Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, за підтримки управління молоді та спорту обласної держадміністрації. Компетентне журі до складу, якого увійшли спеціалісти профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації визначило найкращих у 13 номінаціях.

         В номінації «Молодий освітянин року −2016» перемогу одержала лисичанка Лідія Тарарива — заступник директора з навчальної роботи, викладач філологічних дисциплін Відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», кандидат філологічних наук.

        • ОБЕРЕЖНО НА ВОДІ

         Вода — чудодійний засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне і моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але на жаль для декого відпочинок біля води закінчується трагедією.

         ЯК УНИКНУТИ ТРАГЕДІЇ

         • забороняється купання у затоплених кар’єрах, канавах, озерах, пожежних водоймах;
         • не лізьте у воду в незнайомому для вас місці;
        • В Лисичанске установили Государственный флаг Украины и флаг города

         Сегодня, 24 июня, накануне государственного праздника — 20-й годовщины со Дня принятия Конституции Украины состоялось торжественное открытие установки Государственного флага Украины и флага города Лисичанска около мемориального комплекса «Танк».

         «Государственный флаг — это один из закрепленных в Конституции Украины государственный символ нашей страны, цвета которого символизируют мирное небо и богатую ниву. Это символ трудолюбивого и миролюбивого народа с богатой многовековой историей. А флаг города — не только официальный символ Лисичанска и отображение его истории, но и символ того, что наш город — неотъемлемая часть Украины, о чем и свидетельствуют цвета нашего флага. Установив сегодня, накануне Дня Конституции Украины, эти два флага в центре города, мы еще раз подтверждаем свою приверженность идеалам демократической государственности Украины, закрепленным в Основном Законе нашей страны» — отметил городской голова Сергей Шилин.

        • Никто не забыт, ничто не забыто! (фоторепортаж)

         Сегодня, 22 июня, в Лисичанске состоялись мероприятия, посвященные Дню скорби и чествования памяти жертв войны в Украине. Эта значимая для нашего народа дата отмечается ежегодно 22 июня.

         Началось мероприятие с траурно-торжественного шествия колоны в составе ветеранов и детей войны, руководства города, депутатов городского совета, руководителей органов государственной власти, работников органов местного самоуправления.

         Городской голова Сергей Шилин и председатель ветеранской организации Юрий Положенцев возложили корзину цветов к братской могиле «Вечный огонь». Сергей Иванович в своей речи отметил, что память о подвиге солдат, своей жизнью заплативших за нашу жизнь и свободу, миллионы мирных жителей, замученных в концлагерях, ставших жертвами вражеских бомбежек и зверств оккупантов — все это навсегда останется в наших сердцах. Мы не можем, не имеем права этого забыть, — подчеркнул городской голова и предложил почтить память павших героев минутой молчания.

        • Уважаемые медицинские работники!

         Примите самые искренние поздравления со словами благодарности за ваш благородный труд!

         Испокон веков дороже всех сокровищ и богатств ценилось здоровье человека. А потому профессия медика всегда была одной из самых необходимых и уважаемых. Именно для нее во все времена актуальны такие понятия как доброта, гуманность, благородство и профессионализм. Знаем, что труд врачей, фельдшеров, медицинских сестер, санитарок нелегок, но он всегда почетен, и наши медики в большинстве своем — люди, преданные избранной профессии, верные клятве Гиппократа.

         Вы дарите людям самое дорогое — здоровье, веру и надежду. Мы уверены, что ваша преданность делу, профессиональный опыт, глубокие знания будут всегда сочетаться с искренним сочувствием к людям, милосердием и высокой ответственностью за здоровье общества.

         По случаю профессионального праздника шлем низкий поклон всем работникам здравоохранения за добросовестный и неутомимый труд. Пусть сторицей возвращается к вам добро, подаренное людям. Пусть в ваших домах всегда господствуют счастье и мир. Крепкого здоровья, благополучия и добра вам и вашим близким!

         Городской голова Сергей Шилин, Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

        • В Лисичанске поздравили медицинских работников (фото)

         Каждое третье воскресенье июня свой профессиональный праздник отмечают люди, оберегающие наше здоровье — медицинские работники.

         Говорят, в медицине не бывает случайных людей. Настоящие профессионалы, эти люди обладают глубокими знаниями, талантом, золотыми руками и неравнодушным сердцем. Их работа трудна, напряжена и ответственна, но окружена безграничной благодарностью пациентов.

         Сегодня, 17 июня, в преддверии своего профессионального праздника поздравления принимали лисичанские медики.

        • Про формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012 році

         Відповідно до Указу Президента України від 5 квітня 2012 року № 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» добір кандидатів здійснюється на конкурсній основі. До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також:

         • вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;

         мають:

        • Поздравляем победителя медиа образовательной программы "Интершкола" лисичанина Дениса Соболева и его команду

         В медиа образовательной программе «Интершкола» подвели итоги юбилейного, 10-го учебного года. 13 июня на киностудии им. Довженко состоялась торжественная церемония, где были названы лучшие выпускники и лучшие дипломные проекты.

         По итогам оценок преподавателей, а также голосования зрителей на сайте телеканала «Интер», были определены три лучшие работы 2015-2016 учебного года.

         Лучшей выпускной работой программы «Интершкола» признан детективный сериал «Савант» (режиссер — Денис Соболев, сценарист — Александра Витязева, оператор — Татьяна Соколова и Даниила Луговой, продюсер — Наталья Ходаковская).

        • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

         У неділю, 12 червня 2016 року, о 17.00 біля кінотеатру «Дружба» відбудеться концертна програма за участю українських виконавців під гаслом «Єдина Соборна Україна», присвячена 20-й річниці Конституції України.

         Заходи відбудуться з ініціативи міністра внутрішніх справ України та при підтримці Головного Управління Національної поліції в Луганській області.

         Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.

        • Лисичанська команда взяла участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

         На початку червня команда «Гайдамаки» ЗОШ № 5 взяла участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проходив на базі Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус ім. Героїв Молодої гвардії». До м. Кремінна з’їхались 14 команд —представників міст та районів Луганщини, переможці міських етапів гри «Джура».

         Програма гри була достатньо насиченою: «Впоряд» (стройова підготовка), подолання смуги перешкод, стрільба, збирання-розбирання АК-74, теренова гра, надання першої медичної допомоги, творчо-мистецькі звіти. Вечорами дружні відносини учасники команд налагоджували на дискотеці під зорями біля варти дружби.

        • Микола Шамбір: Мінсоцполітики навіть не розглядає питання про підвищення пенсійного віку

         Пенсійна реформа продовжує викликати у суспільстві підвищений інтерес. Час від часу у ЗМІ з’являються все нові і нові версії вірогідних новацій. Їхній діапазон є доволі великим: від підвищення або зменшення пенсійного віку — аж до цілковитого скасування пенсійної реформи.

         А що думають з цього приводу фахівці? Про це в інтерв’ю для Укрінформу розповів директор Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України Микола Шамбір.

        • В Лисичанске прошло заседание комитета Верховной Рады по свободе слова и информполитике (трансляция)

         6 июня, в День журналиста, в здании Лисичанского горсовета прошло выездное заседание парламентского комитета по вопросам свободы слова и информационной политики. ТРК Акцент вела онлайн-трансляцию заседания.

         В повестке дня — рассмотрение вопросов, связанных с уровнем покрытия сигналом украинских ТРК территории Донецкой и Луганской областей, с работой СМИ Донбасса в условиях проведения АТО и информационной войны, с уровнем взаимодействия журналистов, пресс-центров АТО, органов местного самоуправления, ВГА и других органов власти.

         Кроме того, члены комитета поздравили работников СМИ с их профессиональным праздником.

        • Александр Посошко награжден Премией Кабинета Министров Украины

         22 июня при участии Премьер-министра Украины Николая Азарова прошло торжественное вручение Премий Кабинета Министров Украины за особые достижения молодежи в развитии Украины. Премии вручали в.и.о. Министра образования и науки, молодежи и спорта Евгений Сулима и Глава Государственной службы молодежи и спорта Украины Равиль Сафиуллин.

         Традиционно к Дню молодежи Кабинет Министров присуждает 60 премий молодым людям до 35 лет со всех областей Украины по шести номинациям: за производственные достижения, научные, творческие и спортивные достижения, за личное мужество и взнос в развитие молодежного движения. В этом году были рассмотрены предложения по 220 номинантов от центральных и местных органов исполнительной власти, Национальной академии наук, всеукраинских общественных организаций.

         Среди 60 победителей, в номинации «За творческие достижения», свою Премию получил житель г. Лисичанска Александр Посошко — руководитель образцового ансамбля бального танца «Юнлис», профессионализм которого неоднократно оценивался жюри на Международных, Всеукраинских, областных фестивалях и конкурсах бального искусства.

         Вместе со средствами лауреаты получили диплом и нагрудный знак.

         Отдел культуры Лисичанского городского совета

        • Щодо стану підготовки нормативно-правових актів, спрямованиїх на реалізацію Закону України від 17 листопада 2011 року № 4050-VI «Про державну службу»

         2012 рік — рік комплексної реформи державної служби.

         Пріоритетним завданням Національного агентства України з питань державної служби в поточному році є проведення комплексу заходів для повномасштабного введення в дію з 1 січня 2013 року Закону України від 17.11.2011 р. № 4050 — IV «Про державну службу».

         Основні заходи та завдання відображені в Національному плані дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року № 187/2012.

        • Луганщина - это Украина

         4 июня в Северодонецке состоялись праздничные мероприятия, посвященные 78-й годовщине создания Луганской области «Луганщина — это Украина». В областном торжественном мероприятии приняли участие делегации городов и районов нашей области.

         В областных торжественных мероприятиях приняла участие делегация из Лисичанска в количестве 40 человек, которую возглавил Лисичанский городской голова Сергей Шилин. В состав делегации вошли секретарь городского совета, заместители городского головы, управляющий делами, руководители и сотрудники структурных подразделений Лисичанского горсовета, представители учреждений, организаций и предприятий разной формы собственности, общественность города.

        • Ирина Макарова награждена дипломом 3 ступени областного конкурса «Палитра-2011»

         С 15 по 18 июня в г. Ровеньки прошел 14 областной открытый фестиваль-конкурс детского творчества «Палитра-2011» среди учащихся школ эстетического воспитания. В конкурсе приняли участие учащиеся Лисичанской детской школы искусств № 1.

         По итогам конкурса дипломом 3 ступени награждена Макарова Ирина в номинации «Декоративное искусство» (2 возрастная категория), также дипломами награждены Золотарь Анна за художественно-композиционное воплощение и Клименко Дарья за интересное цветовое решение. Подготовила учащихся к конкурсу преподаватель Лисичанской детской школы искусств № 1 Кравцова Татьяна Николаевна.

         Отдел культуры Лисичанского городского совета

        • С профессиональным праздником Вас, уважаемые журналисты!

         Уважаемые журналисты, поздравляем Вас с профессиональным праздником – Денем журналиста! Желаем Вам, уважаемые журналисты, истинной свободы слова, творческих успехов, профессиональной самореализации и общественного признания. Пусть сенсации, которые Вам придется освещать, будут добрыми, новости — позитивными, Ваши статьи и репортажи — яркими, а гонорары — высокими. Пусть Ваша работа никогда не превращается в рутинное ремесло и всегда сопровождается творческими взлетами, поисками и находками. А Ваши профессионализм и высокий уровень социальной ответственности будут залогом становления в Украине гражданского общества.

         С профессиональным праздником Вас, с днем журналиста!

         Городской голова Сергей Шилин, Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

        • На улучшение материально-технической базы городских учреждений культуры за год выделено более 1,5 млн. грн.

         За период с июня 2011 года по июнь 2012 года на улучшение материально-технической базы учреждений культуры и капитальные ремонты из городского бюджета выделено 1 144,5 тыс. грн. Об этом сообщила начальник отдела культуры Лисичанского городского совета Людмила Ткаченко на заседании исполкома, которое состоялось сегодня, 19 июня.

         «Это, пожалуй, самая крупная сумма, которая выделялась на подобные цели за последние много лет», - отметила Людмила Викторовна.

         За счет указанных средств произведен капитальный ремонт мягкой кровли центральной городской библиотеки, приобретены компьютерные столы, пополнены библиотечные фонды, проведен капитальный ремонт отмостки и ремонт отопительной систему Новодружеской ДШИ, а также производится капитальный ремонт ДК им. В.И. Ленина.

        • Сергей Шилин: Сделаем родной город чище, опрятнее и уютнее! (фото)

         В субботу, 4 июня, в рамках городской программы благоустройства городской голова Сергей Шилин и его заместитель Андрей Якимчук совместно с директором КАТП Юрием Басюком и сотрудниками предприятия навели порядок в парковой зоне около центральной городской больницы им. Титова. В этот день зеленая зона была очищена от сухой листвы и веток, подметены тротуары, а также была высажена аллея саженцев Шелковицы и яблони Райка.

        • Все о выплате государственной помощи при рождении ребенка

         altРождение ребенка в семье — огромная радость для всех домочадцев. Ваше маленькое чудо с первых дней требует не только безграничной любви и заботы, но и подгузников, пеленок, присыпок, игрушек... И вот тут-то приходит мысль, что нужно получить положенную государством помощь. Счастливой мамочке после рождения малыша предназначено пособие при рождении ребенка. Согласно Порядку назначения и выплаты помощи семьям с детьми, утвержденного Постановлением КМУ № 1751 от 27.12.2001 г., пособие выплачивается одному из родителей независимо от дохода семьи в целом, в размере, установленном на дату рождения ребенка. Размер этой помощи постепенно менялся в лучшую для мам сторону.

        • Встреча ко Дню журналиста

         Ежегодно в Украине 6 июня отмечают День журналиста — профессиональный праздник работников средств массовой информации. Именно в этот день журналисты принимают поздравления от коллег и читателей.

         Накануне праздника в Лисичанском территориальном центре прошла встреча подопечных с заслуженным журналистом Украины Луговой Татьяной Федоровной.

         Татьяна Федоровна поделилась жизненным опытом, рассказала об интересной и разнообразной профессии журналиста. Находясь на заслуженном отдыхе, она пишет статьи в различные издательства, а также в родную газету «Новый Путь» и продолжает удивлять читателей новыми публикациями.

        • В Лисичанске состоялся общегородской субботник

         Сегодня, 3 июня, в Лисичанске состоялся общегородской субботник. На этот раз порядок наводили в сквере возле ЦВРШМ. Сотрудники органов местного самоуправления совместно с работниками коммунальных предприятий благоустроили территорию парка.

         Как обычно, зеленая зона была очищена от сухой листвы и веток, подметены тротуары.

         Отметим, что все неравнодушные граждане, работники организаций, предприятий и учреждений также приняли участие в мероприятиях по благоустройству нашего родного города.

        • Щодо забезпечення безпеки в частині охорони праці, під час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року – «Євро-2012»

         Керівникам підприємств, організацій, установ міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

         З 8 червня 2012 року в Україні почався чемпіонат Європи з футболу – «Євро-2012».

         Звертаємо увагу на необхідність прийняття усіх належних заходів до забезпечення безаварійної роботи та дотриманню вимог Правил безпеки в частині охорони праці на підприємствах, ділянках, інших структурних підрозділах, а також у місцях масового скупчення людей. В рамках встановлення безпеки під час проведення «Євро – 2012» активізувати співпрацю у цьому напрямку з Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Луганській області (далі теруправління) і налагодити інформаційне супроводження про усі аварійні ситуації, нещасні випадки на виробництві, випадки загрози життя та здоров'я людей.

        • Сергей Шилин вручил Ульяне Николаевне Цыбуле медаль "Мать-героиня"

         Сегодня, 3 июня, в ходе аппаратного совещания Лисичанский городской голова Сергей Шилин поздравил и вручил медаль «Мать-героиня» Ульяне Николаевне Цыбуле. Сергей Иванович пожелал Ульяне Николаевне крепкого здоровья, внимания и заботы родных и близких, удачи и благополучия ей и всем членам ее большой и дружной семьи.

         Отметим, что в декабре 2015 года Ульяна Николаевна Цыбуля, мама 5 дочерей, была представлена к присвоению почетного звания Украины «Мать-героиня». За большую любовь к детям, огромную работу по их воспитанию, созданию благоприятных условий для развития их творческих способностей, формированию высоких духовных и моральных качеств Указом Президента Украины от 07.05.2016 № 198/2016 Ульяне Николаевне Цыбуле присвоено почетное звание Украины «Мать-героиня».

        • Юные художники Лисичанска заняли призовые места в конкурсе «Плэнэр»

         11 июня в г. Северодонецке состоялся городской живописный конкурс «Плэнэр», в котором приняли участие ученики художественных отделов школ искусств из городов Лисичанск, Северодонецк и Сватово.

         Город Лисичанск представляли ученики художественного отделения Детской школы искусств (ДШИ) № 1, которые по итогам конкурса заняли такие призовые места:

        • Лисичанская ДЮСШ заняла первое место среди физкультурно-спортивных организаций области

         Сегодня, 3 июня, в ходе аппаратного совещания Лисичанский городской голова Сергей Шилин вручил директору Лисичанской городской ДЮСШ Андрею Семенову Грамоту Лисичанского городского совета, грамоту Управления молодежи и спорта Луганской ОГА и Кубок победителя за занятое первое место среди физкультурно-спортивных организаций области в 2015 году.

         Отметим, что по итогам работы в 2015 году трудовой коллектив Лисичанской городской ДЮСШ был награжден за весомый вклад в воспитание детей, подростков и молодежи настоящими патриотами города, за высокий профессионализм в подготовке спортивного резерва Луганской области и Украины.

        • В Лисичанске поздравили с профессиональным праздником журналистов

         Ежегодно 6 июня в Украине отмечается День журналиста. И сегодня, 3 июня, в преддверии этого праздника в Лисичанске поздравили всех, кто причастен к созданию информационного ресурса и оперативному освещению общественно-политических событий, социально-экономической и культурной жизни нашего города.

         Лисичанский городской голова Сергей Шилин поблагодарил за профессионализм, всестороннее и объективное освещение жизни в городе и наградил Грамотами исполнительного комитета Лисичанского городского совета заместителя главного редактора региональной общественно-политической газеты «Новый путь» Татьяну Марчук, корреспондента региональной общественно-политической газеты «Новый путь» Эвелину Богданову, журналистов ООО «Телерадиокомпания «Акцент» Екатерину Костюченкову и Марию Могилу.

        • Анонс культурних та спортивних заходів з 15 по 20 червня

         У вівторок, 15 червня, на ставках, розташованих у районі склозаводу проходитиме першість міста зі спортивної риболовлі. Окрім того, в цей день почне працювати виставка-порада «Межу закону не переступіть» у бібліотеці-філії № 3.

         16 червня об 11:00 розпочнеться година спогадів «А згадати не завадило б» до 75-річчя Стаханівського руху у бібліотеці-філії № 5, а о 14:00 відбудеться концерт «Милосердя душі» до дня медичного працівника у ПК ім. В.М. Сосюри.

         18 червня почне працювати виставка-нагадування «На всі часи, на всі віки у спогадах живі» до річниці початку Другої Світової війни у бібліотеці-філії № 9. Того ж дня, у межах проведення заходів з програми реалізації молодіжної політики о 14:00 у центральній міській бібліотеці відбудеться діалог «Кохані сперечаються».

         У неділю, 20 червня, в рамках Чемпіонату області з футболу гратимуть ФК «Лисичанськ» та «Сталь-2» (м. Алчевськ). Початок гри о 18:00. Того ж дня о 19:00 на майданчику біля ПК ім. В.І. Леніна концерт даватиме чоловічий вокальний ансамбль «Обрій». Окрім того, в цей день розпочне свою роботу міні-виставка «Українська національна символіка» у бібліотеці філії № 8.

        • Сергей Дунаев: Украине нужен сильный Донбасс, как и Донбассу нужна сильная Украина