Про призов громадян на строкову військову службу до Національної гвардії України

З 01 серпня 2017 року по 31 серпня 2017 року проводиться призов громадян на строкову військову службу до Національної гвардії України.

Явці на призовну дільницю Лисичанського міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1990-1998 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин, які проживають на території м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля та населених пунктах Попаснянського району.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю м. Лисичанська за адресою: Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Мічуріна, буд. 22, у встановлений час з документами, що зазначені у повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Лисичанського міського військового комісаріату у десятиденний строк з дня початку призову на строкову військову службу, а саме, з 01 до 10 серпня 2017 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу, і тимчасово перебувають на території м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля та Попаснянського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат у разі виклику для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством .

Військовий комісар Лисичанського міського військового комісаріату підполковник Р.Л. Сіка