Управління житлово-комунального господарства інформує

 В доповнення до інформації, розміщеної на сайті ZARAZ.INFO від 12 квітня 2021 року, управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області повідомляє, що станом на 14 квітня 2021 року роботи з санітарного очищення території навколо контейнерного майданчика в районі житлового будинку № 345 по вул. ім. В. Сосюри ЛКАТП 032806 виконані в повному обсязі.

Подробнее...

Управління житлово-комунального господарства інформує

 На відео-повідомлення ТРК «Донбас-онлайн» від 08.04.2021 управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА повідомляє, що неодноразово аварійною бригадою ЛКСП «Лисичанськ-водоканал» проводився поточний ремонт водогону, труба має знос 98%. Для проведення ремонтних робіт необхідна зупинка ВНС «Лісова Дача» 2-го підйому та обмеження водопостачання по Лисичанській насосній станції.

ЛКСП «Лисичанськводоканал» на даний час закуплено необхідні матеріали для ремонту. Роботи будуть виконані найближчим часом, у квітні 2021 року.

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ

 Нагадуємо, що обов’язковою умовою для виконання суб’єктами господарювання земляних та ремонтних робіт є отримання дозволу на порушення об’єкту благоустрою.

Дозвіл надається управлінням житлово-комунального господарства ВЦА м. Лисичанська через Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську, що розташований за адресою: 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Гетьманська, 63.

З нормативними актами, що регламентують надання адміністративної послуги та умовами її отримання, можна ознайомитись на офіційному веб - сайті ВЦА м. Лисичанська в розділі «ЦНАП» – «ЖКХ» – «Порушення об’єкту благоустрою».

Подробнее...

У Лисичанську відбулись збори співвласників з питання обрання форми управління жилими будинками

Керуючись статтею 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» мешканцями жилих будинків міста Лисичанськ за адресами: вул. ім. Д. І. Менделєєва, 46; вул. Лісничого, 54; вул. Докучаєва, 35Б були проведені збори співвласників з питання обрання форми управління жилими будинками.

Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА

Щодо регулювання чисельності безпритульних тварин

Офіційна позиція Уряду полягає в неухильному виконанні вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та дотриманні принципів Європейської конвенції про захист домашніх тварин від 13 листопада 1987 року.

Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» забороняє будь-які дії з ліквідації безпритульних тварин до появи реальної загрози життю людей. Головною вимогою законодавчого акту є гуманне ставлення до безпритульної тварини — її необхідно відловити, надати ветеринарну допомогу, знайти господарів, в разі відсутності таких, провести вакцинацію, стерилізацію, помістити в притулок або повернути в середовище проживання і тільки за висновком лікаря ветеринарної медицини можна провести евтаназію хворої або агресивної тварини.

Подробнее...

Увага! З 12 лютого очікується ускладнення погодних умов

 Увага! Починаючи з 12.02.2021 року очікується ускладнення погодних умов, а саме: мокрий сніг, дощ, пориви вітру до 9 м/с, на дорогах можливе утворення ожеледиці.

Для оперативної організації робіт з очищення від снігу та посипки протиожеледними матеріалами доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту та сходів особовий склад та техніка комунальних підприємств напоготові.

Керівництво військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області звертається до усіх власників автотранспорту з проханням бути обережними на дорогах міста.

Подробнее...

Межі утримання прилеглих територій підприємств, установ, організацій

Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ Луганської області нагадує керівникам підприємств, установ, організацій, приватним підприємцям про необхідність своєчасного утримання прилеглих територій в межах, визначених Типовими правилами благоустрою території населеного пункту, затвердженими наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310, а саме:

Подробнее...

Щодо підвищення тарифів на послуги з перевезення пасажирів громадським транспортом

У зв’язку зі зверненням КП ЛМР «Електроавтотранс», АТП ПП «Автоал’янс», ФОП Черникова Віктора Федоровича, ФОП Катуніної Людмили Вікторовни до ВЦА міста Лисичанськ Луганської області щодо підвищення тарифів управлінням житлово-комунального господарства розроблено проект розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів».

У зазначеному проєкті планується підвищення тарифів перевезення пасажирів по маршрутам:

Подробнее...

Щодо тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

Шановні мешканці міста Лисичанськ! Звертаємо Вашу увагу, що станом на 22.01.2021 проєкт розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів» знаходиться в стадії обговорення.

На теперішній час послуги на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування здійснюються по діючим тарифам:

Подробнее...

Щодо газопостачання південної частини міста

 Станом на 05.02.2021 року, через аварійну ситуацію на підземному газопроводі низького тиску в районі «Стихійного ринку ГТВ» м. Лисичанськ, кв. Центральний, 5а, без газопостачання залишається 8,2 тис.абонентів.

Лисичанське МРУЕГГ проводить аварійно-відновлювальні роботи на аварійній ділянці газопроводу.

За отриманою інформацією, подачу газу планують розпочати 05.02.2021 року, окрім будинків № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 32 кв. Центральний. Прохання до мешканців мікрорайону – бути пильними під час подачи природного газу.

Управління житлово-комунального господарства ВЦА м. Лисичанська

Обговорення встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів

У зв’язку зі зверненням ПП «Люксавто-СДК» до військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі — ВЦА м. Лисичанська) щодо підвищення тарифів управлінням житлово-комунального господарства розроблено проєкт розпорядження керівника ВЦА м. Лисичанська «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів».

В зазначеному проєкті планується підвищення тарифів перевезення пасажирів по наступним маршрутам:

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Порядок видалення дерев на території міста Лисичанськ
  2. Шановні мешканці міста!
  3. До уваги мешканців міста Лисичанськ, керівників підприємств, установ, організацій різних форм власності, фізичних осіб - підприємців
  4. Щодо заторів каналізаційної мережі і, як наслідок, зростання екологічної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля
  5. Щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання
  6. Щодо відключення квартир від мереж централізованого теплопостачання
  7. Щодо необхідності дотримання вимог безпеки дорожнього руху
  8. До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ!
  9. До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ!
  10. До уваги мешканців житлових будинків - співвласників багатоквартирних будинків!