Комунальний заклад "Лисичанська дитяча музична школа № 2"

Юридична адреса:

м. Лисичанськ,

вул. ім. Д.І. Менделєєва, 63

93100

тел. (06451) 73507

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

Директор: Ігнатьєва Наталія Володимирівна

Заступник директора з навчальної роботи: Буданцева Вікторія Анатоліївна

Лисичанська дитяча музична школа № 2 була відкрита у 1964 році.

За годи існування закладу початкову музичну підготовку отримали понад 1500 юних лисичан. На теперішній час діти навчаються грі на фортепіано, баяні, акордеоні, гітарі, домрі, скрипці, духових та ударних інструментах, отримують теоретичні знання та знайомляться з найкращими зразками світової та вітчизняної музичної культури. У закладі працюють різножанрові художні колективи: хори молодших і старших класів, ансамбль баяністів «Гармоніка», інструментальний ансамбль «Веселка»; ансамблі скрипалів різних вікових категорій: «Світлячок», «Камертончик», «Тутті»; вокальні ансамблі «Джерельце», «Веселі нотки», «Я+Ти», «Натхнення». Учні школи беруть участь в обласних, регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і отримують призові місця та нагороди.

Педагогічний колектив школи має у складі 28 досвідчених і талановитих викладачів, 14 з них — колишні випускники школи. У закладі працюють фортепіанний відділ, відділ оркестрових інструментів, відділ народних інструментів, музично-теоретичний відділ. Педагогічний колектив прикладає чимало зусиль для виховання в учнів почуття прекрасного, вміння слухати і чути музику.

Усі викладачі мають освіту за фахом. Викладач Шарігина Олена Іванівна має звання «викладач-методист», викладачі Федотова Олена Миколаївна, Могильников Олександр Петрович, Мєнін Юрій Костянтинович, Дерев’янко Ігор Євгенійович мають звання «старший викладач».

Визітівкою закладу можна назвати народний інструментальний ансамбль «СУВЕНІР» викладачів Лисичанської дитячої музичної школи № 2, керівник Могильников Олександр Петрович.

Народний інструментальний ансамбль «Сувенір» понад 45 років є одним із активних пропагандистів музичної культури у м. Лисичанську. З 2000 р. його незмінним керівником є Могильников Олександр Петрович. З його приходом робота колективу активізувалася і ансамбль досяг високої майстерності. Творчий репертуар збагатився класичними творами, народними обробками пісень і танців, а також п’єсами сучасних українських і зарубіжних композиторів. Весь репертуар ансамблю оркестрований керівником Могильниковим О.П. Ансамбль «Сувенір» учасник фестивалів міста, області, регіону. Його жива музика лунає не тільки у стінах рідного КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», а також у закладах культури, на підприємствах, вулицях, концертних майданчиках міста. За професійну виконавську майстерність у 2003 році колективу присвоєно почесне звання «народний самодіяльний колектив», яке вони двічі підтверджували.