Заходи профілактики ботулізму

Ботулізм — хвороба, що виникає в результаті отруєння токсинами бактерій ботулізму і характеризується важким ураженням центральної і вегетативної нервової системи.

Ці мікроби в природі поширені у ґрунті, у мулі водойм, куди потрапляють із кишківників риб, тварин; трапляються на грибах, фруктах і овочах.

Сам по собі збудник ботулізму не є патогенним, він небезпечний саме через токсин, який виробляють його вегетативні форми (спори).

Бацили ботулізму — холодостійкі, чутливі до підвищення кислотності середовища, при показнику рН нижче 4,5 і вище 8 ріст їх не спостерігається, або він йде дуже повільно. При температурі нижче 200 С токсин не утворюється, під впливом дії високої температури проростання спор і токсиноутворення можуть загальмовуватися на тривалий термін. Куховарська сіль у концентрації 6-10% затримує розвиток мікроорганізмів та токсиноутворення, але якщо токсин утворився до засолювання, то він не руйнується і при 18% концентрації солі. Токсин гине під час кип’ятіння протягом 30 хвилин в залежності від маси і кількості продукту. Утворення токсину характеризується мозаїчним розташуванням у продукті, тому отруїтися можуть не всі люди, які споживали отруєний продукт. Основною умовою для утворення токсину є відсутність доступу кисню (у консервах, товщі м’ясних і рибних продуктів).

Період появи перших ознак ботулізму може коливатися від 2-4 годин до 2-3 діб і більше, аж до 2 тижнів. Симптоматика ботулізму проявляється гостро. Першими клінічними проявами є нудота, блювота, пронос. Токсини збудників ботулізму вражають нервову систему і тому появляється неврологічна симптоматика на тлі шлунково-кишкових розладів, або слідом за ними. Першою скаргою є порушення зору — поява туману (пелени) перед очима, розпливчастість контурів предметів, двоїння в очах. Порушення ковтання за рахунок парезу надгортанника і м’якого піднебіння приводить до того, що рідина потрапляє в трахею, а частково виливається через ніс. Змінюється голос хворого, з’являється захриплість, носовий відтінок мови (гугнявість). Температура тіла може залишатися нормальною. Основною причиною смерті хворих є недостатність дихання в результаті парезу дихальної мускулатури. Одужання при ботулізмі — процес довготривалий, слабкість може зберігатися кілька місяців.

Які ж заходи профілактики ботулізму?

Для профілактики всім особам, що вживали разом із хворими на ботулізм інфіковані продукти, необхідно звернутися до лікаря для лікування (найчастіше для профілактики захворювання вводяться лікувальні сироватки і встановлюється медичний нагляд за такими особами протягом 10-12 днів).

У домашніх умовах:

  • 1. При консервуванні овочів, що не містять природні кислоти (огірки, баклажани, зелений горошок та ін.), необхідно додавати лимонну або оцтову кислоту відповідно до рецептур.
  • 3. Для консервування повинні використовуватися свіжі, без будь-яких ознак псування овочі та фрукти.
  • 4. Ретельно мити овочі і плоди.
  • 5. Суворо дотримуватися рекомендовані вимоги обробок банок, кришок, режимів теплової обробки плодів в домашніх умовах.
  • 6. Зберігати домашню консервацію слід при низьких температурах з обов’язковим відбраковуванням і знищенням «бомбажних» банок.
  • 7. Строго дотримуватися термінів та умов зберігання продукції, розфасованої в полімерну плівку під вакуумом.
  • 8. Вміст герметично закупорених банок, виготовлених в домашніх умовах, перед вживанням ретельно прогрівати до 100°С протягом 30 хвилин.
  • 9. Не здійснювати закупівлю продуктів, перш за все овочів, фруктів, грибів, в’яленої та копченої риби, в’яленого та копченого м’яса в місцях неорганізованої торгівлі.

При симптомах захворювання, що не виключають ботулізм, терміново звертайтесь за медичною допомогою! Не займайтесь самолікуванням! Ботулізм — це смертельно!

Лисичанське міськрайонне Управління Головного управління Держсанепідслужби у Луганській області