Фахівці Держсанепідслужби України застерігають утримуватися від вживання дикорослих грибів

Цьогорічний грибний сезон відзначається не тільки неочікуваним в таку пору року урожаєм, а й великою кількістю потерпілих, що труяться дикорослими грибами. Згідно з оперативними даними Держсанепідслужби України за 5 місяців цього року вже зареєстровано 37 випадків отруєння грибами. За цей час постраждала 51 людина і одна з них померла внаслідок отруєння. В червні продовжують реєструватися випадки отруєнь у Бердянську, Запоріжжі, Одеській, Харківській, Херсонській і Дніпропетровській областях. Усі випадки були зареєстровані у побуті. Найчастіше випадки отруєнь пов’язані з помилковим вживанням замість їстівних та умовно їстівних грибів блідої поганки. Слід прийняти до відома можливість накопичення токсичних речовин в грибах із навколишнього середовища.

 Отруєння можуть спричинити їстівні гриби, які не пройшли належної термічної обробки. Багато пацієнтів стверджують, що варили гриби довго. Важлива не тривала термічна обробка, а декілька разів зливати відвар (щонайменше тричі, через кожні 15 хв.), а лише після того продовжити готувати страви. Найбільше насторожує медиків те, що постійно серед отруєних грибами хворих є діти. Слід пам’ятати, що страви з грибів важкі для перетравлення. Їx не повинні вживати діти, люди з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки чи з хронічними захворюваннями внутрішніх органів.

У травні-червні місяцях поточного року у місті Лисичанську також було зареєстровано 3 випадки отруєння дикорослими грибами, внаслідок яких постраждало 3 людей, серед яких є дитина. Аналіз випадків отруєнь свідчить, що отруєння обумовленні збиранням дикорослих невідомих грибів на непридатних для цього територіях (лісосмугах) та невірним їх підготуванням до вживання.

Основні симптоми отруєння грибами: нудота, блювота, біль у животі, посилене потовиділення, зниження артеріального тиску, судоми, мимовільне сечовиділення, проноси, розвиток симптомів серцево-судинної недостатності.

Найкраще взагалі відмовитись від вживання дикорослих грибів як від продукту. Споживайте штучно вирощені печериці, гливи (вешенки). Не купуйте гриби на стихійних ринках чи у продавців на автошляхах. Безпечніше купувати гриби в магазинах, де вони проходять відповідний контроль.

Якщо ж Ви, все ж таки, відправились до лісу по гриби, необхідно знати наступне:

· збирайте лише ті гриби, які добре знаєте;

· відмовтесь від збирання та вживання пластинчатих грибів (смертельно небезпечна бліда поганка може бути схожа на пластинчаті гриби — печериці, сироїжки);

· не збирайте гриби в лісосмугах поблизу автодоріг, сховищ отрутохімікатів, сміттєзвалищ, промислових підприємств, залізниць, в міських парках (гриби мають властивість накопичувати з навколишнього середовища токсичні речовини);

· не купуйте дикорослих грибів на ринках (невідомо де і коли вони були зібрані);

· не куштуйте сирих грибів;

· не збирайте старих, перестиглих, червивих грибів;

· перед приготуванням гриби необхідно протягом 10-15 хв. проварити в підсоленій воді (відвар необхідно вилити);

· у разі появи симптомів отруєння грибами (біль в животі, блювання головний біль , пронос) необхідно негайно звернутись за кваліфікованою медичною допомогою. До надання медичної допомоги потрібно декілька разів промити шлунок розчино;

· у разі отруєння ні в якому випадку не вживати алкоголь (він лише посилює дію грибної отрути).

Держсанепідслужба України вкотре застерігає утримуватися від вживання дикорослих грибів, адже це може зашкодити здоров’ю та коштувати життя!

Лисичанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний Лабораторний центр Держсанепідслужби України»