28 вересня - особистий прийом керівника ВЦА м. Лисичанськ скасовано

Шановні мешканці міста! У зв’язку з введенням з 21 вересня 2020 року в місті Лисичанськ «Жовтого» рівня небезпеки на 14 днів особистий прийом керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександра Заїки, який заплановано на 28 вересня поточного року, скасовано.

Рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 прийняте на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 18 вересня.

Відділ по роботі з листами та зверненнями громадян військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ

Графік особистого прийому громадян у вересні 2020 року

Шановні мешканці міста! Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка проводитиме особистий прийом громадян 14, 21 та 28 вересня з 09.00 до 12.00 у громадській приймальні за адресою вул. ім. М Грушевського, 8.

Прийоми відбуватимуться за умови дотримання карантинних заходів (наявність захисної маски та дотримання дистанції). 

Зауважимо, що особистий прийом громадян керівником ВЦА м. Лисичанська буде проводитись за попереднім записом у відділі по роботі з листами та зверненнями громадян (вул. Грушевського, 8, каб. 34-37) або за тел.: 7-24-31,7-31-94 із зазначенням особистих даних: прізвища, ім’я та по батькові, номеру мобільного телефону, стислого змісту поставленого питання.

Відділ по роботі з листами та зверненнями громадян