Шановні мешканці просимо вас утриматись від відвідування цвинтарів в період з 19 по 28 квітня

Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

Напередодні релігійних святкувань Великодня «Пасха» та Радониці «Червона гірка» у зв’язку із карантинними обмеженнями просимо вас утриматись від відвідування цвинтарів в період з 19 по 28 квітня включно.

Подробнее...

На час дії карантину регулярні пасажирські перевезення будуть здійснюватися лише для окремих категорій громадян

Сьогодні, 7 квітня, на черговому засіданні виконавчого комітету Лисичанської міської ради було ухвалене рішення про організацію пасажирських перевезень на території міста на період карантину.

З урахуванням змін, внесених 2 квітня 2020 року Кабінетом Міністрів до постанови № 215 від 16.03.2020 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» вирішено, що на час дії карантину регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах загального користування будуть здійснюватися з 6.00 до 10.00 та з 15.00 до 20.00 лише для працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг (працівників державних органів та органів місцевого самоврядування), енергозабезпечення, газопостачання, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, комунальних підприємств, установ, організацій та об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

Подробнее...

Роз'яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті Постановою № 211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?

Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

Чи можна ходити по вулиці без маски?

В Постанові № 211 сказано, що в усіх громадських місцях ви маєте бути в масці чи респіраторі.

Громадське місце — частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під’їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше).

Подробнее...

До відома суб'єктів господарювання, яким дозволено здійснювати діяльність у сфері торгівлі на час дії карантину

Постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 № 255 затверджено зміни, що вносяться до постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які розширюють перелік закладів та суб’єктів господарювання, яким дозволено вести господарську діяльність та надавати послуги протягом дії періоду карантину, за умови дотримання передбачених обмежувальних заходів.

Водночас, з метою посилення контролю за дотриманням санітарних і протиепідемічних вимог Уряд надав рекомендації для бізнесу, які сприятимуть зменшенню черг і скупчень відвідувачів у магазинах та забезпечать виконання запроваджених протиепідемічних заходів.

Подробнее...

Про особливості надання житлових субсидій в період карантину

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що 25 березня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №247 «Про особливості надання житлових субсидій» (далі – Постанова №247), якою передбачено, зокрема:

- врахування до доходу осіб, звільнених з роботи під час карантину відповідно до п.1 ч.1 ст.40 КЗпП України, які зареєструвалися в службі зайнятості, допомоги по безробіттю замість заробітної плати, яку вони отримували за попереднім місцем роботи;

- збільшення на 50% соціальних нормативів користування окремими комунальними послугами в місцях дії карантину;

Подробнее...

Лисичанські школярі у період карантину навчаються дистанційно

У зв’язку з тривалим періодом призупинення навчальних занять в закладах загальної середньої освіти нашого міста, відповідно до рекомендацій МОН України, процес навчання здійснюється дистанційно.

Групи у Viber, Telegram, соціальній мережі Facebook, телефонні дзвінки — вчителі використовують різні методи, щоб навчання під час карантину тривало.

Активно використовуються можливості шкільних сайтів. У більшості закладів освіти створено сторінки «Дистанційне навчання», де вчителі не тільки розміщують завдання, але й навчальні матеріали (відео уроки, тести, презентації, дидактичні матеріали тощо), посилання на блоги та сайти вчителів.

Подробнее...

Щодо організації вантажоперевезень до та з Луганської області

Із 08:00 28 березня 2020 року на території Луганської та Донецької областей рішенням штабу ООС відповідно до Особливого порядку введено «червоний» режим, який обмежує вільне пересування та діятиме до окремого розпорядження керівництва штабу ООС.

Разом із тим, з метою недопущення погіршення економічного стану області, для суб’єктів господарювання зберігається можливість здійснення логістичних операцій, а саме вивезення/ввезення готової продукції, комплектуючих, сировини, пересування фахівців, які надають інжинірингові або інші послуги,без оформлення спеціального дозволу на підставі пред’явлення відповідних договірних документів, транспортних/видаткових накладних на вантажі або виконання послуг/робіт.

Подробнее...

Щодо внесення змін до Податкового кодексу у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби

30 березня 2020 року Верховною Радою України був прийнятий Закон України № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». Документ, зокрема, містить наступні зміни до Податкового кодексу:

— піднято ліміти для груп платників єдиного податку з фізичних осіб-підприємців: перша група — з 300 тис. грн. до 1 млн. грн., друга група — з 1,5 до 5 млн. грн., третя група — з 5 до 7 млн. грн.;

Подробнее...

У міській раді пройшла Координаційна нарада з питань попереджувальних заходів щодо поширення коронавірусу

Сьогодні, 2 квітня, у міській раді пройшла чергова Координаційна нарада з питань попереджувальних заходів щодо поширення коронавірусу.

Відкриваючи засідання міський голова Сергій Шилін проінформував присутніх про результати засідання Уряду України, яке пройшло вчора, 1 квітня, щодо посилення заходів безпеки для боротьби з коронавірусом.

Подробнее...

Уряд затвердив посилення карантинних заходів для стримання поширення коронавірусної хвороби в України (оновлено)

Відповідно до нової редакції постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 02.04.2020 на всій території України до кінця карантину діятиме заборона:

— з 6 квітня перебування в громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора;

— з 6 квітня переміщення групою осіб більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей);

— перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків;

Подробнее...

Звернення до керівників релігійних організацій щодо профілактики поширення коронавірусу

Ситуація з попередженням коронавірусу у культових спорудах співпала з початком Великого посту та релігійними службами, що передують Великодню. Для вірян це надзвичайно відповідальний час, коли триває велике внутрішнє очищення та покаяння, відбуваються таїнства сповіді та причастя, маслособорування, батьківські поминальні суботи.

Ураховуючи значне поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та встановлення на всій території України карантину згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановами від 16.03.2020 №215 та від 25.03.2020 №239), з метою запобігання поширенню хвороби та недопущення поширення на території міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля Лисичанська міська рада звертається до керівників церков і релігійних організацій вжити необхідні протиепідеміологічні заходи під час організації богослужінь і поточної релігійної діяльності.

Подробнее...