Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

13 листопада в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Під час засідання комісією розглянуті питання призначення житлової субсидії в окремих випадках, визначених Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

Подробнее...

Щодо нових умов призначення житлових субсидій окремим категоріям громадян

subsidii-1024x683Урядовим рішенням від 20 жовтня 2019 року №878 внесено зміни до порядку призначення житлових субсидій, які стосуються:

· дитячих будинків сімейного типу;

· військовослужбовців;

· громадян старших 60 років, що перебувають у шлюбі та мешкають у сільській місцевості.

Подробнее...

До відома осіб з інвалідністю та інших осіб, що потребують протезування нижніх кінцівок

Планові виїзди медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» в листопаді — грудні 2019 року відбудуться за графіком:

Подробнее...

Про зміни у механізмі надання деяким категоріям населення пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Сьогодні, 12 листопада, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулася робоча нарада з питання змін у механізмі надання деяким категоріям населення передбачених законодавством пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

У нараді взяли участь представники громадських організацій: «Ветерани Чорнобиля міста Лисичанська», «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини», «Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)», «Лисичанська міська організація ветеранів України», представники всіх комунальних підприємств міста, організацій, які надають комунальні послуги, управління праці та соціального захисту населення міської ради, управління з виконання політики міської ради в галузі житлово-комунального господарства.

Подробнее...

В УПСЗН відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 16 жовтня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове (двадцять шосте) засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Захід відбувся під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 2, які входять до складу комісії.

Подробнее...

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 пільги надаються у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами житлово-комунальних послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Подробнее...

Щодо надання субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива

Субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу (далі — субсидія на тверде паливо) призначається у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

Безповоротна державна грошова допомога на придбання твердого палива призначається виходячи з норми — 2 тонни на одне домогосподарство на рік та з урахуванням доходів сім’ї за попередній календарний рік.

Подробнее...

Щодо проведеного розрахунку житлових субсидій на опалювальний сезон

З 1 жовтня 2019 року запроваджено новий механізм фінансування житлових субсидій.

Відтепер виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюватиметься управлінням праці та соціального захисту населення шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено субсидію, відкритий в уповноваженому банку або через відділення Укрпошти.

Подробнее...

Щодо проведеного перерахунку житлових субсидій

У зв’язку з встановленням з 1 вересня 2019 року ціни на природний газ 6,58233 грн за 1 м. куб, управлінням праці та соціального захисту населення здійснено перерахунок житлової субсидії 10507 громадянам-одержувачам субсидії, які користуються цією комунальною послугою.

Відповідно до п.17 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови КМУ від 27.04.2018 № 329) перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення проведено без звернення громадян.

Подробнее...

Щодо роботи міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО

В жовтні 2019 року в Лисичанській міській раді відбулося 3 засіданні міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (ВПО), створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

Подробнее...

Про надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

З початку 2019 року з метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання регулярно, згідно з графіками, в будівлі управління праці та соціального захисту населення здійснюється прийом громадян спеціалістами Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі – Харківський КЕПОП).

Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з захворюваннями опорно-рухового апарату протезами нижніх і верхніх кінцівок, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення. Крім того підприємство здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Уряд визначив механізм надання соціальних послуг особам з інвалідністю та особам похилого віку, які страждають на психічні розлади
  2. До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 2, 3 категорій та дружин померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
  3. Чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги пройшло в УПСЗН
  4. У Лисичанську відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
  5. Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
  6. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі
  7. Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
  8. Про повідомну реєстрацію колективних договорів у березні-червні 2019 року
  9. Про онлайнкурс із протидії домашньому насильству
  10. Відбувся черговий виїзд до Лисичанська спеціалістів з протезування нижніх кінцівок