До відома осіб з інвалідністю та інших осіб, що потребують протезування нижніх кінцівок

Плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» відбудеться за графіком 30 – 31 березня 2020 року. Місце обслуговування:

- м. Лисичанськ, УПСЗН , вул. Малиновського, 22-а;

- м. Лисичанськ (згідно заявок осіб з інвалідністю - на дому).

За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22-а, каб. 8, з понеділка по четвер 8.00-17.00; п’ятниця 8.00-16.00, перерва 12.00-12.48.

Телефон для довідок: 7-30-27.

Управління праці та соціального захисту населення

«Ти можеш усе» Можливості безмежні!»

Соціальний проект — навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю реалізується в Україні.

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

5 лютого 2020 року проект стартував. У проекті можуть взяти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:

Подробнее...

Щодо проведеного перерахунку житлових субсидій

У зв’язку з встановленням з 1 січня 2020 року ціни на постачання природного газу 6,91399 грн за 1 м. куб, управлінням праці та соціального захисту населення здійснено перерахунок житлової субсидії 12043 громадянам-одержувачам субсидії, які користуються цією комунальною послугою.

Зазначений перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення проведено без звернення громадян.

Подробнее...

До уваги учасників антитерористичної операції, операції об'єднаних сил

З метою повернення до мирного життя, постраждалі учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях мають право за рахунок бюджетних коштів отримати психологічну реабілітацію - комплекс заходів, що здійснюються з метою збереження, відновлення або компенсації порушених психічних функцій, якостей, соціального та особистого статусу особи, сприяння психосоціальній адаптації до зміненої життєвої ситуації, осмислення досвіду, отриманого в екстремальній ситуації, та застосування його в житті.

Подробнее...

Щодо надання субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива в 2020 році

Субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу (далі — субсидія на тверде паливо) призначається у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

Безповоротна державна грошова допомога на придбання твердого палива призначається виходячи з норми — 2 тонни на домогосподарство на рік та з урахуванням доходів сім’ї за попередній календарний рік.

Подробнее...

Про роботу міської комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля

 З метою підтримки осіб, які опинилися у складних життєвих умовах та потребують додаткового соціального захисту рішенням Лисичанської міської ради від 21.11.2013 № 55/969 затверджений Порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля.

Відповідно до зазначеного Порядку складними життєвими умовами є: непередбачені та незалежні від особи обставини (пожежа, повінь, стихійне лихо, смерть близьких родичів, довготривала хвороба, необхідність проведення лікування з хірургічним втручанням тощо).

Питання щодо надання допомоги та її розмір розглядаються спеціально створеною виконкомом міської ради комісією з надання одноразової допомоги.

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 15 січня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

В засіданні взяли участь представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1.

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

5 лютого в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

Подробнее...

До уваги осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства

Згідно із статтею 38 Закону України від 21.03.1991 № 875-XII «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» особи з інвалідністю за наявності медичних показань мають право на безоплатне забезпечення санаторно-курортними путівками.

Подробнее...

Про роботу міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 У січні 2020 року в Лисичанській міській раді відбулося 4 засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов, а до її складу входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

За час роботи комісії розглянуто 209 звернень внутрішньо переміщених осіб щодо призначення їм різних видів соціальних виплат.

Подробнее...

До відома осіб з інвалідністю, законних представників дітей з інвалідністю та інших осіб, що потребують забезпечення протезно-ортопедичними виробами

Планові виїзди представників Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП) у 2020 році відбудуться 6 березня, 29 квітня, 5 червня, 7 серпня, 4 вересня, та 4 грудня з 08.00 до 12.00.

Прийом буде здійснюватись в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22а., каб. № 43.

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
  2. У міській раді пройшло чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат
  3. Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
  4. Чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги пройшло у міській раді
  5. Про проведений перерахунок розміру соціальних допомог з 1 грудня 2019 року
  6. Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів
  7. Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
  8. Щодо роботи міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
  9. Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
  10. Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги