Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

Розвиток підприємництва серед молоді — один із пріоритетних напрямів у рамках програми підтримки та розвитку малого бізнесу в Україні.

Українським фондом підтримки підприємництва проводиться Всеукраїнський конкурс бізнес-планів серед молоді, головна мета якого — залучення молоді до підприємницької діяльності шляхом підтримки її підприємницьких ініціатив та сприяння практичній реалізації найбільш успішних бізнес-проектів.

Заяви на участь приймаються з 02.10.2012р. по 02.11.2012р. У конкурсі можуть взяти участь молодь віком від 18 до 35 років, які ведуть або планують розпочати власну справу. Конкурс проводитиметься в три етапи.

За результатами конкурсу переможцям будуть надані три пільгові кредити для започаткування або розвитку бізнесу за наданим бізнес-планом.

Більш детальну інформацію про умови проведення та участі у конкурсі, оформлення заяви на участь та Положення про проведення конкурсу можна дізнатись на офіційному сайті Українського фонду підтримки підприємництва (http://www.ufpp.gov.ua/bpcompetition.php) або за телефоном (044) 502-11-48.