Фильтр
 • Щодо підвищення розмірів надбавок на догляд особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

  Законом України від 2 вересня 2020 року № 851-IX внесено зміни до статті 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» щодо підвищення надбавки на догляд.

  З 1 січня 2021 року особам з інвалідністю з дитинства I групи надбавка на догляд встановлюється в розмірі:

  — особам з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи А I групи — 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

  — особам з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи Б I групи — 100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

  — одиноким особам з інвалідністю з дитинства II та III груп, які за висновком лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу потребують постійного стороннього догляду, встановлюється надбавка на догляд за ними в розмірі 75% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

 • Вітаємо переможців шкільної олімпіади з сольфеджіо «Музичні всезнайки»

  Вчора, 28 січня, у Лисичанській дитячій школі мистецтв № 1 відбулась шкільна олімпіада з сольфеджіо «Музичні всезнайки», в якій взяли участь 11 учнів фортепіанного, оркестрового та вокально-теоретичного відділів.

  Під час олімпіади діти виконували цікаві та незвичні для шкільних уроків завдання. Різні види тестових і творчих завдань були спрямовані на активізацію та розвиток в учнях розумових процесів, перевірку якості знань, виховання почуття колективізму.

  За результатами олімпіади місця розподілились наступним чином:

  І місце — Марія Сотнікова, Дмитро Шовкопляс та Олеся Позднякова;

 • У Лисичанську відбувся ІІ міський фестиваль-конкурс учнів та викладачів мистецьких шкіл «Граємо разом. Я та викладач»

  27 січня в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 дистанційно відбувся ІІ міський фестиваль-конкурс учнів та викладачів мистецьких шкіл «Граємо разом. Я та викладач».

  Цього року у конкурсі взяли участь учні та викладачі Лисичанських дитячої школи мистецтв № 1 та дитячої музичної школи № 2. Конкурсанти змагались за краще виконання твору у номінаціях: фортепіано, скрипка, баян, акордеон, гітара, духові та ударні інструменти.

 • 29 січня – День пам’яті Героїв Крут

  29 січня в Україні відзначають День пам’яті Героїв Крут.

  Саме під Крутами у 1918 році відбувся бій, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

  Вчора, 26 січня, під головування заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Євгена Наюка службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  Під час засідання розглянуто 5 питань щодо соціального захисту та реалізації прав дітей, які потребували колегіального вирішення.

  За результатами ухвалених рішень підготовлено наступні проєкти розпоряджень:

  — про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (10 дітей);

 • У Лисичанську вшанували пам'ять жертв Голокосту

  Сьогодні, 27 січня, з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у Лисичанську відбувся обласний меморіальний захід.

  Біля пам’ятного знаку жертвам єврейського населення, які загинули у місті під час Другої світової війни зібралися представники Луганської ОДА, військово-цивільних адміністрацій міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк, правоохоронних органів та представники єврейської громади області.

 • Щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації

  Механізм забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації визначений Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321.

  До технічних та інших засобів реабілітації, якими забезпечуються вище зазначені категорії громадян належать: протезно-ортопедичні вироби, в тому числі ортопедичне взуття,  спеціальні засоби для самообслуговування та догляду,  засоби для пересування, допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому, меблі та оснащення, спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією.

  У 2020 році до управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська з заявами про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації звернулося 380 осіб, яким відповідно до медичних показань були видані 1322 направлення для виготовлення протезно-ортопедичних виробів, ортопедичного взуття, технічних засобів реабілітації.

 • Вітаємо переможців Всеукраїнського багатожанрового фестивалю мистецтв «VIVAT LVIV»

  19 січня учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 дистанційно взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі мистецтв «VIVAT LVIV».

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальний жанр» у різних вікових категоріях учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 посіли наступні місця:

  Гран-прі — Поліна Пікуль, Софія Ажипа, Злата Бабакіна та Ксенія Міненко;

 • 27 січня – День пам’яті жертв Голокосту

 • Увага! 28 січня тимчасове припинення водопостачання

  Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

  28 січня 2021 року з 08.00 до 16.00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ПЛ-110 кВ та ПЛ-35 кВ ТОВ «ЛЕО» буде знеструмлена насосна станція другого підйому «Білогорівська».

  Просимо мешканців центральної частини міста, району заводу «Пролетарій», міст Новодружеськ та Привілля зробити дводенний запас води.

  За матеріалами офіційного сайту ЛКСП «Лисичанськводоканал»