Суб'єкт державної реєстрації громадських формувань у Луганській області. Онлайн будинок юстиції

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) повідомляє, що державна реєстрація громадських формувань у Луганській області — громадських об’єднань, їхніх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання, обласних, регіональних, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, обласних, місцевих організацій роботодавців та їх об’єднань, постійно діючих третейських судів здійснюється через відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

Подати документи та отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою — Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 22 або за телефонами −095 362 42 02, (06452) 4 22 16.

Документи для державної реєстрації можливо також подати через центри надання адміністративних послуг у Луганській області, що забезпечують прийом та видачу документів у сфері державної реєстрації громадських формувань.

Окрім того, Міністерством юстиції України запроваджено та забезпечено функціонування зручного онлайн сервісу — Онлайн будинку юстиції, доступ до якого можна отримати за посиланням https://online.minjust.gov.ua.

За допомогою Онлайн будинку юстиції, незалежно від місцезнаходження особи, яка вирішила скористатися Онлайн будинком юстиції, можна подати документи для проведення попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації зі статусом юридичної особи та подати документи в електронній формі для проведення державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи.

Ці послуги Онлайн будинку юстиції стануть корисними для всіх, хто бажає зареєструвати громадську організацію, та мають безліч переваг, серед яких, зручність, відсутність необхідності відвідувати центр надання адміністративних послуг або суб’єкта державної реєстрації, відсутність безпосереднього контакту заявника з державним реєстратором, що зменшує корупційні ризики, цілодобовість доступності таких послуг тощо.

Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)