• Головне територіальне управління юстиції у Луганській області
  • Адреса: вул. Єгорова, 22, м. Сєвєродонецьк, луганська область,93404
  • Телефон/факс: (06452) 4 24 93
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
  • Офіційний сайт: http://www.lugjust.gov.ua/
  • Начальник Головного територіального управління юстиції у Луганській області
  • Філатова Тетяна Дмитрівна
 

Он-лайн будинок юстиції

Сайт Он-лайн будинок юстиції https://online.minjust.gov.ua/ забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади. Ви отримаєте необхідні сервіси в електронному режимі.

За допомогою цього сайту ви можете:

- отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;

Подробнее...

Консультує Міністр юстиції України

Шановний Павле Дмитровичу, вітаю! Розпочались літні канікули і ми з дитиною хочемо поїхати за кордон на відпочинок, однак колишній чоловік відмовляється надати нотаріальну згоду, хоча ми давно розлучені і донька за рішенням суду проживає зі мною. Підкажіть, будь ласка, як мені бути?,- Світлана Попова.

Подробнее...

Консультує Міністр юстиції

Доброго дня, Павле Дмитровичу! Прошу Вашої консультації з приводу виконання судових рішень. Яку відповідальність несуть особи, які ухиляються від виконання судових рішень?, — з повагою, Олексій Мироненко.

Чинне законодавство України передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність за невиконання рішення суду.

Подробнее...

Консультує Міністр юстиції

Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від Вас пораду. Зовсім скоро в нашій сім’ї буде поповнення. Я дуже схвильована, оскільки це моя перша дитина. Оскільки я буду вперше перебувати у пологовому будинку, хотіла б розуміти свої права. Розкажіть про них більш детально, будь ласка, — Олена Шульга

Вагітність і народження дитини це завжди радісна подія для кожної сім’ї. З перших хвилин перебування в пологовому будинку, перш за все, майбутні мами мають право на високу культуру медичного обслуговування.

Подробнее...

Як отримати виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для проставлення апостиля

На сьогодні найбільш поширеним способом оформлення документів для їх можливого використання за кордоном є проставлення апостиля, запровадженого Конвенцією, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів (далі — Конвенція) від 1961 року.

Подробнее...

Можливості Он-лайн будинку юстиції для громадських організацій

Вже декілька років працює електронний сервіс Міністерства юстиції України — Он-лайн будинок юстиції, за допомогою якого можливо отримати послуги в он-лайн режимі. Он-лайн будинок юстиції — це повністю прозора автоматизована система.

Доступні послуги Он-лайн будинку юстиції для громадських організацій:

— попередній правовий аналіз документів на реєстрацію громадської організації;

Подробнее...

Міністр юстиції України Павло Петренко продовжує відповідати на питання від громадян у щотижневій консультації

Доброго дня! Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть будь ласка, що мені, як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити щоб стати на облік у місцевій лікарні, - Ірина Завальська.

Подробнее...

Консультує Міністр Юстиції України

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер  побоююсь. Підкажіть, як бути?, - Петро Василишин.

Подробнее...