• Головне територіальне управління юстиції у Луганській області
  • Адреса: вул. Єгорова, 22, м. Сєвєродонецьк, луганська область,93404
  • Телефон/факс: (06452) 4 24 93
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
  • Офіційний сайт: http://www.lugjust.gov.ua/
  • Начальник Головного територіального управління юстиції у Луганській області
  • Філатова Тетяна Дмитрівна
 

Якщо змінився керівник чи склад керівного органу профспілки

Зміна керівника, складу керівного органу професійної спілки може відбуватися з різних причин. Це може бути переобрання керівних органів (наприклад у зв’язку із закінченням строку їх повноважень), звільнення керівника, членів керівного органу тощо.

Зміна керівника, складу керівного органу профспілки підлягає державній реєстрації.

Подробнее...

Консультує Міністр Юстиції України

Доброго дня! Мене цікавить питання, в яких випадках особа може бути обмежена на виїзд за кордон. Розкажіть, будь ласка, детальніше, — Мар’яна Дмитрук.

Конституція України гарантує кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, свободу пересування, вільний вибір місця проживання, вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Крім того, громадянин України ні за яких підстав не може бути обмежений у праві на в’їзд в Україну.

Подробнее...

Новий порядок надання інформації з Державного реєстру прав

З 23 липня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 599 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України». Зазначеною постановою в новій редакції викладено Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно далі — (Порядок).

Порядок визначає умови, підстави та процедуру надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі — Державний реєстр прав) про зареєстровані речові права, обтяження речових прав, об’єкти та суб’єктів таких прав/обтяжень (далі — зареєстровані речові права) та про осіб, що отримували інформацію з Державного реєстру прав (далі — користувачі інформації), права та обов’язки суб’єктів, що є учасниками зазначеної процедури.

Подробнее...

Можливості Онлайн будинку юстиції для громадських організацій

Вже декілька років працює електронний сервіс Міністерства юстиції України — Онлайн будинок юстиції, за допомогою якого можливо отримати послуги в онлайн режимі. Онлайн будинок юстиції — це повністю прозора автоматизована система.

Доступні послуги Онлайн будинку юстиції для громадських організацій:

Подробнее...

Як мене назвати?

У кожної людини є ім’я, яке дали йому при народженні. Кожне ім’я несе в собі певний зміст і, так чи інакше, впливає на характер людини. В давнину наші предки вважали, що від імені людини залежить вся його доля, і навіть у наші часи батьки, перш ніж дати ім’я дитині, намагаються ретельно вивчити його значення. Обрати ім’я для дитини справа не проста, адже в світі стільки варіантів. Одні батьки надають перевагу класичним варіантам, інші хочуть бути оригінальними, дехто прислухається до астрологів чи нумерологів, хтось називає дітей ім'ям, яке відповідає дню іменин. Чітких канонів у виборі немає, але як свідчить статистика більшість все ж таки обирають більш традиційні імена.

Подробнее...

Консультує Міністр юстиції України

Доброго дня, пан Павло! Мій неповнолітній племінник, вчинив крадіжку, він жалкує про скоєне, але злочин є злочин і кримінальна справа вже відкрита. Підкажіть, будь ласка, яка кримінальна відповідальність передбачена для неповнолітніх?, - Людмила Бевз

З якого віку особи підлягають кримінальній відповідальності?

Подробнее...

Консультує Міністр Юстиції України

Доброго дня! Я — українка, але тривалий час мешкаю за кордоном. Щоб оформити дозвіл на проживання у цій країні, мені необхідно легалізувати деякі документи. Знайомі порадили звернутися до Міністерства юстиції. Розкажіть, будь ласка, як поставити апостиль на документах?, — Марина Соломатіна

У 2002 році Україна приєдналася до Гаазької Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів. Ця Конвенція поширюється на офіційні документи, які були складені на території однієї з Договірних держав і мають бути представлені на території іншої Договірної держави. Станом на 2018 рік вже 118 країн приєдналися до Гаазької Конвенції, з переліком яких можна ознайомитися на офіційному вебсайті Міністерства закордонних справ: https://mfa.gov.ua/ua.

Що таке апостиль?

Подробнее...

Консультує Міністр юстиції

Доброго дня, шановний Міністре! Звертаюсь до Вас з проханням роз’яснити процедуру державної реєстрації фізичних осіб-підприємців. Які документи необхідно підготувати і чи можу я зробити це он-лайн?, — Сергій Никоненко.

З чого почати?

Перш за все, необхідно обрати код запланованої діяльності за Класифікатором видів економічної діяльності (КВЕД). Перелік КВЕДів можна знайти на сайті Державної служби статистики України http://kved.ukrstat.gov.ua.

Подробнее...