Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)
    Адреса: вул. Ярослава Мудрого, 16, м. Харків, Харківська область, 61002
    Телефон/факс: (057) 751-81-68
    Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    Офіційний сайт: https://kharkivobljust.gov.ua/
    Начальник Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)                          Філатова Тетяна Дмитрівна

Заступник начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції — начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Віталій Вікторович Лаптінов, телефон (06452) 4 12 79
    Адреса: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 22
    Консультація за телефонами — 095 362 42 02 або (06452)4 22 16.
    Е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Онлайн послуги у сфері державної реєстрації громадських формувань

Як подати документи та отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань у період карантину у Луганській області?

Постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, на території України було запроваджену низку обмежувальних протиепідемічних заходів.

На цей період у нагоді громадським формуванням можуть стати онлайн-послуги «Он-лайн будинку юстиції» https://online.minjust.gov.ua.

Подробнее...

Увага! Змінилися розміри плати у сфері державної реєстрації громадських формувань

Адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр) справляються у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень.

Частиною четвертою статті 7 Закону України «Про державний бюджет України на 2021 рік» (далі — Закон) з 1 січня 2021 року встановлено розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб у розмірі 2270 грн. Для порівняння, у 2020 році розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01 січня 2020 року було встановлено у розмірі 2102 грн.

У зв’язку із змінами у 2021 році розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, відповідно змінився розмір плати у сфері державної реєстрації громадських формувань

Подробнее...

Строки державної реєстрації громадських формувань

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» встановлено строки розгляду документів, які подаються для державної реєстрації, зокрема, громадських формувань. Строком є певний період у часі, зі спливом якого пов’язана дія чи подія, яка має юридичне значення. Строк визначається роками, місяцями, тижнями, днями або годинами.

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, у сфері державної реєстрації громадських формувань здійснюється у такі строки:

— щодо творчої спілки, місцевого осередку творчої спілки — не пізніше 30 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;

Подробнее...

Як подати документи для державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи онлайн

Після створення громадської організації перед засновниками постає необхідність подати документи для державної реєстрації.

Зробити це можна звернувшись до уповноваженого органу з питань державної реєстрації (особисто, надіслати документи поштовим відправленням), подати документи для державної реєстрації через центр надання адміністративних послуг або скориставшись онлайн послугами Міністерства юстиції України за допомогою Онлайн будинку юстиції.

Подробнее...

Послуги онлайн будинку юстиції для громадських організацій

Міністерством юстиції України запроваджено та забезпечено функціонування вже на протязі декількох років зручного онлайн сервісу, який дає можливість за наявності доступу до мережі Інтернет, скористатися деяким послугами Міністерства юстиції України.

Зокрема, для громадських організацій забезпечено можливість подання документів для державної реєстрації створення громадської організації та попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації.

Подробнее...

Державна реєстрація відокремлених підрозділів громадського об'єднання

В процесі діяльності громадських об’єднань може поставати необхідність створити відокремлені підрозділи, які будуть представляти інтереси громадського об’єднання на певній території та здійснювати заходи щодо реалізації мети діяльності громадського об’єднання.

Громадське об’єднання зі статусом юридичної особи може мати відокремлені підрозділи, які утворюються за рішенням відповідного керівного органу громадського об’єднання згідно із статутом.

Подробнее...

До уваги структурних утворень політичних партій!

У зв’язку з призначенням Верховною Радою України чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 25 жовтня 2020 року, Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що політична партія (організації політичної партії) є суб’єктами виборчого процесу відповідних виборів.

Звертаємо увагу, що територіальними органами Міністерства юстиції України, не пізніше як за 35 днів до дня голосування передаються на паперових носіях та в електронному вигляді до Центральної виборчої комісії (далі — ЦВК) та відповідних територіальних виборчих комісій відомості щодо зареєстрованих місцевих організацій політичних партій із зазначенням керівників, а в разі зміни керівників місцевих організацій політичних партій — невідкладно інформує про це ЦВК та відповідні територіальні виборчі комісії.

Подробнее...

Консультація та подача документів для державної реєстрації громадських формувань у період карантину

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків), з метою зниження ризиків інфікування гострою респіраторною інфекцією COVID-19, як громадян так і власних нагадує, що громадські формування можуть подати документи для державної реєстрації не лише звернувшись особисто до суб’єкта державної реєстрації або центру надання адміністративних послуг, а і надіслати поштою, що значно зменшує ризик інфікування та захворювання.

Подробнее...

Онлайн реєстрація громадської організації за допомогою Онлайн будинку юстиції

Після запровадження Міністерством юстиції України зручного сервісу для громадян — Онлайн будинку юстиції (посилання у мережі Інтернет — https://online.minjust.gov.ua) (далі — Портал), у новостворених громадських організацій зі статусом юридичної особи з’явилася можливість подавати документи для державної реєстрації створення громадських організацій зі статусом юридичної особи онлайн, не звертаючись при цьому до реєструючого органу або центру надання адміністративних послуг.

Обов’язковою умовою подання документів для державної реєстрації через Портал є наявність електронного цифрового підпису (далі — ЕЦП) засновників громадської організації та заявника — особи, яка має право представляти громадську організацію для здійснення реєстраційних дій.

Подробнее...

Як отримати виписку та установчі документи громадському формуванню з ЄДР юридичних, фізичних осіб-підприємців та ГФ

Діюче програмне забезпечення порталу електронних сервісів Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (ЄДР) надає можливість юридичній особі отримати виписку та установчі документи (у разі державної реєстрації створення юридичної особи або державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи) за результатами проведеної реєстраційної дії.

Подробнее...

Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі у Луганській області

Для державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр), подаються:

— заява про державну реєстрацію змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі;

— примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління структурного утворення політичної партії про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру;

Подробнее...