Щодо розповсюдження статистичного бюлетеня «Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності підприємств Луганської області» за 2019 рік

3 метою задоволення потреби користувачів у статистичній інформації, фахівцями Головного управління статистики у Луганській області підготовлено для розповсюдження статистичний бюлетень «Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності підприємств Луганської області» за 2019 рік.

Статистичний бюлетень містить дані щодо обсягів прямих інвестицій, які надійшли від нерезидентів в економіку Луганської області та внесені підприємствами-резидентами в економіку інших країн світу, станом на 1 січня та 31 грудня 2019 року.

У бюлетені наводиться інформація у розрізі країн світу, видів економічної діяльності підприємств-резидентів, міст та районів Луганської області. Окремо представлена інформація за основними країнами-інвесторами у розрізі видів економічної діяльності.

Вартість зазначеного статистичного продукту складає 46,68 грн.

3 питань придбання Ви можете звернутися до управління поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики у Луганській області за телефонами 2-10-21 a6o (095)007-80-79, та за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Вілєсова, 1-в, 6 поверх, 617, електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Окремо зауважимо, що згідно з Планом дій Державної служби статистики України та Національного банку України на 2019-2020 роки щодо передачі Національному банку України функції публікації даних про прямі інвестиції, Держстат припиняє публікацію результатів державного статистичного спостереження щодо інвестицій зовнішньоекономічної діяльності, починаючі з результатів за I квартал 2020 року (остання публікація відповідно до проекту плану державних статистичних спостережень на 2020 рік — за 2019 рік).

Начальник Головного управління статистики у Луганській області Дмитро Протопов