Ми - справжня родина!

Наприкінці літа, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області вирішили у вихідний день зібратись усі разом зі своїми сім’ями на центральному стадіоні міста. Тим паче не так часто випадає нагода разом провести час, дружньо позмагатися у спортивних естафетах і відчути себе єдиною родиною.

Метою даного заходу стала пропаганда здорового способу життя та сімейних цінностей. Завдяки таким колективним заходам з’являється можливість об’єднатися між собою як одна команда, вчитися допомагати, розуміти, підтримувати один одного, досягати разом перемоги і вважати колектив своєю другою родиною.

Цей суботній сімейний день поєднував у собі спорт, розваги, здорову конкуренцію. Судові охоронці Луганщини мали змогу позмагатися своїми родинами у силі, спритності, винахідливості і просто відпочити та поспілкуватися.

Змагання виявились цікавими і захоплюючими. Оплесків, сміху, вигуків було вдосталь. Цей суботній день подарував родинам здоров’я, бадьорість і силу. Усі отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі. Судові охоронці разом зі своїми сім’ями показали справжній приклад єднання, підтримки та взаєморозуміння. Не виникало жодних сумнівів, що колектив Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області є справжньою родиною!

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області