На Луганщині судові охоронці врятували чоловіка, у якого стався напад епілепсії

Сьогодні, 11 серпня, судові охоронці допомогли чоловікові, у якого стався епілептичний напад біля будівлі Новоайдарського районного суду Луганської області.

Після судового процесу, чоловік, виходячи із будівлі суду впав та почав задихатись. Старший сержант Служби судової охорони Євген Рощупка та рядовий Денис Турянський, не гаючи ні миті, розпочали надавати чоловікові домедичну допомогу та викликали на місце пригоди бригаду швидкої. Поклали його на бік та постійно підтримували голову, щоб під час приступу чоловік не травмувався. Саме так судових охоронців вчили діяти на заняттях з медичної підготовки. Медики, які прибули на виклик, оглянули чоловіка й відзначили правильні та фахові дії судових охоронців із надання домедичної допомоги.

Лікарі швидкої допомоги діагностували у чоловіка епілептичний напад та шпиталізували його до місцевої лікарні. Професійні та своєчасні дії співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області допомогли запобігти тяжким наслідкам.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області