Співробітники служби судової охорони продовжують підвищувати рівень своїх знань та навичок

Вчора, 29 липня, тренерська команда благодійної організації «Луганське обласне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» провели для судових охоронців тренінг з метою підвищення теоретичних знань та практичних навиків з питань додержання прав людини, протидії наркозалежності, профілактики ВІЛ, гепатиту та туберкульозу.

Тренерами інформаційного заходу стали Ірина Ломкова — фахівець з питань дотримання прав людини та Євген Топчаєв — керівник благодійної організації «Луганське обласне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Проведення тренінгу супроводжувалось жвавим обговоренням. Судові охоронці із зацікавленістю задавали запитання та активно дискутували. Тренери підготували для працівників Служби цікаві завдання та відеопрезентацію. Після завершення навчального заходу було перевірено рівень отриманих знань шляхом тестування, яке засвідчило добрі результати.

Захід проводився з метою правової обізнаності співробітників Служби судової охорони в галузі прав людини та попередження професійного інфікування соціально-небезпечними хворобами судових охоронців.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області