На Луганщині відбувся конкурс на заміщення вакантних посад до служби судової охорони

 17 липня у Територіальному управлінні Служби судової охорони в Луганській області відбувся конкурс на заміщення 12 вакантних посад. Так, для участі в конкурсі подали документи 37 претендентів.

Конкурс проходив з дотриманням карантинних норм. Усі конкурсанти були у захисних масках та перед початком конкурсу пройшли температурний скринінг. Конкурсна комісія ознайомила учасників з правилами проведення конкурсу.

Для профілактики серцево-судинних захворювань начальник медичної служби Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області лейтенант Служби судової охорони Яків Холоденко здійснив вимірювання тиску у конкурсантів. Після чого, на Лисичанському стадіоні «Шахтар» у кандидатів перевірили рівень фізичної підготовки. Необхідно було виконати комплексну силову вправу, біг на 100 і 1000 метрів.

18 конкурсантів вклалися в нормативи з фізичної підготовки і були допущені до наступного етапу конкурсу – співбесіди.

За підсумками конкурсу переможцями визнано 9 осіб. Слід зазначити, що усі переможці конкурсу продемонстрували належний рівень професійної компетенції, комунікаційних якостей та знань законодавства.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області