У рамках міжнародного співробітництва із Проектом ЄС «Право -Justice» співробітники Служби судової охорони взяли участь у вебінарі

З метою впровадження міжнародних стандартів в практичну діяльність для удосконалення професійних навичок та підвищення якості роботи сьогодні, 17 липня, п’ятнадцять співробітників Територіального управління служби судової охорони у Луганській області взяли участь у вебінарі.

Захід проводився у рамках міжнародного співробітництва із Проектом ЄС «Право -Justice» у форматі відеоконференції на тему: «Судова безпека в умовах порушення громадського порядку». У даному заході взяли участь співробітники Служби судової охорони різних областей, представники Судової влади України та експерти проекту.

Під час заходу було розглянуто ряд важливих питань судової безпеки в умовах порушення громадського порядку.

Міжнародний експерт проекту ЄС «Право -Justice» (Нідерланди), фахівець з питань безпеки МЗС Нідерландів, керівник польового офісу Гароуе, Сомалі — Корнеліс Верхарен ознайомив учасників вебінару з психологічними аспектами контролю натовпу, заходами налагодження комунікацій з протестувальниками та організаторами, з рекомендаціями щодо протидії загострення ситуації та вирішенням конфліктів в приміщенні суду.

Сільвіу Сандру — міжнародний експерт Проекту ЄС «Право -Justice» (Румунія), керівник служби безпеки Спеціального трибуналу по Лівану розповів про основні принципи організації судової безпеки під час масових акцій протесту та порушення громадського порядку. Спікером вебінару виступив начальник управління забезпечення безпеки учасників судового процесу полковник Служби судової охорони Ігор Шашкін, який детально зупинився на питанні забезпечення Службою судової охорони безпеки судових процесів. Зокрема під час розгляду резонансних справ.

Вебінар виявився інформативним та корисним. Учасники вебінару Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області щиро вдячні організаторам та спікерам вебінару за отриманий новий досвід та знання.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області