Шановні українські миротворці!

 15 липня в Україні відзначають День українського миротворця. Це свято встановлено на державному рівні постановою Верховної Ради України від 21.05.2013р. Саме цього дня у 1992 році з місії у Боснії розпочалася участь українських військових в операціях із підтримання миру і безпеки, які під егідою ООН, ОБСЄ, НАТО і ЄС проводяться в «гарячих точках» планети.

Цей день присвячується вам, тим, хто несе мир та підтримку, стабільність далеко від своєї рідної землі. Ваша мета є виключно мирною, водночас, робота – дуже ризикованою та вимагає сили духу, вміння долати перешкоди та екстремальні ситуації.

Дорогі миротворці! Ви – люди з великої літери. Щира вам подяка та низький уклін за відвагу, терпіння, стійкість, мужність та героїзм проявлений у боротьбі за мир. Ми віддаємо шану вашій самопожертві та самовідданості. Ви завжди прагнете миру та безпеки для свого народу й усіх народів планети. Дякуємо вам усім! Нехай ваші високі професійні та моральні якості, бойовий досвід завжди надійно служать ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей. Міцного вам здоров’я, легкої служби та успішного повернення додому живими та неушкодженими!

Колектив Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області