Вміти надавати першу домедичну допомогу повинен кожен

 Сьогодні, 9 липня, відповідно до плану роботи медичної служби, у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області відбулось заняття з особовим складом із медичної підготовки на тему: «Ураження електричним струмом. Перша медична допомога при електротравмах». Тема заняття зацікавила багатьох.

Уміння надавати першу медичну допомогу – вимога часу. Світовою практикою доведено, якщо третина громадян володіє навичками надання домедичної підготовки, то рівень смертності від нещасних випадків зменшується вдвічі. Подібні заняття необхідні в повсякденному житті. Оскільки, саме протягом першої години після настання нещасного випадку надання першої допомоги є найбільш ефективним і дозволяє звести до мінімуму розвиток небезпечних ускладнень.

Дане заняття проводив начальник медичної служби Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області лейтенант Служби судової охорони Яків Холоденко, який зазначив: «Найцінніший скарб – це життя людини. Тому на наших заняттях, ми маємо на меті навчитись кваліфіковано та впевнено надавати першу медичну допомогу. Рятування потерпілого у більшості випадків залежить від швидкості та правильності надання першої необхідної медичної допомоги». Працівники самі мали змогу на практиці застосувати отримані знання, відпрацювати необхідні навички з надання першої домедичної допомоги.

Загалом, заняття вийшло дуже корисним та насиченим. Усі присутні відмітили, що такі заходи вкрай необхідні. Подібні заняття в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області будуть проводитись і надалі.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області