Вже десять судових установ Луганщини перебувають під охороною Служби судової охорони

 З 26 червня Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області взяло під свою охорону десяту судову установу області – Лисичанський міський суд Луганської області. Взяття суду під охорону відбувалось із дотриманням карантинних заходів, без зайвих урочистостей.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, полковник служби судової охорони Вячеслав Абрамов представив колективу суду судових охоронців, які будуть здійснювати охорону та підтримувати громадський порядок у Лисичанському міському суді, звернув увагу співробітників Служби на відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків та побажав уважно та пильно нести службу, оскільки саме від судових охоронців відтепер залежить безпека та правопорядок у судовій установі.

Голова Лисичанського міського суду Луганської області Андрій Березін привітав співробітників Служби та побажав їм успіхів у службовій діяльності.

Начальник Управління полковник служби судової охорони Вячеслав Абрамов вручив голові суду пам’ятний знак Служби, та за традицією судові охоронці подарували усім жінкам квіти.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області