Сєвєродонецький міський суд Луганської області відтепер охороняється Службою судової охорони

 Сьогодні, 24 червня, Територіальним управлінням Служби судової охорони у Луганській області взято під охорону Сєвєродонецький міський суд Луганської області.

Ураховуючи карантинні обмеження, взяття під охорону судової установи відбулось без урочистостей. Усіх співробітників, які здійснюють охорону суду, забезпечено захисними окулярами, масками, рукавичками та дезінфікуючим розчином.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковник Вячеслав Абрамов представив колективові суду співробітників, які нестимуть службу в приміщенні суду, побажав судовим охоронцям пильності, успіхів, наголосив на ввічливому ставленні до відвідувачів та працівників суду та на дотриманні карантинних норм.

Виконувач обов’язків голови Сєвєродонецького міського суду Луганської області Тетяна Комплєктова привітала співробітників із початком несення служби та побажала їм професійності у вчинках та успіхів в роботі. У свою чергу, начальник Управління Вячеслав Абрамов вручив виконувачу обов’язків голови суду символічний знак Служби.

Не порушуючи традиції Служби, усім працівницям суду подаровано квіти.

Відтак, це вже дев’ята судова установа на Луганщині, охорона якої здійснюється Територіальним управлінням Служби судової охорони у Луганській області.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області