Ще один суд на Луганщині перейшов під охорону співробітників Служби судової охорони

Вчора, 23 червня, року співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області взяли під охорону Луганський окружний адміністративний суд. Взяття під охорону судової установи відбулось без зайвих урочистостей, з дотриманням правил щодо карантину.

Усіх співробітників, які здійснюють охорону суду, забезпечено захисними окулярами, масками, рукавичками та дезінфікуючим розчином.

Начальник Управління полковник Служби судової охорони Вячеслав Абрамов особисто представив співробітників, які здійснюватимуть охорону та забезпечуватимуть безпеку в Луганському окружному адміністративному суді, провів інструктаж з охорони та забезпечення безпеки в суді, щодо забезпечення співробітниками Служби вимог карантину та зауважив, що відтепер безпека учасників судових процесів та відвідувачів суду цілком залежить від співробітників Служби судової охорони. У зв’язку з цим, Вячеслав Абрамов звернув увагу судових охоронців на необхідність сумлінного ставлення до виконання ними службових обов’язків та оперативного реагування на можливі нештатні ситуації.

 

Виконувач обов’язків голови Луганського окружного адміністративного суду Сергій Борзаниця зазначив, що створення Служби судової охорони є важливим і впевненим кроком у забезпеченні безпеки системі правосуддя. Привітав співробітників та побажав їм успіхів та пильності під час несення служби і запевнив усіх працівників суду, що відтепер вони в надійних руках та стали одним єдиним колективом з судовими охоронцями. У відповідь, начальник Управління Вячеслав Абрамов вручив виконувачу обов’язки голови суду символічний знак Служби.

Користуючись нагодою, усім працівницям суду співробітники Служби подарували квіти.

Варто додати, що це вже восьма судова установа, охорона якої здійснюється Територіальним управлінням Служби судової охорони у Луганській області.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області