Марківський районний суд Луганської області відтепер охороняється Службою судової охорони

Сьогодні, 19 червня, Марківський районний суд Луганської області було взято під охорону співробітниками Територіального управління Служби судової охорони. Це вже сьома судова установа Луганщини, яка перебуває під охороною Служби судової охорони.

Ураховуючи карантинні обмеження, взяття під охорону судової установи відбулось без урочистостей з дотриманням карантинних заходів.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, полковник Служби судової охорони Вячеслав Абрамов представив колективу суду співробітників Служби, які здійснюватимуть охорону та підтримуватимуть громадський порядок в установі, особисто провів для них інструктаж з охорони та забезпечення безпеки, підтримання громадського порядку в судовій установі, дотримання карантинних норм та привітав з початком несення служби.

У свою чергу, виконуюча обов’язки голови Марківського районного суду Луганської області Анастасія Чернік побажала співробітникам Служби судової охорони успішно й гідно виконувати посадові обов’язки та зазначила, що відтепер вони в надійних руках.

Вячеслав Абрамов вручив голові суду символічний знак Служби на підтвердження того, що відтепер судді, працівники апарату суду та усі учасники судового процесу в Марківському районному суді перебуватимуть у повній безпеці.

За доброю традицією усім працівницям суду співробітники Служби судової охорони подарували квіти.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області