Безпеку Троїцького районного суду Луганської області відтепер забезпечуватимуть співробітники Служби судової охорони

Сьогодні, 18 червня, Троїцький районний суд на Луганщині взято під охорону. Відтепер безпеку та громадський порядок у ньому забезпечуватимуть виключно співробітники Служби судової охорони у Луганській області.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковник Вячеслав Абрамов представив колективу суду співробітників Служби, які здійснюватимуть охорону та підтримуватимуть громадський порядок в установі, особисто провів інструктаж та зауважив, що стояти на варті верховенства права відповідально та важливо, оскільки саме від нас залежить безпека усіх присутніх у судових установах, спокій та правопорядок у судових приміщеннях. Побажав судовим охоронцям пильно та відповідально нести службу, бути гідними звання співробітника Служби та віддано служити українському народові.

Натомість голова Троїцького районного суду Олег Суський побажав їм успіхів та наснаги в несенні служби.

Традиційно співробітники Служби судової охорони подарували квіти всім працівницям суду. Варто додати, що це вже шоста судова установа Луганщини, яка перебуває під охороною Служби судової охорони.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області