Судові охоронці Луганщини приєднались до благодійної акції «Крапля життя від Служби судової охорони»

До Всесвітнього дня донора крові, який відзначається 14 червня, в Службі судової охорони розпочалася благодійна акція «Крапля життя від Служби судової охорони». Акція проходить в усіх областях нашої країни, до якої долучились одночасно всі територіальні управління Служби судової охорони. Учасники акції безкоштовно діляться своєю кров’ю для збереження життя тих, хто її потребує.

Виявили бажанням допомогти, поділитися власною кров’ю і співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області. Упродовж трьох тижнів, починаючи з 19 травня 2020 року і до 11 червня 2020 року (включно), невеликими групами вони здавали кров у місті Лисичанську в Центральній міській лікарні на потреби мешканців регіону. Таким чином, стали донорами крові 23 співробітника Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, які поповнили банк крові майже на 10 з половиною літрів.

Більшість співробітників вперше стали донорами крові. Своїми враженнями поділився командир відділення комендантського взводу Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області старший сержант Олександр Пономарьов: «Сьогодні, я вперше став донором крові. На цьому не планую зупинятись, через три місяці прийду знову. Маю сподівання, що моя кров зможе допомогти врятувати чиєсь життя, подарувати комусь ще один День народження і ще одну хвилину сміху».

Тож, ми закликаємо всіх не боятися бути донорами крові і приєднуватися до порятунку людських життів, адже не дарма говорять, що донор крові — це донор життя.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області