У рамках міжнародного співробітництва із Проектом ЄС «Право - Justice» співробітники Служби судової охорони взяли участь у вебінарі

 Сьогодні, 12 червня, два співробітника Територіального управління служби судової охорони у Луганській області отримали сертифікати, які засвідчують участь у вебінарі, що проводився у рамках міжнародного співробітництва із Проектом ЄС «Право - Justice» у форматі відеоконференції на тему: «Особиста безпека суддів та працівників апарату суду на транспорті». У даному заході взяли участь співробітники Служби судової охорони та представники Судової влади України.

Під час заходу було обговорено ряд важливих питань безпеки на транспорті, серед яких аналіз потенційних загроз особистій безпеці представників судової гілки влади, пов’язаних з користуванням різними видами транспорту, алгоритм дій у критичних ситуаціях, рекомендації щодо запобігання конфліктів та шляхи їх деескалації.

 

Спікерами вебінару виступили міжнародні експерти Проекту ЄС «Право - Justice» Сільвіу Сандру (Румунія) – керівник служби безпеки Спеціального трибуналу по Лівану та Корнеліс Верхарен (Нідерланди) – спеціаліст з питань безпеки МЗС Нідерландів, керівник польового офісу Гароуе, Сомалі. Учасники вебінару мали можливість задавати запитання міжнародним експекртам.

Своїм враженням поділилась провідний спеціаліст (психолог по роботі з персоналом) Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області старший лейтенант Оксана Кротова: «Вебінар виявився інформативним та корисним. Це була неймовірна нагода отримати новий досвід для подальшого впровадження міжнародних стандартів в практичну діяльність. Такі заходи забезпечуватимуть обмін досвідом та знаннями з метою удосконалення професійних навичок та підвищення якості роботи».

Ми вдячні організаторам та спікерам вебінару за отримані нові знання.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області