Станично-Луганський районний суд Луганської області відтепер під охороною Служби судової охорони

Вчора, 21 травня, Станично-Луганський районний суд, який розташований у безпосередній близькості до лінії розмежування, перейшов під охорону територіального управління Служби судової охорони у Луганській області. Це вже третя судова установа Луганщини, яка перебуває під охороною Служби судової охорони.

23 квітня 2020 року під час засідання Вищої ради правосуддя Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар визначив взяття під охорону судів Луганщини пріоритетним завданням та наголосив, що до кінця травня буде взято під охорону Служби майже 30% судових установ.

Отже, відповідно до запланованих заходів, на наступному тижні територіальним управлінням Служби судової охорони у Луганській області планується взяття під охорону ще двох судів області.

У зв’язку з карантином, взяття під охорону цієї судової установи співробітниками Служби відбулося без зайвих урочистостей.

У вказаному заході взяв участь начальник територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області Ігор Савенко, який побажав співробітникам Служби судової охорони успішно й гідно виконувати посадові обов’язки.

Начальник територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковник Вячеслав Абрамов провів співробітникам, які заступили на службу, інструктаж з охорони та забезпечення безпеки, підтримання громадського порядку в судовій установі, дотримання карантинних норм та привітав з початком несення служби.

Продовжуючи традицію Служби судової охорони, працівницям суду подаровано квіти, також вручено символічний знак Служби

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області