Співробітники територіального управління Служби судової охорони у Луганській області вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні

8 та 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів та жертв війни.

Ці дні присвячені пам’яті мільйонів людей, чиї життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню — усім загиблим і усім тим, хто вижив і пройшов через усі кола пекла війни.

До Дня пам’яті і примирення територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області долучилось до акції «Журавлі пам’яті», організованої Управлінням культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації та Центром навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва.

З цією метою 8 травня створено низку червоних «журавликів», які символізуватимуть душі загиблих у Другій світовій війні. «Журавлів пам’яті» метафорично розміщено на дереві біля приміщення територіального управління Служби судової охорони у Луганській області.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області