Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв Чорнобильської трагедії

Чорнобиль... Минуло 34 роки. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль — це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це наш нестерпний біль.

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції 26 квітня 1986 року — найбільша техногенна катастрофа ХХ століття. Цей день для всього світу став втіленням скорботи, який забрав життя багатьох людей. Отже, Чорнобиль — це страшний, повчальний урок для всього людства, який змушує замислитися над мірою відповідальності.

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха, а також висловлюють щирі слова подяки всім ліквідаторам за мужність і героїзм. Вічна і світла пам’ять жертвам Чорнобильської трагедії та низький уклін героям-ліквідаторам. Нехай у цей день, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в думках кожного з нас співчуттям та милосердям.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області