На Луганщині обговорено питання взаємодії Служби судової охорони з органами правопорядку області

23 квітня 2020 року під головуванням начальника Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковника Служби судової охорони Вячеслава Абрамова проведено спільну нараду з питань розробки узгоджених дій з органами правопорядку області у разі настання позаштатних ситуацій.

У нараді взяли учать представники Національної поліції України, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії України.

Під час наради обговорено проблемні питання взаємодії правоохоронних органів області зі Службою судової охорони у випадку настання загроз соціального, воєнного, природного характеру тощо.

Вячеслав Абрамов наголосив, що запровадження механізмів взаємодії силових структур підвищить ефективність спільної роботи у забезпеченні громадського порядку в судах, припинення проявів неповаги до суду, охорони приміщень суду, органів та установ системи правосуддя, забезпечення безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їх сімей, працівників суду. Адже виконання наведених завдань є однією зі складових права на справедливий суд, гарантованого Європейською конвенцією з прав людини.

За підсумками роботи розроблено алгоритм спільних дій, також рішенням наради передбачено проведення практичних навчань і тренувань для відпрацювання скоординованих дій з охорони й безпеки судових установ Луганщини.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області