На Луганщині новопризначені співробітники Служби судової охорони виконали навчально-тренувальні стрільби

У Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області здійснено заходи з професійної підготовки особового складу.

Перед початком виконання вправ проведено первинний і цільовий інструктажі щодо заходів безпеки під час поводження зі зброєю, після чого співробітники виконали навчальні стрільби з пістолета ФОРТ-17 Р, показавши при цьому високі результати.

Начальник відділу професійної підготовки та підвищення кваліфікації Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області підполковник Служби судової охорони Андрій Чикірякін зазначив: «Основним завданням курсу стрільб є послідовне навчання вмілому і ефективному застосуванню стрілецької зброї, удосконалення індивідуальної майстерності та підготовки під час виконання службових і спеціальних завдань за призначенням».

На виконання доручення начальника Територіального управління Служби судової охорони в Луганській області, з метою належного виконання завдань Служби судової охорони, вказані заходи проводитимуться регулярно.

Прес-секретар Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області майор Служби судової охорони Наталія Шаммієва