Із зали судового засідання

19 січня 2019 року слідчим відділом Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка).

Оперативним шляхом працівниками Лисичанського відділу поліції виявлено громадянку, яка виявилась місцевою жителькою міста Лисичанська.

Під час досудового розслідування слідчим встановлено, що дана громадянка, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна (крадіжка) перебуваючи вдома у свого знайомого в момент коли останній пішов у магазин з серванту викрала електричну дриль.

В ході проведення слідчих (розшукових) дій, працівниками Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області була встановлена особа яка вчинила злочин та відшкодовані збитки потерпілому, завдані кримінальним правопорушенням, шляхом повернення електричної дрилі.

03 лютого 2020 року Лисичанським міським судом винесено обвинувальний вирок Іменем України відносно вказаної мешканки міста, яким останню засуджено до двох років позбавлення волі з іспитовим строком терміном на один рік.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури В. Нестеренко