Стан розгляду запитів на інформацію в Лисичанській місцевій прокуратурі за 2019 рік та порядок їх подачі

 Законом України «Про доступ до публічної інформації» визначено право кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом та інформації, що становить суспільний інтерес.

У запиті на інформацію обов’язково має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, а також контактний номер засобу зв’язку, якщо такий є, загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, підпис та дата за умови подання запиту у письмовій формі.


Для спрощення процедури оформлення письмових запитів може використовуватись форма для подання запиту на отримання публічної інформації, котру можна отримати безпосередньо в місцевій прокуратурі або на сайті прокуратури Луганської області за посиланням: https://lug.gp.gov.ua/ua/lugdoc.html?_m=publications&_t=rec&id=241553.

Відтак нагадуємо, що письмові запити на інформацію до органів прокуратури подаються у довільній формі на вибір запитувача поштою, факсом, телефоном, електронною поштою, на особистому прийомі.

Прийом запитів на інформацію у Лисичанській місцевій прокуратурі здійснюється  за адресою: м.Лисичанськ, вул. ім. Д.І. Менделєєва, 65 щоденно з понеділка по четвер з 09.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.15, в п’ятницю - з 09.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00, окрім вихідних та святкових днів.

Також для зручності подачі письмових запитів функціонує електронна поштова скринька місцевої прокуратури: public.lis.pr@ukr.net.

Разом з тим, протягом 2019 року до Лисичанської місцевої прокуратури запити на публічну інформацію в порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації», у т.ч. електронною поштою, телефоном та під час особистого прийому, не надходили.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури В.Панасенко