У Лисичанську засуджено злочинця, який вчинив шахрайство та закінчений замах на крадіжку

Вироком Лисичанського міського суду гр-на К. визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.190; ч.2 ст. 15, ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою, вчиненого повторно та закінчений замах на таємне викрадання чужого майна, вчиненого повторно) та призначено покарання у вигляді 4 роки 1 місяць позбавлення волі з відбуттям покарання у місцях позбавлення волі.

Так, гр-н К., який раніше вже був засуджений за вчинення аналогічних злочинів, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходячись на одній із вулиць міста Лисичанська, зловживаючи довірою потерпілої, заволодів її мобільним телефоном, спричинивши останній матеріальну шкоду.

Після цього, пізніше, гр-н К., зайшов до одного з магазинів м. Лисичанська, звідки намагався таємно викрасти продукти харчування, однак на виході з магазину був затриманий працівниками охорони.

В ході судового розгляду вина злочинця доведена зібраними у ході досудового розслідування доказами, що дало можливість суспільству в черговий раз переконатися в невідворотності покарання для будь-якого злочинця.

Прокурор Лисичанської мсцевої прокуратури С.М. Скрябіна