У Лисичанську засуджено чергового учасника незаконного збройного формування

Вироком Лисичанського міського суду Луганської області мешканця міста Лисичанська засуджено до 3 років позбавлення волі за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 КК України (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування).

Нагадаємо, що Лисичанською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт стосовно місцевого мешканця, який з жовтня 2014 року брав активну участь в діяльності не передбаченого законом збройного формування, що діяло на території міста Брянка Луганської області. Вступивши до лав бандформування на добровільній основі, він пройшов навчання та був забезпечений вогнепальною зброєю. Пізніше, передислокувався до міста Донецьк, де здійснював прикриття підрозділів під час виїздів останніх на бойові позиції, патрулювання на території міста та охорону гуртожитку, де мешкали сім’ї інших учасників зазначеного не передбаченого законом збройного формування.

Довідково: санкція ч.2 ст.260 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.