• Лисичанська місцева прокуратура Луганської області
  • Адреса: вул. ім. Д.І. Менделєєва, 65, м.Лисичанськ, Луганська область,93100
  • Факс: (06451) 7-34-21
  • Керівник Лисичанської місцевої прокуратури Лазуренко Віктор Миколайович
 

На боці закону

Лисичанською місцевою прокуратурою відповідно до вимог ст.ст. 7, 250 КУпАП, ст.26 Закону України «Про прокуратуру», здійснено перевірку додержання вимог законодавства України про адміністративні правопорушення при застосуванні заходів впливу, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, в діяльності співробітників Управління патрульної поліції в Луганській області (далі — УПП).

Подробнее...

30 березня - особистий прийом громадян заступником прокурора Луганської області

30 березня з 11.00 до 13.00 годин у Лисичанській місцевій прокуратурі за адресою: вул. ім. Д. І. Менделєєва, буд. 65, буде здійснювати особистий прийом громадян заступник прокурора Луганської області Смирнов Олексій Іванович.

Лисичанська місцева прокуратура

 

 

«НІ – фінансуванню тероризму»

Прокурором Лисичанської місцевої прокуратури підтримано клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності, у зв’язку з наступним.

Так, ухвалою Лисичанського міського суду Луганської області від 26.02.2018 задоволено клопотання прокурора про звільнення від кримінальної відповідальності, передбаченої ч.3 ст.258-5 КК України, тобто фінансування тероризму.

Подробнее...

Знайшов гранату - не порушуй закон!

Як свідчить сучасна ситуація в світі, соціально-економічна криза супроводжується зростанням бездуховності, відбувається процес руйнації моралі у населення. Відбувається процес руйнування особистості, збільшення жорстокості, як наслідок, однією з актуальних проблем сьогодення в країні є зростання рівня злочинності.

На території Лисичанська Луганської області ще існують непоодинокі випадки, коли місцеві мешканці та інші особи знаходять бойові припаси та вибухові речовини.

Так, гр. Р. знайшов у покинутому бліндажі конструктивно оформлені заряди вибухової речовини: гранати РГД-5; корпус ручної бойової гранати Ф-1; засоби ініціювання чотири запали типу УЗРГМ (УЗРГМ-2) для ручних гранат РГД-5, Ф-1 та РГ-42 та інше і залишив їх собі.

Подробнее...

В Лисичанську відкрився ізолятор тимчасового тримання

Після проведеного ремонту, розпочав своє функціонування ізолятор тимчасового тримання (ІТТ) № 2 ГУНП в Луганській області, який в повній мірі відповідає вимогам чинного та міжнародного законодавства.

Подробнее...

Лисичанська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно службової особи однієї з лікарень за ознаками правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України

Лисичанською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем)

Досудовим розслідуванням встановлено, що будучи службовою особою державної установи у сфері охорони здоров’я, обвинувачений уклав 2 прямих договорів на постачання обладнання. Зазначені договора проведено без процедур тендерних торгів та по цінам, які перевищують ринкові на 170 тисяч гривень. Таким чином обвинувачений спричинив матеріальні збитки державному бюджету на загальну суму 170 тисяч гривень.

Подробнее...

Надмірне вжиття алкоголю може призвести до кримінального правопорушення

Програвши грошові кошти в ігрових автоматах громадянин І., перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння побачив у громадянки М. жіночу сумку. У зв’язку з чим, у громадянина І., виник умисел на відкрите заволодіння вказаної жіночої сумки.

Після чого, правопорушник І., здійснив відкрите заволодіння майном потерпілої М., спричинивши останній тілесні ушкодження.

Подробнее...

На тебе чекають вдома

Ухвалою Лисичанського міського суду Луганської області задоволено клопотання прокурора про звільнення від кримінальної відповідальності, передбаченої ч.2 ст.260 КК України, жителя міста Лисичанська на підставі ч.6 ст.260 КК України.

Так, у період часу з 14 лютого 2015 року по 31 жовтня 2015 року підозрюваний вступив до не передбаченого законом збройного формування, діючого на частині території Луганської області, виконував обов’язки по прийому та видачі паливно-мастильних матеріалів та забезпечення робот заправного пункту НЗФ «4» ОМСБ, який був розташований на виїзді з м. Алчевськ Луганської області спільно з іншими представниками не передбаченого законом збройного формування.

Подробнее...

Нашим дітям - безпечне дозвілля!

Лисичанською місцевою прокуратурою Луганської області вжито заходи щодо забезпечення прав дітей на безпечне дозвілля.

Луганським адміністративним окружним судом задоволено позовну заяву Лисичанської місцевої прокуратури до уповноваженого органу про визнання незаконною бездіяльність міської ради щодо розроблення та затвердження планів інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків та зобов’язання останньої вчинити дії щодо розроблення та затвердження вказаних планів.

Подробнее...

Прокуратура на захисті інтересів держави

У 2017 році Лисичанська місцева прокуратура з метою захисту інтересів держави в особі Лисичанської міської ради звернулась до Господарського суду Луганської області з позовом до одного з підприємств м. Лисичанська.

Встановлено, що відповідач, використовуючи земельні ділянки, термін дії договорів оренди землі за якими закінчився ще у 2012 році, ухилявся від подальшого оформлення права оренди відповідно до закону.

У зв’язку з цим підприємство не сплачувало орендну плату до місцевого бюджету, що спричинило шкоду територіальній громаді м.Лисичанська.

Подробнее...