• Лисичанський прикордонний загін
  • Донецько-Луганського регіонального управління
  • Державної прикордонної служби України
  • Адреса: пр. Перемоги, 58, м.Лисичанськ, Луганська область, 93120
 

Щодо встановлення додаткових режимних обмежень

У зв’язку із внесенням змін до деяких законодавчих актів України, Державна прикордонна служба України інформує, що відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 30.01.2015 року № 38 «Про деякі питання підвищення рівня національної безпеки України», окрім районів, визначених у Положенні про прикордонний режим, затверджене Постановою КМУ від 27 липня 1998 року N 1147, в межах Луганської області додатково прикордонний режим запроваджується в межах Лутугинського, Новоайдарського, Перевальського, Попаснянського, Слав’яносербського, Старобільського районів.

Подробнее...

Прикордонники попереджають про збільшення розміру штрафів за порушення законодавства

Лисичанський прикордонний загін, який діє у складі Об’єднаних сил, інформує громадян, що відповідно до Закону України від 27.02.2018 N 2293-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави», для прикордонників створюється певне законодавче підґрунтя для забезпечення протидії нелегальній міграції та іншим правопорушенням у прикордонні. Зокрема, серед нововведень:

— удесятеро збільшено штрафи за злісну непокору законному розпорядженню прикордонника (ст. 185-10 КУпАП) (від 850 до 1700 грн.);

Подробнее...

13 новобранців поповнили ряди Лисичанських прикордонників

Вчора, 15 березня, у Лисичанському прикордонному загоні відбулися урочистості з нагоди складання військової присяги прикордонниками-новобранцями. 12 дівчат та юнак присягнули на вірність народу України. Ідучи на військову службу, кожен із них усвідомив, що саме вони прокладатимуть шлях до відбудови цілісності України та формуватимуть стабільність і добробут держави Усі вони уже уклали контракт на проходження військової служби з прикордонним відомством.

Подробнее...

Лисичанським прикордонникам нагадали про правила дорожнього руху

На днях до управління Лисичанського загону завітали представники патрульної поліції. Головна мета візиту — нагадати основні положення правил дорожнього руху.

Поліціянти зазначили, що не тільки водії являються учасниками дорожнього руху, а й пішоходи, які також притягаються до адміністративної відповідальності за порушення цих правил.

Подробнее...

Лисичанський прикордонний загін проводить набір на військову службу за контрактом

На військову службу за контрактом запрошуються чоловіки віком від 18 до 40 років, без судимості (в тому числі у близьких родичів), які мають повну середню освіту ( професійно-технічна, вища) та у яких немає медичних протипоказань.

Контрактна служба за першим контрактом:

Подробнее...

Прикордонники нагадують перелік документів, необхідних під час перетину лінії зіткнення із ТОТ Луганської області

Лисичанський прикордонний загін звертає увагу всіх громадян завчасно готувати документи для подорожі, та нагадує, що відповідно до Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, затвердженого наказом від 14.04.2017 № 222-ог, громадяни України можуть потрапити на тимчасово окуповану територію Луганської області за умови пред’явлення наступних документів:

Подробнее...

Протягом минулого місяця прикордонники Лисичанського загону п'ять разів відмовлялися від хабарів

У лютому поточного року прикордонники Лисичанського загону долучилися до внутрішньовідомчої антикорупційної акції «Будь доброчесним-протидій корупції», головними завданнями якої є реалізація загальнонаціональних та внутрішньовідомчих превентивних заходів щодо викриття корупції та дотримання принципу невідворотності покарання за антикорупційні правопорушення; виховання доброчесності та формування серед персоналу «нульової толерантності» до корупції; формування належного рівня довіри серед громадян до прикордонників у реалізації відомчих антикорупційних ініціатив. Проходить антикорупційна компанія під гаслом: «На заваді корупції-без компромісів».

Подробнее...

Волонтери-стоматологи із допомогою завітали до лисичанських прикордонників

Кожний досвідчений лікар-стоматолог наголошує, що здоров’я людини напряму залежить від стану зубів. Тому, як мінімум раз у півроку потрібно звертатися до стоматологів задля вчасного виявлення різного роду проблем та профілактики захворювання зубів.

Час і є вирішальним фактором у повсякденній службі прикордонників Лисичанського загону. Зазвичай, саме його і катастрофічно бракує військовослужбовцям, тому лікарів-волонтерів прикордонники чекали із нетерпінням.

Подробнее...

Графік прийому громадян

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», повідомляємо, що особистий прийом громадян начальником Лисичанського прикордонного загону здійснюється у другий та четвертий вівторок місяця з 14.30 до 16.00.

Перший заступник начальника прикордонного загону — начальник штабу приймає в другий та четвертий понеділок місяця з 14.30 до 16.00

Також звернення можна надсилати на адресу: 93120, Луганська обл., м. Лисичанськ, проспект Перемоги 58, або на електронну скриньку Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Прес-служба Лисичанського прикордонного загону