Пожежа у м. Лисичанську (фото)

06.03.2015 о 16:35 год. на пункт зв’язку ДПРЧ-9 надійшло повідомлення від мешканців м. Лисичанськ, про пожежу за адресою: м. Лисичанськ, вул. Свердлова у багатоповерховому буднику № 345 горить кухня квартири № 416. До місця виклику був направлений черговий караул ДПРЧ-9.

По прибуттю до місця пожежі було встановлено, що у дев’ятиповерховому житловому будинку на четвертому поверсі у двокімнатній квартирі, горить балкон, санвузол, ванна кімната, побутова техніка та меблі на кухні. Через велику пожежну навантагу, яка складалася в основному з пластику та пінопласту було сильне задимлення і дим розповсюдився на вищі поверхи. Людей з п`ятого поверху було евакуйоване.

На момент прибуття у другій від кухні кімнаті знаходився чоловік, який періодично виглядав з вікна. У це вікно була встановлена автодрабина, за допомогою якої чоловіка було врятовано та викликано швидку медичну допомогу. Врятований, 1966 р.н. працівниками швидкої медичної допомоги був направлений до реанімаційного відділення ЦМЛ ім. Титова м. Лисичанська з діагнозом «отруєння продуктами горіння» та алкогольна інтоксикація. Стан потерпілого середньої тяжкості.

Причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем під час паління самого ж потерпілого.

Лисичанське міське управління ГУ ГСЧС України в Луганській області