Співробітники ДСНС провели навчальну бесіду з медичними робітниками

Основною причиною загрозливого становища з кількістю пожеж у містах є незнання чи нехтування елементарними правилами безпеки, недостатня інформованість населення щодо поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, відсутність практичних навичок самодопомоги.

Сьогодні, одне з пріоритетних завдань Державної служби з надзвичайних ситуацій є допомога населенню у озброєнні знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

У жовтні співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області було проведено навчальну бесіду з медичними робітниками Медичного центру «Богатир». Співробітники ДСНС порушували надважливі теми, а саме: «Дотримання правил пожежної безпеки в лікувально-профілактичних закладах», «Дії у разі виникнення пожежі. Правила користування первинними засобами пожежогасіння» та «Дії при виявленні ВНП». Медперсоналу була доведена статистика пожеж та основні причини їх виникнення. Рятувальники також наголосили на те, що медпрацівники несуть відповідальність не тільки за стан здоров’я пацієнтів, а і за їх безпеку на період перебування у будівлі Медичного центру.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області