Лисичанські співробітники ДСНС звертаються до громадян

Осіння пора супроводжується зниженням середньодобових температур і як свідчать сухі цифри статистики, в опалювальний сезон зростає кількість пожеж в житловому секторі.

Так, 25 вересня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд на Лисичанській автостанції з метою роз’яснення громадянам правил пожежної безпеки під час підготовки до опалювального сезону.

Співробітники Служби порятунку наголошують, що перед початком опалювального сезону слід нагадати населенню, що недотримання правил пожежної безпеки в побуті, а саме експлуатація несправних або саморобних електронагрівальних приладів, стара електрична проводка, як правило, не розрахована на експлуатацію сучасних електроприладів — все це може стати причиною виникнення пожежі в оселі. Тому мешканцям та гостям міста Лисичанська нагадали про необхідність регулярно стежити за станом електричної мережі та електричними побутовими приладами.

Також, під час профілактики співробітники ДСНС Луганщини пояснювали громадянам про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки при експлуатації печі на твердому палеві і розповідали про найпоширеніші порушення, від яких виникають пожежі, а саме: тріщини на димарі, не проведена чистка димоходів, підлога з горючих матеріалів поряд з піччю не накрита передтопковим листом розміщування перед топковим отвором горючих матеріалів. Наприкінці профілактичних бесід рятувальники нагадали населенню номери екстрених служб.

Лисичанське міське відділення ГУ ДСНС у Луганській області