Акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти" у Лисичанську

14 вересня на площадці біля Центру позашкільної роботи з молоддю та школярами співробітниками Лисичанського міського управління, АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області, другого воєнізованого гірничорятувального загону та співробітниками Лисичанських міських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області було проведено свято в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Для присутніх гостей свята, а саме: учнів загальноосвітніх шкіл № 14, 8 та 18 міста Лисичанськ, ветеранів пожежної охорони та жителів міста свято розпочалося з демонстрації новітньої техніки та обладнання пожежно-рятувальних підрозділів. Піротехніки продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів та розповіли малечі про те, яку небезпеку вони собою уявлять.

Кожному бажаючому сапери дали можливість особисто попрацювати справжнім металошукачем та приміряти броньовані жилет та каску. Справжній захват у малечі викликало умовне гасіння пожежі з подачею води зі ствола.

Наприкінці заходу діти та гості були запрошені на святковий концерт до Дня рятівника, органызований відділом культури Лисичанської міської ради.

Діти та інші гості свята із задоволенням взяли участь у святковому заході!

Лисичанське міське відділення ГУ ДСНС у луганській області