Рятувальники та нацполіція міста Лисичанськ розпочали проведення профілактичних заходів "Оберіг-2017"

У вересні співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області та співробітники Лисичанського міського відділу поліції розпочали проведення профілактичних заходів «Оберіг-2017», перші з яких було проведено у загальноосвітніх школах № 12, 13, 27 та 30.

Найголовніша мета профілактичних заходів «Оберіг-2017» — навчання дітей правильним діям при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Співробітники розповіли, що категорично забороняється підходити, торкатися знахідки, пересувати, засипати ґрунтом або намагатись чимось її накрити. Рятувальники закликали малечу у разі виявлення підозрілого предмета негайно повідомити правоохоронні органи або Службу порятунку «101».

Малечу дуже зацікавила тема заходу і вони живо ставили питання щодо відстані, на яку необхідно відійти, якщо виявили вибухонебезпечний предмет та які види ВНП були виявлені на території Луганської області. Також малеча питала про покарання за хибний виклик поліції та Служби порятунку. Кожному питанню приділили увагу та розібрали детально.

Наприкінці заходу рятувальники продемонстрували технічні можливості нового пожежного автомобіля та обладнання вогнеборців. Особливе здивування викликав у дітей тепловідображаючий костюм, який мали можливість одягнути всі охочі та сфотографуватись в ньому.

Школярі отримали багато емоцій та цікавих вражень, а головне — потрібних знань.

Подібні заходи будуть проведені в усіх навчальних закладах міста протягом вересня.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області