Рятувальники провели рейд з профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах

Минулого тижня працівники 9-ої пожежно—рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області міста Лисичанська провели рейд з профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах.

Співробітники проводили профілактичні бесіди з мешканцями міста про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, про правила безпечного відпочинку в лісах, про небезпеку необережного поводження з відкритим вогнем на природі та про заборону спалювання сухої рослинності. Відпочиваючим нагадали, що в лісі і біля нього не можна кидати недопалки, підпалювати траву або сміття.

Спільно з працівниками ДСНС у рейді приймали участь співробітники Управління патрульної поліції в містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне Департаменту патрульної поліції. Працівники поліції пояснювали мешканцям міста про заборону вживання алкогольних напоїв та про адміністративну відповідальності у разі бездіяльності при виявленні пожеж в екосистемах.

В ході заходу співробітники ДСНС ознайомили людей з правилами поведінки в лісових масивах та нагадали про дотримання правил пожежної безпеки. А щоб люди краще запам’ятали правила безпеки, їм було роздано листівки та пам’ятки.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області