Рятувальники провели рейд щодо запобігання пожеж в екосистемах

З встановленням спекотної погоди зростає загроза виникнення пожеж в природних екосистемах. До них може призвести кинутий на траву недопалок, залишене непогашене багаття та, найчастіше, спалювання сухої трави чи стерні.

16 травня, рятувальники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд щодо попередження пожеж в екосистемах нашого міста.

Метою заходу було попередження випадків спалювання сухого листя, трави та стерні, донесення до населення правил безпечного відпочинку на природі.

Під час рейду рятувальники роз’яснили людям про небезпеку неконтрольованого вогню, проінструктували щодо дій при виявленні пожежі. Кожному співрозмовнику спеціалісти ДСНС вручили пам’ятки та листівки застережного характеру та нагадали про адміністративну відповідальність.

Тож, Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян: не будьте байдужими, якщо помітили дим, тління або слабкий вогонь! Просто вилийте відро води чи закидайте землею. Не забувайте дбати про правила пожежної безпеки під час відпочинку та поблизу лісових масивів! Не розпалюйте вогонь, не випалюйте суху траву, не паліть багаття! У суху і вітряну погоду вогонь здатний блискавично поширюватися на великі площі.

Бережіть ліс від пожеж!

Пам’ятайте — попередити трагедію набагато легше, ніж ліквідувати її наслідки.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області