У Лисичанську знову знищені вибухонебезпечні предмети

20150701_120742З початку квітня до пункту зв’язку ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області надійшли повідомлення про те, що місцеві мешканці Лисичанська виявили предмети зовні схожі на вибухонебезпечні предмети.

Так, 1 квітня у лісосмузі на відстані приблизно 50 метрів від житлового будинку, що розташований за адресою с. Лисичанське, вул. Чеснова громадянином М. виявлено вибухонебезпечний предмет (далі — ВНП). Співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області виїхали на місце виклику та ідентифікували ВНП як осколочний касетний елемент 9Н235 до реактивної системи залпового вогню «СМЕРЧ». Виявлений ВНП був взятий під охорону співробітниками Лисичанського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Луганській області.

Для знищення ВНП було направлено групу піротехнічних робіт АРЧ АРЗ ГУ ДСНС у Луганській області. image-0-02-05-d652690be850bff2be14a710d31715bdc59772564bdbe7c4582e6c9b575a9cac-V

8 квітня в ході прибирання пригаражної території за гаражем гаражного масиву розташованого за адресою: м. Лисичанськ, квартал Східний, р-н будинку № 35, громадянин Ч. виявив предмети зовні схожі на боєприпаси. В результаті проведення ідентифікації рятувальниками було встановлено, що предмети являють собою заіржавілі не споряджені вибуховою речовиною та підривачами корпуси артилерійських снарядів, мінометних мін та металеві гільзи різних типів та калібрів часів 2-ї світової війни, у кількості 15 одиниць.

Всі вище перелічені предмети не становлять небезпеки для населення, були вилучені співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області .

Увага! У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте їх. Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

Головний фахівець відділу ЦЗ Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Мельник Ю.М.